Jump to content



Outofspecs.gr Overclocking Party Powered By Multirama


Astakos

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

διαφημηση θα γινει σε κανα site ή θα ειμαστε εμεις και εμεις ?

επισης να στηθει μια τηλεοραση με PRO 06 γιατι εχω ανοικτους λογαριασμους με το κ.κ Crazyant (τα πουπουλα και πισσα που λεγαμε)

Link to comment
Share on other sites

διαφημηση θα γινει σε κανα site ή θα ειμαστε εμεις και εμεις ?

ναι ρε παιδες....κατι επισημο να το διαδωσουμε και εμεις σε αλλα φορουμ:rolleyes:

επισης να στηθει μια τηλεοραση με PRO 06 γιατι εχω ανοικτους λογαριασμους με το κ.κ Crazyant (τα πουπουλα και πισσα που λεγαμε)

εκει έχετε μείνει?

να μην φερω το 2008 ?

Link to comment
Share on other sites

διαφημηση θα γινει σε κανα site ή θα ειμαστε εμεις και εμεις ?

Φυσικα και θα γινει..εκκρεμουν οι λεπτομερειες για τον διαγωνισμο και κατι bannerakia...Παρασκευη λογικα θα εχουν λυθει.

Link to comment
Share on other sites

διαφημηση θα γινει σε κανα site ή θα ειμαστε εμεις και εμεις ?

επισης να στηθει μια τηλεοραση με PRO 06 γιατι εχω ανοικτους λογαριασμους με το κ.κ Crazyant (τα πουπουλα και πισσα που λεγαμε)

συνεχιζεις παλιο Carlota,ετσι?

Δλδ δεν σου φτανει που εγινες βουκινο την περασμενη Παρασκευη στον καφε μεταξυ 15 αν8ρωπων,δεν σου φτανει που 8α γινεις ρομπα μεταξυ ολοκληρου του oofs στο event,8ελεις και διαφημηση απο πανω για να γινεις ρομπα πανγκοσμιως ετσι? :010::010::010:

Γλυκια μου Carlota,αλλη στη 8εση σου 8α αρκουνταν στη μια νυχτα,εσυ ομως εισαι αχορταγη κ "το 8ελεις" συνεχεια bananabananabananabanana

Αμα συνεχησεις ετσι και εισαι και καλο κοριτσι σε ολο το party,8α σε παω και απο τον Μαυρο μετα να σε ταισω λιγο βρωμικατζα.Γιατι τωρα τελτυταια τρως μονο ψαχνο (απο τη μεση κ κατω :D) και καλομα8ες :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ααα και κατή ακόμα είναι με πρόσκληση η είναι ελευθέρα και πόσοι ώρα θα κράτηση ρωτώ για να δω και το δρομολόγια της επιστροφής..

:)

8α μεινεις στου ξαδερφου σου ρα και φευγεις την αλλη μερα ;)

γιατι αγχεσε?8α γερασεις νεος :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.