Jump to content



Recommended Posts

εχεις κανει χωρις να σου χαθουν δεδομενα? :/

εγω περασα την καινουρια ρομ και μετα εκανα επαναφορα οπως πρεπει να γινει δηλαδη!;)

οι εικονες δεν σωζονται οσες χαθηκαν αποτι καταλαβα.. εβαλα miui τωρα οποτε ολα πανε στο cloud της ξιαομι αυτομα και δεν την ξαναπαταω..! :)

Μέσω twrp αν κανεις wipe-factory reset δεν χάνονται αρχεία στην sd..(το γραφεί κιόλας).Πρεπει να εκανες format και να τα εχασες..

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου

Link to comment
Share on other sites

εχεις κανει χωρις να σου χαθουν δεδομενα? :/

εγω περασα την καινουρια ρομ και μετα εκανα επαναφορα οπως πρεπει να γινει δηλαδη!;)

οι εικονες δεν σωζονται οσες χαθηκαν αποτι καταλαβα.. εβαλα miui τωρα οποτε ολα πανε στο cloud της ξιαομι αυτομα και δεν την ξαναπαταω..! :)

απο την SD οχι δε χανονται...

και ευκολη λυση ειναι και το dropbox..καθε φωτο /βιντεο ανεβαινει αυτοματα

Link to comment
Share on other sites

Βρε Πάνο αν είχες βάλει στο Dropbox να κάνει upload τις pics σε wifi θα ήσουν κομπλέ. Τι δίνει τα 5gb επιπλέον με κάθε Samsung;

Ήξερα τα 50GB για το Galaxy Note II, ισχύει για όλα τα samsung κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Ήξερα τα 50GB για το Galaxy Note II, ισχύει για όλα τα samsung κάτι άλλο;

Ναι δίνει 50gb και σε S3 και σε S4. Παραπάνω έγραψα 5 που είναι λάθος. Το 0 δεν πατήθηκε πότε μάλλον :p

Link to comment
Share on other sites

το καλο ειναι πως 2,5gb φωτογραφιες τις ειχε παρει backup η κοπελα μου παλι καλα και δεν το ηξερα,περιπου 250mb ειναι αυτες που εχω χασει. πηγα να το σπασω στην αρχη απο τα νευρα μου.. θα προσπαθησω αν και πιστευω πως δεν θα βγει καπου..

Κανονικά θα έπρεπε να έχεις τα δωρεάν 50 γίγα του Dropbox. Αυτόματα να γίνεται ο συγχρονισμός για να μην τραβάς αυτά που τραβάς. Κάνε μια εγκατάσταση... ειναι δωρεάν.

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα 50GB έχω κάποιες απορίες:

Αρχικά έχω το Note II και πήρα ήδη 50GB. Αν αγόραζα πχ τώρα το S4, θα μου έδιναν άλλα 50GB; Αν δώσω το Note II σε άλλο, κάνει factory reset και βάλει τον λογαριασμό του, θα πάρει και αυτός τα 50GB;

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα 50GB έχω κάποιες απορίες:

Αρχικά έχω το Note II και πήρα ήδη 50GB. Αν αγόραζα πχ τώρα το S4, θα μου έδιναν άλλα 50GB; Αν δώσω το Note II σε άλλο, κάνει factory reset και βάλει τον λογαριασμό του, θα πάρει και αυτός τα 50GB;

1. (Νομίζω) όχι, εκτός εάν χρησιμοποιούσες νέο λογαριασμό

2. Ναι

Το box πάντως έχει δώσει 50GB για πάντα με κάποια κινητά (και σε περισσότερους από 1 χρήστες ανά συσκευή), σε αντίθεση με το Dropbox που έχουν πεπερασμένη χρονική διάρκεια.

Link to comment
Share on other sites

1. (Νομίζω) όχι, εκτός εάν χρησιμοποιούσες νέο λογαριασμό

2. Ναι

Άρα μπορώ να κάνω factory reset, να βάλω έναν λογαριασμό ο οποίο θα πάρει 50GB, να ξανακάνω reset να βάλω άλλον και γενικά να μοιράσω εδώ κι εκεί 50GB dropbox;

Link to comment
Share on other sites

Άρα μπορώ να κάνω factory reset, να βάλω έναν λογαριασμό ο οποίο θα πάρει 50GB, να ξανακάνω reset να βάλω άλλον και γενικά να μοιράσω εδώ κι εκεί 50GB dropbox;

Εγώ το έχω επιβεβαιώσει με 2 λογαριασμούς. Για περισσότερους δεν ξέρω τι γίνεται :). Επίσης εμένα ήταν διαδοχικοί με διάστημα μερικών μηνών. Δεν ξέρω τι θα γίνει αν συνδεθούν σε πολύ κοντινό χρονικό διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.