Jump to content



Athens Digital Week 2010 (7-10 October 2010)


dellman

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Εγώ να σας ευχαριστήσω όλους πέρασαν και είδαν το stage.

Για μια ακόμα χρόνια όλα ήταν υπέροχα, περάσαμε καλά και το ευχαριστήθηκαμε

Άντε και του χρόνου

ΥΓ όποιος έχει φωτογραφικό υλικό θα παρακαλούσα να μου το στείλει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
http://content.ll-0.com/cisco_netacademy/Generic_msthd.jpg?i=060310085316

Αγαπητοί επισκέπτες του Digital Classroom στην Athens Digital Week,

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας σχετικά με την πιστοποίηση CCNA και την συμμετοχή σας στην αντίστοιχη κλήρωση. Τυχεροί της κλήρωσης αναδείχτηκαν οι κ.κ. Καρκαβίτσας Γεώργιος και Δούγαλης Γεώργιος.

Για όλους εσάς που συμμετείχατε στην κλήρωση ισχύει η προσφορά μας για την προνομιακή τιμή των 1.650 € για το ακαδημαϊκό πρόγραμμα CCNA των 280 ωρών και των 1.000 € για το CCNA Fast Track πρόγραμμα, όπως σας ενημερώσαμε και κατά την επίσκεψη σας στο περίπτερό μας.

Το Cisco Networking Academy (CNA) αποτελεί το εκπαιδευτικό σκέλος της Cisco Systems, ηγέτιδα εταιρεία παγκοσμίως στον χώρο των τεχνολογιών πληροφορικής και επικοινωνιών. Ξεκίνησε από τις Ηνωμένες Πολιτείες το 1997 και εφαρμόστηκε για πρώτη φορά στην Ελλάδα το 2002. Σύμφωνα με τις τελευταίες στατιστικές το CNA παραδίδει ολοκληρωμένα εκπαιδευτικά προγράμματα τεχνολογικής και επιχειρηματικής φύσεως σε 1.000.000 σπουδαστές ετησίως και διδάσκεται σε περισσότερες από 166 χώρες παγκοσμίως, περιλαμβάνοντας περίπου 13.000 ακαδημίες τις οποίες αποτελούν :

· γυμνάσια

· λύκεια

· τεχνικά εκπαιδευτικά ιδρύματα

· πανεπιστήμια

· κυβερνητικοί οργανισμοί & εταιρείες οι οποίοι διαθέτουν εκπαιδευτικά κέντρα για την διδασκαλία του προγράμματος

IBNS (Intelligent Business Network Solutions)

Η IBNS ιδρύθηκε το 2009 από επαγγελματίες με πολύχρονη εμπειρία στο χώρο της πληροφορικής και των τηλεπικοινωνιών. Ως εγκεκριμένη ακαδημία της Cisco, διαθέτει υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις στις οποίες οι σπουδαστές μπορούν να παρακολουθήσουν τα μαθήματα IT Essentials και CCNA exploration.

CCNA EXPLORATION

Το πρόγραμμα Cisco CCNA Exploration παρέχει μια ολοκληρωμένη και πλήρη κάλυψη των θεμάτων δικτύωσης από τις βασικές αρχές έως τις προηγμένες εφαρμογές και υπηρεσίες, ενώ παρέχει πρακτική εμπειρία και ανάπτυξη δεξιοτήτων. Η διδακτέα ύλη αφορά τεχνολογία δικτύωσης, η οποία καλύπτει τις έννοιες δικτύωσης χρησιμοποιώντας από πάνω προς τα κάτω, θεωρητική και ολοκληρωμένη προσέγγιση - από εφαρμογές δικτύου έως τα πρωτόκολλα δικτύου και τις υπηρεσίες που παρέχονται προς τις εφαρμογές αυτές από τα χαμηλότερα επίπεδα του δικτύου.

Το CCNA Exploration είναι σχεδιασμένο για μαθητές με δυνατότητες προηγμένης επίλυσης προβλημάτων και αναλυτικές ικανότητες. Το πρόγραμμα σπουδών προσφέρει μια περιεκτική και θεωρητική εμπειρία μάθησης για αναλυτικούς φοιτητές, και χρησιμοποιεί γλώσσα που αποδίδει σωστά τις μηχανολογικές έννοιες. Διαδραστικές δραστηριότητες είναι ενσωματωμένες στο πρόγραμμα σπουδών, καθώς και αναλυτικό θεωρητικό περιεχόμενο. Τα προηγμένα εργαστήρια αναπτύσσουν κριτική σκέψη και δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων και ενθαρρύνουν την εξερεύνηση και την έρευνα.

Το πρόγραμμα έχει συνολική διάρκεια 280 ωρών. Μπορείτε να επωφεληθείτε από την προσφορά μας που ισχύει για τους επισκέπτες στην Athens Digital Week και να παρακολουθήσετε το CCNA exploration στην προνομιακή τιμή των 1.650 ευρώ.

CCNA FAST TRACK

Η IBNS ως εγκεκριμένη ακαδημία της Cisco Networking Academy σας προσφέρει το μάθημα CCNA Exploration στη συνολική διάρκεια των 120 ωρών μέσω του ειδικού προγράμματος CCNA FAST TRACK για επαγγελματίες με περιορισμένο χρόνο. Μπορείτε να επωφεληθείτε από την προσφορά μας που ισχύει για τους επισκέπτες στην Athens Digital Week και να παρακολουθήσετε το CCNA exploration Fast Track στην προνομιακή τιμή των 1.000 ευρώ.

Με εκτίμηση,

Ηλίας Παναγόπουλος

Υπεύθυνος Ακαδημίας

Εθνάρχου Μακαρίου 33

121 31, Περιστέρι Αττικής

+30 210 5739984

+30 6946 073378

Μου ρθε με mail.

Link to comment
Share on other sites

μετά την έκθεση ήταν ώρα για μεγάλη μάσα

http://www.youtube.com/watch?v=UyNHD2alXzU&feature=player_embedded#! (by george oc το video)

...όλη η συμμορία μαζεμένη για πολύ φαι!!!

...πόσες πίτσες φάγαμε εκείνο το βραδυ!!!

Εγώ έφαγα μια πάντως!

Link to comment
Share on other sites

μετά την έκθεση ήταν ώρα για μεγάλη μάσα

! (by george oc το video)

...όλη η συμμορία μαζεμένη για πολύ φαι!!!

...πόσες πίτσες φάγαμε εκείνο το βραδυ!!!

Εγώ έφαγα μια πάντως!

Οφισιαλη ρομπα εγω στο youtube!μαλιστα!! :p

Πολυ φαι..πολυ φαση και πολλες coca cola/ες!! σκασαμε!:fun:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ποιός ψήνεται να κάνουμε μιά τέτοια συμμετοχή για το επόμενο ADW-2011?

Κάτι μου λέει ότι θα βρούμε και εύκολα σπόνσορα.....:: | ::

pcmod1.jpg

pcmod2.jpg

Οι μισοί θα σκιάζονται, και οι υπόλοιποι θα κάνουν τον σταυρό τους....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.