Jump to content



epox


soulblade

Recommended Posts

ξεχασα και κατι ακομα!!!!!!!!!!!!!

να πας σε ωρα αιχμης που θα εχουν πολυ (εννοω παρα πολυ) πελατεια και να κανεις χοντρο σκηνικο!!!!!!!!!!!!!!

πιστεψε με δεν θελουν να γινουν ρεντικολο σε πολλους πελατες μπροστα.

και αν πας οτι και να λες να ειναι ευκολα αντιληπτο απο τους υπολοιπους πελατες για τη μλκια που σου εκαναν.

εγω προσωπικα αυτα θα εκανα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από soulblade [Σήμερα, στις 21:25]

την εβγαλα φιλε μου την αλλαξα κιολας με μια απο αλλο mobo.

τι εννοεις τα ποδαρακια απο το τροφοδοτικο ΄΄???

οχι οταν βγαζεις την μπαταρια δεν εχει 2 σιδερακια? παρε ενα κατσαβιδη και πιεσε τα μαζι. εμενα πιανει. και πριν λιγο για πρωτη φορα δεν ανοιγε το μπορτ ουτε με cmos αλλα ανοιξε οπως βλεπεις. (αφου γραφω αντε να βγη κανα official δεν τα μπορω αλλο τα beta)

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε αυτο θα κανω!ΑΛΛΑ....

Φιλε μου καλο (για αυτους) θα ειναι να μην με ξαναδουν εκει μεσα ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ ΑΓΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΨΩ!!!!!!!

Δεν σεβονται ουτε τα τρια μηχανηματα που εχω στησει σε εναμιση χρονο με κομμτια απο το μαγαζι τους.

Αστα να πανε μερικοι εππαγγελματιες εινα μονο για πωλητες λαχειων στις λαικες

Link to comment
Share on other sites

Εχεις στησει 3 μηχανηματα απο εκει και ουτε καν στα οπα-οπα?

σου αντιμιλανε κιολας τα βοδια?

εγω θα τους ειχα ξεσκισει στο μποικοταζ.

καθε μερα εκει θα ημουνα και θα χαλαγα την οποια πελατεια ερχοτανε.

Ας κανανε να μιλησουνε κιολας!!!!!!

ε ρε γλεντιαααααααααααααα:boxed: :boxed: :boxed:

Link to comment
Share on other sites

κοιτα.εχω ενα φιλαρακι στο Πετριτσι.αμα ειναι να παω καμια βολτουλα απο το φιλο μου σου στελνω μηνυματακι για να ξεκινησει η επιχειρηση.......""""ΛΑΜΠΟΓΥΑΛA ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΟ'''''

θα φανε μπουνιδιαααααα:boxed: και θα τους ερθει τετοια ζαλη:confused: που δεν θα ξερουν που πηγαινουν:turn: :upside: :X:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να παίρνεις σφραγισμένα προϊόντα...κανόνας είναι αυτό.

Πες τους ότι δεν ξέρεις καν πως γίνεται το OCing. Να έχεις θράσσος.Να απαιτείς το δίκιο σου αλλά με διπλωματικό και πιεστικό τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το προβλημα λυθηκε.Το mobo εγινε επιστροφη στο μαγαζι και μετα απο μια μερα το πηρα στα χερια μου και λειτουργουσε μια χαρα.Απο οτι μου ειπαν καποιο προβλημα ειχε το cmos bios το jumperaki του η το ιδιο το chipset.

Παντως ολα τελειωσαν καλα.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παλικάρι, αφού ήμουν εκεί όταν το πήγες πίσω, γιατί λες πράγματα από το μυαλό σου;

Λίγη σοβαρότητα δε βλάπτει. Το πήρες σε ένα τέταρτο και όχι σε μια μέρα όπως λες. Ούτε το πρόβλημα ήταν αυτό που περιγράφεις. Έτυχε να είμαι εκεί όταν το γύρισες για service και άκουσα όσα σου είπαν. Είδα επίσης ότι σε ανέβασαν και στο τεχνικό τμήμα και το είδες μόνος σου ότι δεν είχε κανένα πρόβλημα.

Το πρόβλημα ΔΕΝ ήταν θέμα μητρικής, ούτε μαγαζιού αλλά χρήστη.

Όταν βάλουμε το jumperάκι του CMOS στην θέση clear η μητρική θα κάνει ακριβώς αυτό: Clear CMOS και μάλιστα επ' άπειρον. Όταν όμως το βγάλουμε και το βάλουμε στη σωστή θέση η μητρική θα δουλέψει, σωστά;

Τώρα από μπορεί να προκύπτει πρόβλημα στο chipset ή να γίνεται hotflash δε μπορώ να καταλάβω.

Όλα αυτά φυσικά ισχύουν εάν και μόνο εάν είσαι το άτομο που παρουσιάστηκε σε γνωστό μαγαζί στη Στουρνάρα με πρόβλημα σε σε μία Epox 8rda3+ rev 2.1. Εάν δεν είσαι αυτό το άτομο, φυσικά και δεν ισχύει τίποτε από τα παραπάνω και εσύ μπορείς να πεις ότι δεν τα διάβασες ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τοσες απειλες και ****** που ακουστηκαν επειδη ο βασικος κανονας τον pc αγνοηθηκε.

READ THE F***ING MANUAL...

Φυσικα αν δεν εισαι εσυ συμφωνω με την τελευταια παραγραφο του KWSN - Men

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.