Jump to content



Downloading Ταινιων


PGM

Recommended Posts

Ψαχνω απεγνωσμενα καποια site που να σου δινουν την δυνατοτητα να κατεβαζεις ταινιες (συμπιεσμενες φυσικα ...divx κτλ) Αν καποιος γνωριζει καποιο, θα παρακαλουσα να μου το στειλει ΜΟΝΟ με Π.Μ.....

Ευχαριστω εκ των προτερων .........

Link to comment
Share on other sites

γιατί καλέεεε μόνο με πμμμμμ!!!

εμείς να μη μάθουμε;;; δεν καταλαβαίνουμε που δεν καταλαβαίνουμε για τους η.υ και μπαίνουμε εδώ μπας και μάθουμε τίποτα ενδιαφέρον..κανά ανεκδοτάκι..κανά παιχνιδάκι..άντε και να μπούμε στον πειρασμό να κάνουμε κανά πείραμα με οβερκλόκινγκ

αλλά ταινιούλα γιατί όχι εμείς;;;; :'( :'( :'(

πόσο πάει το μαλλί στο περίπου για να κατεβάσουμε μία ταινιούλα..εννοώ ποιά θεωρείται καλή τιμή για ονλάιν;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 17:17]

PGM, το καλό που σου θέλω να σε έχει χώσει ο διοικητής σου και να κάνεις τέτοιο θέμα...

Διαφορετικά, στο ετοιμάζω το απολυτήριο, :cool:

Ροοτακο σορρυ ρε φιλε αλλα εψαχνα σαν μ@#κας μια ωρα και δεν βρηκα τιποτα...... Δεν με εχει χωσει ο δοικας αλλα μια σειρουλα 84ρης ( ειναι και εφεδρος λοχιας ) οποτε δεν μπορω να πω οχι.......Τουαλετες θα εχω αυριο..........χαχαχαχαχαχ

Αν υπαρχει σοβαρο προβλημα, μην διστασετε να το σβησετε τελειως......;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shidokanjohn [01-03-2004 18:18]

Ρε ασε τις ταινιες και κατεβα με καμια αδεια μπας και σε δουμε λιγο.............

Συντομα θα γινει και αυτο φιλαρακι μου...........

Την παρασκευη θα αιτηθω αδειουλα....απο 12 μεχρι 24...........:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από rantanplan

γιατί καλέεεε μόνο με πμμμμμ!!!

εμείς να μη μάθουμε;;;

πόσο πάει το μαλλί στο περίπου για να κατεβάσουμε μία ταινιούλα..εννοώ ποιά θεωρείται καλή τιμή για ονλάιν;

Καλη τιμη για online ταινεια θεωρουνται τα 0 Ευρω. Κοινως τσαμπα, για μια copyrighted ταινεια. Νομιζω οτι αυτο που σου ειπα, απο μονο του ειναι και ο λογος που δε μπορουμε να σου πουμε στο φορουμ που να βρεις ταινειες... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από billpeppas [Σήμερα, στις 00:34]

DC++

( www.dcplusplus.com )

Έχει άπειρα hubs για ταινίες , και άπειρους χρήστες με συνδέσεις άνω του 1MBIT.

και περισσοτερους χρηστες με dsl 128kbit upload.. και ψαξιμο εχει.... και αρκετα giga για share ειναι απαραιτητα για τους "καλους" hubs..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.