Jump to content



Recommended Posts

Προσφατα τους ειχαν χακαρει τους servers.

Κατι επρεπε να κανουν λοιπον για να αντισταθμισουν οτι χακαραν τους server μιας security app (τραγικη ειρωνεια)

Me?

Pass.........

Link to comment
Share on other sites

ακουσα οτι στο kitkat δε μπορεις να εγκαταστησεις τπτ στην sd card.Γνωρίζεις κάποιος εαν αληθευει?

Σίγουρα έχει αλλάξει κάτι στον τρόπο που δίνει πρόσβαση στην SD. Υπάρχουν και εφαρμογές όπως ο ES που έχουν κάνει αλλαγές για να δουλεύουν σε KK. Περισσότερα δεν ξέρω :)

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε τα permisions που χρειάζεται το κάθε αππ για να μεταφέρει αρχεία ή κάνει read/write.

Βασικά η ουσία είναι πως τώρα apps δεν μπορούν να μετακινήσουν / σβήσουν / γράψουν όπου τους καυ***.

Αλλά όχι πως δεν μπορείς να έχεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Σε note 3 ( δεν έχει γίνει root ) που έχω περάσει kitkat στην αρχή είχα θέματα με τυχαία reboot και πρόβλημα εγγραφής στην sdcard

Μπήκα σε recovery έκανα wipe cache partition και όλα πλέον λειτουργούν άψογα , εγγραφή στην κάρτα κανονικά τέλος τα reboot , το μόνο θέμα που έχω ειναι με μερικές εφαρμογές που δεν είναι ακόμα συμβατές με το kitkat όπως ας πούμε το ACR

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατάζητείται weather app με καλό widget γιατί το AccuWeather ψεύδεται ασυστόλως...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Weather & Clock Widget Android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devexpert.weather

Πολύ όμορφα widget και έχει 2 επιλογές για να παίρνει πληροφορίες.

Έχει ξαναμπεί στο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Weather & Clock Widget Android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devexpert.weather

Πολύ όμορφα widget και έχει 2 επιλογές για να παίρνει πληροφορίες.

Έχει ξαναμπεί στο θέμα.

Αυτο το ειχα στο Neo V που πλεον εχει η κοπελια, πολλα προβληματα και θεματα μου ειχε κανει, μια κραταγε ξυπνιο το τηλεφωνο, την αλλη δεν ανανεωνε κλπ

Εγω την εχω βρει με Zooper widget και eye in the sky (για να ανοιγει full info οταν κανω ταπ στο widget)

Αν καποιος εχει google now, μπορει να κανει δουλεια και με αυτο!!

Link to comment
Share on other sites

κοντά 10000 νουμπας τελείως χαχαχαχα

Εγώ κάτι παραπάνω από 3 'μύρια.

Κάψιμο λέμε

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.