Jump to content



Recommended Posts

Παλιότερα είχε μια λίστα με όσες έχεις αγοράσει, αλλά για κάποιο λόγο την εξαφάνισαν... Τώρα μόνο αυτό που είπε ο από πάνω (ότι εφαρμογή έχεις περάσει από την αρχή)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος στις επαφές του τηλεφώνου να φαίνονται όλες οι πληροφορίες που έχω στο outlook ή τουλάχιστον το "εταιρία" (company : P)που μου είναι απαραίτητο;

Αν φτιάξεις νέο λογαριασμό και κανεις συνχρονισμό λογικα θα στις φέρει. Δεν χανεις κάτι να το δοκιμάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αν φτιάξεις νέο λογαριασμό και κανεις συνχρονισμό λογικα θα στις φέρει. Δεν χανεις κάτι να το δοκιμάσεις.

Τις έχει φέρει αλλά όταν απαντάω δείχνει μόνο το όνομα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος στις επαφές του τηλεφώνου να φαίνονται όλες οι πληροφορίες που έχω στο outlook ή τουλάχιστον το "εταιρία" (company : P)που μου είναι απαραίτητο;

Δεν κατάλαβα είναι η αλήθεια τι ζητάς ακριβώς. Αλλά πιστεύω ότι το κάνεις μέσω της εφαρμογής outlook και μέσω της αντίστοιχης εφαρμογής dialer που χρησιμοποιείς

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα είναι η αλήθεια τι ζητάς ακριβώς. Αλλά πιστεύω ότι το κάνεις μέσω της εφαρμογής outlook και μέσω της αντίστοιχης εφαρμογής dialer που χρησιμοποιείς

Όταν χτυπάει το τηλέφωνο στην οθόνη αντί να φαίνεται μόνο το όνομα να φαίνεται και η εταιρία

ΠΧ Γιώργος Παπαδόπουλος - CIA : P

Link to comment
Share on other sites

Όταν χτυπάει το τηλέφωνο στην οθόνη αντί να φαίνεται μόνο το όνομα να φαίνεται και η εταιρία

ΠΧ Γιώργος Παπαδόπουλος - CIA : P

Οταν χτυπάει δυστυχώς δεν γνωρίζω. Αλλά όταν scrollareis σίγουρα μπορείς με το exdialer,πριν καν μπεις στην επαφή

Link to comment
Share on other sites

Όταν χτυπάει το τηλέφωνο στην οθόνη αντί να φαίνεται μόνο το όνομα να φαίνεται και η εταιρία

ΠΧ Γιώργος Παπαδόπουλος - CIA : P

Ψάχνεις κάτι με caller id, πχ

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jestasfunhouse.callinformer

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kwsoft.android.smartcallend

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κάτι τέτοιο θα του πρότεινα αλλά μια φορά που δοκίμασα μου είχε βγάλει πολλά προβλήματα και πήρε πόδι κατευθείαν.Εσύ έχεις χρησιμοποιήσει κάποιο;

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο το έχω δοκιμάσει για λίγο αλλά δεν είναι και ότι καλύτερο σε εμφάνιση (πετάει έξτρα παράθυρο, φαίνεται στις εικόνες).

Το 1ο έχει και demo αλλά νομίζω εκεί δεν δίνει επιλογές για εμφάνιση έξτρα πληροφοριών.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και όταν μπαίνω στην επαφή δεν μου δείχνει όλα τα παιδία. Για να τα δω πρέπει να πατήσω επεξεργασία!!

Γμτ το αυτονόητο ζητάω από το τηλέφωνο. Πρώτα να κάνω την δουλειά μου και μετά να χαζέψω

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=93]ΓιαγκΤ[/MENTION] βάλε miui. Μιας και προέρχεσαι από iPhone θα το αγαπήσεις.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2327158

http://miuiandroid.com/community/threads/miui-multi-lang-3-8-9.21677/

Δείχνει όνομα, επίθετο, τίτλος (mr, κος, dr etc), εταιρία, όταν σε καλεί κάποιος, δες:

rocketdial-mu-alike-caller-id-13-2-s-307x512.jpg

και όταν βλέπεις τις επαφές με scroll πάνω/κάτω βλέπεις ΌΛΑ τα περασμένα στοιχεία (διευθύνσεις, emails, κτλ), για παράδειγμα εδώ :

screenshot2013022714215.jpg κάνεις scroll πάνω/κάτω για να δείς.

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=93]ΓιαγκΤ[/MENTION] βάλε miui. Μιας και προέρχεσαι από iPhone θα το αγαπήσεις.

[ROM] [PORT] [4.2.2] [MIUI Porting Team] - MIUI v5 - [3.8.9] - Aug 10th 2013 - [LTE] [Multi] - xda-developers

Release - MIUI Multi Lang 3.8.9 | MIUI Android - Redefining Android

Δείχνει όνομα, επίθετο, τίτλος (mr, κος, dr etc), εταιρία, όταν σε καλεί κάποιος, δες:

rocketdial-mu-alike-caller-id-13-2-s-307x512.jpg

και όταν βλέπεις τις επαφές με scroll πάνω/κάτω βλέπεις ΌΛΑ τα περασμένα στοιχεία (διευθύνσεις, emails, κτλ), για παράδειγμα εδώ :

screenshot2013022714215.jpg κάνεις scroll πάνω/κάτω για να δείς.

Δεν είναι για μένα αυτά , θα μπλέξω χειρότερα και θα μείνω χωρίς τηλέφωνο : )

Link to comment
Share on other sites

Τον μαμά χρησιμοποιώ και δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Γρήγορος είναι και λίγα MB ξοδεύει. Δεν νομίζω αν δεν θες κάτι ειδικευμένο που δεν μπορεί να το κάνει να υπάρχει ανάγκη να βάλεις άλλον.

Link to comment
Share on other sites

dolphin πλέον. ο firefox έγινε απαλευτος μετα από λιγο καιρό χρήσης.

Επισης ο built-in είναι μια χαρα και αν είχε μερικά από τα στοιχεία του dolphin δεν θα είχα κανενα ενδοιασμό να τον χρησιμοποιώ αποκλειστικά.

Link to comment
Share on other sites

Επισης ο built-in είναι μια χαρα και αν είχε μερικά από τα στοιχεία του dolphin δεν θα είχα κανενα ενδοιασμό να τον χρησιμοποιώ αποκλειστικά.

Ο built in ποιος είναι; τι χαρακτηριστικά του dolphin εννοείς;

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.