Jump to content



Recommended Posts

Καμία εφαρμογουλα που να προβάλει αρχεία raw της NIKON (aka *.nef) υπάρχει ή ζητάω πολλά ;( για honeycomb με ενδιαφέρει αν παίζει ρόλο)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

RAWDroid

Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη αλλά λογικά θα κάνει τη δουλειά που θέλω.

[MENTION=391]Borg[/MENTION] : Super το προγραμματάκι :T:

Link to comment
Share on other sites

Viber | Free calls, free voip, free phone calls from iPhone and Android

με 3g η wifi, δωρεάν κλήσεις, αρκεί να το έχει και το άλλο τηλ που καλείς

Εγώ χρησιμοποιώ το bria. Σε συνδυασμό με το πακέτο codecs G.729 και τις υπηρεσίες sip της omnivoice έχω οικονομικά τηλεφωνήματα και σταθερό νούμερο στο κινητό :smoke:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχετε κάποιο ξυπνητήρι να προτείνετε που να ΜΗΝ ζητάει πρόσβαση στον αριθμό τηλεφώνου, πρόσβαση στο δίκτυο και όλα αυτές τις υποχθόνιες άδειες?

τι κακό είναι κι αυτό?

όλοι? θέλουν να μάθουν από που κλάνει το μπαρμπούνι...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έχετε κάποιο ξυπνητήρι να προτείνετε που να ΜΗΝ ζητάει πρόσβαση στον αριθμό τηλεφώνου, πρόσβαση στο δίκτυο και όλα αυτές τις υποχθόνιες άδειες?

τι κακό είναι κι αυτό?

όλοι? θέλουν να μάθουν από που κλάνει το μπαρμπούνι...

το built in γιατί δε σου κάνει;:hmm:

Link to comment
Share on other sites

η ενημέρωση αυτού μου ζητάει να του γράψω το σπίτι.

built in δεν έχει νομίζω η wind 2.2

Link to comment
Share on other sites

neuromancer τι κάνεις σ'αυτό το thread πέρα από trolling;

η ενημέρωση αυτού μου ζητάει να του γράψω το σπίτι.

built in δεν έχει νομίζω η wind 2.2

Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος. Τα permissions που ζητάει είναι λογικά.

Προσωπικά το έχω γυρίσει σε alarmdroid.

Link to comment
Share on other sites

neuromancer τι κάνεις σ'αυτό το thread πέρα από trolling;

Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος. Τα permissions που ζητάει είναι λογικά.

Προσωπικά το έχω γυρίσει σε alarmdroid.

θεωρω απαραδεκτο να θελει πληρη προσβαση στο διαδικυο, διαχειριση ενεργειας και ηχων,αναγνωση ταυτοτητας κινητου η και προσβαση στις επαφες, απλα για να ρυθμισεις ενα ξυπνητηρι γεματο bugs. και αυτη που ανεμελα προτεινες το ιδιο χαλι ειναι. αντιμετωπιζεις τα σημαντικα με αδιαφορια και δινεις βαρυτητα εκει που δεν υπαρχει. αν δεν εχεις κατι να προσθεσεις μην μιλας για τρολ,user εισαι αλλωστε.

:getlost:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καμια εφαρμογη που να κανει streaming ταινιες απο το pc αλλα μαζι με τους υποτιτλους εχεται βρει?Για την ωρα εχω βρει μονο το vlc share που λεει οτι streamarei και srt αλλα εγω υποτιτλο δεν ειδα... :(

Link to comment
Share on other sites

θεωρω απαραδεκτο να θελει πληρη προσβαση στο διαδικυο, διαχειριση ενεργειας και ηχων,αναγνωση ταυτοτητας κινητου η και προσβαση στις επαφες, απλα για να ρυθμισεις ενα ξυπνητηρι γεματο bugs. και αυτη που ανεμελα προτεινες το ιδιο χαλι ειναι. αντιμετωπιζεις τα σημαντικα με αδιαφορια και δινεις βαρυτητα εκει που δεν υπαρχει. αν δεν εχεις κατι να προσθεσεις μην μιλας για τρολ,user εισαι αλλωστε.

:getlost:

Well σε μένα δουλεύει μια χαρά.

Ας σου πω τι ξέρω (από αυτά που έχω ζήσει ψάχνοντας τις ρυθμίσεις και μιλόντας με άλλους devs) και μετά αν θες μίλησε με το developer.

Πρόσβαση στο διαδίκτυο ζητάνε συνήθως για να σου δίνει συνθήκες καιρού όταν ξυπνάς.

Η διαχείρηση ήχων γιατί, well, είναι ξυπνητήρι.

Η πρόσβαση στις επαφές είναι μέρος μεγαλύτερου set ( πιθανώς λαθεμένα; ) δικαιωμάτων που επιτρέπουν στο ξυπνητήρι να γνωρίζει πότε μιλάς στο τηλέφωνο για να μη χτυπήσει εκείνη την ώρα.

Πρώτη φορά τα ακούω τόσο προσπαθώντας να βοηθήσω. Και μάλιστα για εφαρμογή που δεν έχω γράψει. Καλή σου μέρα.

Edit

ρε παιδια καμια εφαρμογη που να κανει streaming ταινιες απο το pc αλλα μαζι με τους υποτιτλους εχεται βρει?Για την ωρα εχω βρει μονο το vlc share που λεει οτι streamarei και srt αλλα εγω υποτιτλο δεν ειδα... :(

Το VLC Direct Pro δουλεύει σε μένα με υποτίτλους.

Έγινε επεξεργασία από MadCatMk2
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καμια εφαρμογη που να κανει streaming ταινιες απο το pc αλλα μαζι με τους υποτιτλους εχεται βρει?Για την ωρα εχω βρει μονο το vlc share που λεει οτι streamarei και srt αλλα εγω υποτιτλο δεν ειδα... :(

Plex εχω κανονικα υποτιτλους

http://www.avclub.gr/forum/showthread.php/85878-Unraid-Home-Server

Sent from my Optimus 2X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.