Jump to content



Recommended Posts

Ερώτηση...

Ξέρετε αν υπάρχει κανα πρόγραμμα\εφαρμογή που με την οποία θα μπορείς να δίνεις εντολές στο κιν για διάφορες ενέργειες που θα θες κάθε φορά να κάνει???

Δλδ για να γίνω λίγο πιο επεξηγηματικός...

όταν χτυπάει το τηλ από κλιση,τότε να λες ας πούμε "answer" και να απαντάει και να μιλάς σε ανοιχτή ακρόαση!Επίσης άμα έρχεται μνμ να λες "open" και να το ανοίγει και να λες "sender" και να σου λεει από ποιον και να σου διαβάζει το μνμ ή ξερω γω να λες "shut down" και να κλείνει και διάφορα τέτοια!!!

Όπως με την φωνή που έχουμε στα windows (που γράφουμε κάτι και μας το διαβάζει...).

Ξέρετε αν υπάρχει κάτι τέτοιο ή αν υπάρχει τρόπος γενικά για να επιτευχθεί κάτι τέτοιο???

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γενικά δεν μπορώ να αγοράσω εδώ και μία ώρα.

Κάτι δεν πάει καλά με το wallet.google.com

Πρέπει να είναι κάτω.

Το shazam δεν μου το βγάζει συμβατό με καμία συσκευή , και στο market τωρα που εμφανίσθηκαν οι σημερινές δεν το εμφανίζει καθόλου.

Έγινε επεξεργασία από vis
Link to comment
Share on other sites

Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την επεξεργασία της αγοράς σας. Δοκιμάστε ξανά αργότερα.

Το κάνει και σε κανέναν άλλο ;

Επιβεβαιώνω τα προβλήματα τόσο με το wallet όσο και το market :p
Εγώ ακόμα δεν μπορώ να αγοράσω καμιά εφαρμογή.Μου λέει πως υπήρχε πρόβλημα και να δοκιμάσω αργότερα.

ξεκόλλησε εδώ :)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε πρόβλημα με αγορά από το market, δοκιμάστε να αλλάξετε τη γλώσσα της συσκευής σε αγγλικά και προσπαθήστε πάλι.

Αυτή η ασυμβατότητα με την ελληνική γλώσσα συμβαίνει ιδιαίτερα στη τελευταία έκδοση του market.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.