Jump to content



Recommended Posts

ο μέγιστος χρόνος εγγραφής βίντεο που σου επιτρέπει το Transformer Prime είναι 13λεπτά και 55δεύτερα

Υπάρχει τρόπος να τραβάω μεγαλύτερης διάρκειας βίντεο?

Link to comment
Share on other sites

Κάνα καλό παιχνιδάκι για να χαρώ το htc one X παίζει; Ακόμα και με πληρωμή ας είναι.. please μη μου πείτε grand theft auto.. ψάχνω για κάτι πρωτότυπο. Απλά καλά και τα puzzle games αλλά κάποιο άλλο; Πχ το project 83113 που είχατε ποστάρει μου άρεσε πολύ! Θύμιζε megaman σε game boy! :neo:

Link to comment
Share on other sites

Κάνα καλό παιχνιδάκι για να χαρώ το htc one X παίζει; Ακόμα και με πληρωμή ας είναι.. please μη μου πείτε grand theft auto.. ψάχνω για κάτι πρωτότυπο. Απλά καλά και τα puzzle games αλλά κάποιο άλλο; Πχ το project 83113 που είχατε ποστάρει μου άρεσε πολύ! Θύμιζε megaman σε game boy! :neo:

Max Payne!?

Link to comment
Share on other sites

αυτό το project 83113 ποτέ δεν έπαιξε σε εμένα. Και τώρα δεν μου το βγάζει καν στο play store

Μήπως δεν είναι συμβατό με το κινητό σου; Εμένα και με το hd2 μου το έβγαζε και τώρα με το one x.

Max Payne!?

E μη παίζουμε ότι παίζουμε και στο pc :rolleyes: Τίποτα πιο..."για κινητό"! Τώρα κατεβάζω το riptide gp να δω..

Link to comment
Share on other sites

Κάνα καλό παιχνιδάκι για να χαρώ το htc one X παίζει; Ακόμα και με πληρωμή ας είναι.. please μη μου πείτε grand theft auto.. ψάχνω για κάτι πρωτότυπο. Απλά καλά και τα puzzle games αλλά κάποιο άλλο; Πχ το project 83113 που είχατε ποστάρει μου άρεσε πολύ! Θύμιζε megaman σε game boy! :neo:

Osmos Demo

Link to comment
Share on other sites

Όλο το humble bundle for android είχε πλάκα - είχε και το Osmos μέσα.

Εγώ διασκέδασα κάπως με το Wind-up Knight και πρόσφατα έβαλα το Major Mayhem, αλλά δεν έχω ασχοληθεί.

Ένα angry-birds-like RPG που είχα στο Tegra μου ήταν το Princess Punt (το είχα χακέψει γιατί δεν παλεύονταν τα λεφτά που κέρδιζες για να αγοράζεις όπλα)

Δεν έχεις βάλει Tegra Zone? Θυμάμαι να έχει καλούτσικες προτάσεις...

Link to comment
Share on other sites

Όλο το humble bundle for android είχε πλάκα - είχε και το Osmos μέσα.

Εγώ διασκέδασα κάπως με το Wind-up Knight και πρόσφατα έβαλα το Major Mayhem, αλλά δεν έχω ασχοληθεί.

Ένα angry-birds-like RPG που είχα στο Tegra μου ήταν το Princess Punt (το είχα χακέψει γιατί δεν παλεύονταν τα λεφτά που κέρδιζες για να αγοράζεις όπλα)

Δεν έχεις βάλει Tegra Zone? Θυμάμαι να έχει καλούτσικες προτάσεις...

Θα τα ψάξω.. είχα λιώσει και το Defence II αλλά καταντάει βαρετό από ένα σημείο κ μετά! Ναι tegra zone είχε από πριν το κινητό! Έχει κι εκεί προτάσεις.. αν και κάποια είναι πανάκριβα! Θα τσεκάρω όσα μου είπες! Τσέκαρα ήδη το osmos!

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνεις κάτι σε στυλ App2SD; Να υποθέσω ο χώρος που έχει το κινητό για εφαρμογές είναι λίγος και θέλεις να μπορείς να βάζεις κι άλλες;

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μπεις και στις ρυθμίσεις και μετά εφαρμογές. Εκεί θα ψάξεις μια μια εφαρμογή αν μεταφέρεται στην κάρτα μνήμης. Κάποιες εφαρμογές σου δίνουν την δυνατότητα για μεταφορά. Όχι όλες. Αλλά αν είσαι τυχερός θα του δώσεις μια μικρή ανάσα

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνεις κάτι σε στυλ App2SD; Να υποθέσω ο χώρος που έχει το κινητό για εφαρμογές είναι λίγος και θέλεις να μπορείς να βάζεις κι άλλες;

Αυτό είναι το βασικό πρόβλημα.

Είναι υπερβολικά λίγος ο χώρος...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.