Jump to content



Νεο MACH 2 ST απο nVENTIV!!!


brwmogazos

Recommended Posts

Καλα παμε...ο πολεμος αρχιζει παλι και οι τιμες πεφτουν...

Η nVENTIV 8α παρουσιασει ενα νεο της μοντελο το Mach II st την Δευτερα. Ηδη resellers γνωριζουν γιαυτο εδω βδομαδες αρα μπορει να το εχουν ετοιμοπαραδοτο την μερα της παρουσιασης...8α ειναι ενα Mach II χωρις support για displays και χωρις USB-connection και software. 8α εχει ομως καλυτερο rubberhose (πολυ πιο γερο) και η τιμη του...μονο 480,- Euros!

πολυ γρηγορα μπορει να ειναι σε στοκ σε μαγαζια στην αγγλια...

Link to comment
Share on other sites

Η τιμη αυτη ειναι η τελικη αποτι γνωριζω.

Το ποστ το εκανα και στο xtreme οπως και χτες για το καινουριο Βαπο μιας και ζητησαν απο ενα φιλο μου καποιοι απο την nVENTIV να το κανω σαν απαντηση στην ασετεκ.

Μαλιστα μου κανουν προσφορα σε καλυτερη τιμη να παρω ενα...να δω που 8α το βαλω ομως :p που ο αδερφος μου δεν ενδιαφερεται μαυτα...

Η τιμη του αγγλια 8α ειναι γυρω στις 330 λιρες κατι που 8α χτυπησει πολυ το watercooling αλλα και με modifications 8α κατσει ωραια για VGA cooling.

Link to comment
Share on other sites

χμμχμ

Περιεργο στρατο.

Και εμενα μου φενεται αρκετα φτηνο απεναντι στα £550 του κανονικου αλλα τις τιμες τις εχει δωσει supplier σε φιλο μου που πουλαει μονο nVENTIV συστηματα

www.extremeprometeia.com

Μαλιστα τον ξαναρωτισα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stratos [Σήμερα, στις 15:54]

Οχι, στο λεω γιατι εχω εδω και μερες τις επισημες τιμες....

Στρατο τι τιμες προβλεπονται ελλαδα για το ST λοιπον...8α η8ελα να συγρινω διαφορα με αγγλια :)

Στο περιπου

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα :)

Τελικη τιμη γυρω στις 350 λιρες μου λεει ο φιλος μου με το μαγαζι...και παλι δεν ειναι πολλα σε σχεση με το mach 2

η τελικη τιμη του 8α εξαρτη8ει απο τους resellers φυσικα αλλα κοντα στις 350 8α τα πουλαει μου ειπε...

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα ειναι αρκετα ακριβοτερα.Θα δειξει ομως.

Παντως οντως η τιμη που ανεφερε ο φιλος πιο πανω ειναι τελικη συμφωνα με αυτα που διαβαζω...

Σε περιπτωση παντως που εδω ειναι ακριβα η καλυτερη λυση θα ειναι αγορα απο καποιο καλο μαγαζι της ευρωπης.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.