Jump to content



Παρουσίαση Plasma Panasonic TX-P42G20E


greekfragma

Recommended Posts

Απο ποιοτητα ηχου τι λεει?

αν με ρωτάς για τα ενσωματωμένα ηχεία...αυτό που διαπίστωσα είναι έλλειψη μπάσου.....μεσαία και πρίμα τα πάει μια χαρά.

αν με ρωτάς για το πόσο καλά περνάει τον ψηφιακό ήχο στον ενισχυτή θα σου πώ της βάζω άριστα και χωρίς να έχω και κάνα τρομερό ηχοσύνολο.

2x Bose Acoustimass IV Direct Reflecting

1x Denon Subwoofer

1x Denon Center

2x Denon Satellites

πάνω σε έναν Pioneer VSX 5.1 με dts

Τι διαφορα εχει απο την σαβουρα 46G10 που εχω εγω?

Δηλαδη η G20 απο την G10

Όχι και σαβούρα η 46G10!

Δε νομίζω οτι θα άξιζε να κάνεις αναβάθμιση......μη κοιτάς εμένα που είχα μια CRT 15ετών:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πωπω μαν πηρες την τηλεοραση που εχω ερωτευτει!!! Καλοριζικη και καλοδουλευτη!

Περιμενουμε και εντυπωσεις απο ταινιες mkv.

Δυο ερωτησουλες που με απασχολουν:

1. Απο θεμα αντανακλασεων λογω του γυαλιου που εχει μπροστα πως παει; δλδ σε συνθηκες ενος φυσιολογικου δωματιου την ημερα, βλεπεις ανετα τηλεοραση;

2. Εχω ακουσει οτι το σερβις μιας πλασμα ειναι πανακριβο σε σχεση με μια lcd κλπ, το εχεις ψαξει καθολου το θεμα; ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω μαν πηρες την τηλεοραση που εχω ερωτευτει!!! Καλοριζικη και καλοδουλευτη!

Περιμενουμε και εντυπωσεις απο ταινιες mkv.

Δυο ερωτησουλες που με απασχολουν:

1. Απο θεμα αντανακλασεων λογω του γυαλιου που εχει μπροστα πως παει; δλδ σε συνθηκες ενος φυσιολογικου δωματιου την ημερα, βλεπεις ανετα τηλεοραση;

2. Εχω ακουσει οτι το σερβις μιας πλασμα ειναι πανακριβο σε σχεση με μια lcd κλπ, το εχεις ψαξει καθολου το θεμα; ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ!!!!!!!!!

Η τηλεόραση είναι τούμπανο και στα mkv μανούλα. Τώρα για αυτό με το service δεν ξέρω αλλά όποια tv και να σου χαλάσει συνήθως τα σκας χοντρά στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Η θέση της θα είναι αυτή που βλέπουμε στις φωτογραφίες; Το ότι είναι το καλοριφέρ από πίσω δεν πειράζει;

Έχει δίκιο το παιδί, δεν νομίζω να πάθει κάτι η τηλεόραση, αλλά δεν είναι και ότι καλύτερο για μια plasma τηλεόραση.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

με πιάνεις αδιάβαστο.......οι παλαιότερες TC ήταν όλες LCD......το θυμάμαι καλά γιατί είχα ρωτήσει στο avsite γιατί είναι φθηνότερο από τις TX.....για περίμενε κάναν NTG ή spc να απαντήσουν.....

Link to comment
Share on other sites

.....για περίμενε κάναν NTG ή spc να απαντήσουν.....

Χαχαχα, αυτο μου θυμισε εκεινη την θεικη ατακα του γνωστου αγνωστου "ας απαντησει καποιος στο παιδι γιατι δε προλαβαινω!!" :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.