Jump to content



Nova συνδρομη + εξοπλισμος ενοικιαζεται σε τιμη χωμα


Dias

Recommended Posts

Παραχωρω την συνδρομη μου (που ερχεται πακετο με την forthnet double play) η οποια ειναι nova start pack για 10 ευρω το μηνα και παραχωρω τον αποκωδικοποιητη ΗD δωρεαν. Για οσους δεν εχουν κατοπτρο (το λεγομενο πιάτο ή ταψι οπως το λενε πολλοι) δίνω δωρεαν με την προυπόθεση να κάνω εγώ την εγκατάσταση (κόστος εργασίας 50 ευρω)

Για να μην παρεξηγιομαστε. το start pack εχει ολα τα ιδιωτικα καναλια,ντοκυμαντερ και παιδικα.

Δηλαδη ΔΕΝ εχει τα σινεμα και τα σπορτ

Link to comment
Share on other sites

Eνδιαφερομαι κι εγω για την προσφορα σου φιλε μου.Το σταρτ πακ εχει μεσα ολα τα ελληνικα καναλια??

Ρωταω γιατι το θελω για επαρχια στο εξοχικο μου.

Δεν γινεται βεβαια να κανεις εσυ την εγκατασταση οπως καταλαβαινεις.

Με μια μικρη επιβαρινση στην τιμη ομως αν θες μπορεις να μου πεις πως θα κανω την εγκατασταση εγω.

Φιλικα

Νικος

Νεα Ιωνια

Link to comment
Share on other sites

Το πιατο για να τοποθετηθει , θελει ενα οργανο που λεγεται πεδιομετρο. ή εναλλακτικα με καποιον δεκτη που έχει μπάρα σταθμης σηματος ,με μπαλαντεζα πανω στην ταρατσα και κουνας το πιατο δεξια-αριστερα,πανω-κατω μεχρι να δειξει η μπαρα το μεγιστο σημα.

Απλο ακουγεται αλλα στην πραξη ειναι αρκετα δυσκολο και πρεπει να εχεις αρκετη υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα εχει παρει την προσφορα της forthnet+nova, δλδ δωρεαν 12μηνη συνδρομη start pack και δωρεαν εξοπλισμο με hd αποκωδικοποιητη και πιατο, και την πουλαει για 120+50€ σε καποιον που δεν εχει forthnet και δεν μπορει να παρει την προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δε μου άρεσε είναι τα "50euro" μαύρα ετσι?

αν θεωρειται αυτο το ποσο ''μαυρα'' (καταλαβαινεις πως το λεω),

τι να πουν και οι καθηγητες και οι γιατροι.:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει εμείς δεν επιτρέπουμε την σύναψη συμφωνίας για εκτέλεση εργασίας χωρίς την έκδοση των απαραίτητων αποδείξεων παροχής υπηρεσίας. Αν ο φίλος δεν μπορεί να παρέχει τέτοια, ή να μας διαβεβαιώσει μέσα στο ΣΚ ότι η εργασία θα γίνει με την χορήγηση του αντίστοιχου παραστατικού, τότε η αγγελία θα κλείσει.

Link to comment
Share on other sites

απο τους νεους κανονες λειτουργιας των αγγελιων......................

''5. Απαγορεύεται το thread spoiling. Αν η τιμή είναι υπερβολική, ναι επιτρέπεται να γίνει δημόσια σύσταση, αλλά αν το προϊόν το βρίσκετε 1.5 ευρώ φτηνότερο σε Πορτογαλλικό online shop, δεν μας ενδιαφέρει.

6. Απαγορεύεται το παρεμπόριο/αισχροκέρδεια. Ναι, μπορείτε να πουλήσετε την κάρτα που κερδίσατε σε διαγωνισμό, αλλά όχι να υπερτιμήσετε το προϊόν που προλάβατε να πάρετε μισοτιμής από το στοκ κάποιου μαγαζιού. Υπάρχει περίπτωση να σας ζητηθούν αποδεικτικά στοιχεία από την Δ.Ο. του TheLab και στην περίπτωση που δεν είναι ικανοποιητική η απόδειξη της συναλλαγής, να κατεβεί η αγγελία.''

το πακετο (σκετο) εχει 20+κατι ευρω (το δινει 10...)

αποκωδικοποιητης+πιατο προσφορα 130-150 ευρω (το δινει 50 με την τοποθετηση)

ολα υπαρχουν στο λινκ που παρεθεσε ο χρηστης andreas19..........

αα και ξεχασα ! ....να ψοφησει η κατσικα του γειτονα!! :fun:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.