Jump to content



Recommended Posts

Για απευθείας δεν ξέρω, αλλά από τον ES Explorer μπορεις να προσπελάσεις κανονικα το NAS σου.

Ναι με τον es explorer μπαινω κανονικά αλλα και με την δική του εφαρμογή (zmedia).

Αλλά ψάχνω να βρω καποια εφαρμογή ετσι ωστε να κατεβάζω με κλειστό pc και να πηγαίνουν κατευθειαν στον nas.

Link to comment
Share on other sites

λινκ ; στο μαρκετ δεν το ειδα κάπου.

Έχω αγορασμένο το tapatalk και μου έστειλαν ένα mail για να δοκιμάσω τη Beta. Δώσε μου το mail σου να στο κάνω forward και να δεις αν μπορείς να το κατεβάσεις κι' εσύ.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλως ηρθα και εγω στην Android κοινοτητα.. υπαρχει κατι παιδια σαν οδηγος-βασικες καλες εφαρμογες περαν των γνωστων viber klp να δω καπου 'η να μου προτινεται?

η συσκευη μου ειναι Galaxy S3 Lte

Link to comment
Share on other sites

λοιπον θα σου κανω μια λιστα με τι εφαρμογες εχω εγω ανα κατηγοριες

Gps tools:

sygic

sports tracker

browsers :

dolphin

tapatalk

μπορεις βεβαια να βαλεις και chrome / mozilla / opera

cloud tools

drobox

skydrive

adrive

box

gdrive

social p2p

ebuddy (msn)

facebook

messenger fb

viber

whatsapp

talk

skype

other tools

skroutz

whatsup (αν εχεις whatsup της cosmote)

vrisko

photobucket

shazam (εφαρμογη που ηχογραφει και σου βρισκει τιτλο τραγουδιου)

marine traffic (live υδατινη κινηση.lol)

ebay

flashlight

file manager / es explorer etc etc

imdb

domino's pizza

σουπερ προσφορες (φυλλαδια απο ελληνικα καταστηματα-σουπερ μαρκετς - ηλεκτρονικα κ.ο.κ)

airticets

winbank (ebanking για τραπεζα πειραιως)

apergia.gr

eopyy (Ιατροι του εοπυυ)

teamviewer

εχω κιαλλες αλλα αυτες ειναι πιο σημαντικες..

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ για την γρηγορη απαντηση!!καποιες τις ειχα βαλει ηδη και καποιες αλλες θα τις δοκιμασω τωρα..

απλα με παιδευει το dive τωρα που επιμενει οτι δεν ειναι registered το κιν και ας εχω κανει τα παντα!!:crazy_pilot: EDIT:δεν υποστηριζεται μαλλον ακομα

Έγινε επεξεργασία από mondler
Link to comment
Share on other sites

θα τα χάσεις, ναι. Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το tapatalk sign in, που θυμάται μεν τα fora και τα username, αλλά την πρώτη φορά που θα μπεις σε κάθε φόρουμ θα χρειαστεί να βάλεις το password.

Δεν κοίταξα αν έχουν διαφορές -σίγουρα υπάρχουν bugfixes-, αλλά κατέβασα την έκδοση που είναι στο μαρκετ, για να γίνονται αυτόματα οι αναβαθμίσεις :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.