Jump to content



ποια η γνωμη σας για την 9800 pro/xt της hercules?


Nikos007

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Nikos007 [Σήμερα, στις 20:59]

Επειδη θελω να αγορασω καρτα και λεω για την hercules την εχει κανεις? Τι λεει?

Δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο πάνω από των λοιπών εταιριών εκτός έναν όμορφο ψύκτη και ψυκτράκια ( άθλια μεν αλλά ) στις μνήμες. Για την διαφορά τιμής +100 με +120 Ευρώ που υπολογίζω ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΟΙΑ δεν την προτείνω. Μία άλλη 9800Pro με τιμή κάτω απο 250 ή περίμενε όπως λες να βγουν οι νέες αλλά όχι να πάρεις παλιά, να πάρεις μία νέα! Όλες οι νέες θα είναι σημαντικά δυνατότερες.

Link to comment
Share on other sites

καινουργια δεν μπορω να παρω γιατι η μητρικη μου ειναι agp4x . Οσο αφορα οτι εχει σταματησει δεν το ηξερα. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ. THANKS. Προτενεται κπαποια αλλη???

Link to comment
Share on other sites

Θα σου έλεγα να μείνεις μακριά από Hercules. Η εμπειρία μου με Hercules 9700pro είναι τραυματική... Μπορείς να πας σε Club3D η οποία είναι αρκετά φθηνή για τα δεδομένα της και σύντομα θα πέσει κι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Club3D έχω και σου προτείνω να την πάρεις... αφού να φανταστείς έπεσε νερό στην κάρτα :D και ήμου έτοιμος για RMA διότι έδιχνε τραπουλόχαρτα στην οθόνη, και αφού εξατμίστηκε το νερο έστρωσε :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [Σήμερα, στις 07:55]

Θα σου έλεγα να μείνεις μακριά από Hercules. Η εμπειρία μου με Hercules 9700pro είναι τραυματική...

:wassat:

Μιά χαρά καρτούλα ήταν καλέ.

Εγώ θα προτείνω να πάρεις απλά την φτηνότερη από όλες. Εκτός τις Asus, Hercules και Suma ( και Triplex αλλά σταμάτησε ) όλες τις βγάζει η Sapphire. Δεν είναι καν αντίγραφα, είναι το ίδιο πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk [Σήμερα, στις 11:34]

Club3D έχω και σου προτείνω να την πάρεις... αφού να φανταστείς έπεσε νερό στην κάρτα :D και ήμου έτοιμος για RMA διότι έδιχνε τραπουλόχαρτα στην οθόνη, και αφού εξατμίστηκε το νερο έστρωσε :p

Να ρωτήσω πώς σου έπεσε νερό στη κάρτα; :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.