Jump to content



Τέλος τα What'sup,CU,F2G;;


athlon=greek

Recommended Posts

τελος του μηνα νομιζω οτι ληγει το πανηγυρι γιατι και εγω πηρα σημερα και λεει μεχρι 31-1 wtf !!:wall::hehe: για γελια ή για κλαματα ?

Εγω θα εκλαιγα παντως..

Και θα κλαψω, μιας και εχω whats up..grrrrr

Link to comment
Share on other sites

Παντως το ιδιο ειχε ακουστει και περισυ τετοια εποχη που τελειωνε ενας χρονος απο την πρωτη προσφορα που ειχαν βγαλει. Και τελικα εβγαλαν το 1500&1500. Οποτε πιθανον να αναμενουμε και φετος το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Στο whats up θα γινει οπως παλια αν θυμαστε! 3 ευρω για 1500! Λεφτα λεφτα λεφτα:wall:

Ενω τωρα πως ειναι? Ειναι εντελως δωρεαν και εχεις 1500?

Ρωταω γιατι δεν ξερω, και εχω συμβολαιο vodafone με 30 ευρω παγιο (λογω τρελης επιδοτησης που μου ειχαν δωσει), αλλα ληγει το 12μηνο σε 1 μηνα και σχεδιαζα να το κανω what's up επειδη ολοι οι γνωστοι μου εχουν παει εκει και εχω ακουσει χοντρικα οτι μεταξυ τους μιλανε και στελνουν πρακτικα τσαμπα.

Οποτε ξενερωσα βλεποντας αυτην την ειδηση....αλλα αν η "υποβαθμιση" απο το οτιδηποτε ισχυει τωρα ειναι να πρεπει να βαζεις 3 ευρω το μηνα, δε τρεχει και τιποτα....ουτως η αλλως υπολογιζω οτι ενα 10ευρο το μηνα θα το βαζω σιγουρα για οτι ξοδευω σε non-whatsup προορισμους...

Οποτε μπορει να με ενημερωσει κανεις για το τι προσφορα τρεχει τωρα και τι θα γινει μετα τον Ιανουαριο και ειναι τοσο ασχημο?

Ευχαριστω προκαταβολικα...

Link to comment
Share on other sites

Σε καθε καρτα που ανανεωνεις τον χρονο σου(ανεξαρτητου κοστους),σου δινουν 1500μηνυματα και 1500sms δωρεαν για εναν μηνα,μονο προς whats up.

Δεν σου.. τραβαγαν καθολου λεφτα απο την τωρινη προσφορα και ειχες κανονικα διαθεσιμο το υπολοιπο της καρτας που ανανεωσες.:T:

Τωρα, για το τι ΘΑ γινει, κανεις δεν ειναι σιγουρος απο οτι εχω καταλαβει.

Link to comment
Share on other sites

Blinky αν οι γνωστοί σου είναι cosmote συμβόλαιο ή κάρτες σε συμφέρει ένα cosmote συμβόλαιο 1500+1500 προς cosmote και όσα εσύ κρίνεις προς τρίτους.

το whatsup είναι απατηλό,για αποκλειστική χρήση.

γιατί 1500+1500 πάνε μόνο προς whatsup ,τα συμβόλαια της cosmote τα πλερώνεις κανονικά.

εγώ έχω whatsup γιατί το μοτίβο με τα μηνύματα μου πήγαινε καλά

αλλά τελευταία με πετσοκόβει με ένα δυο τηλέφωνα και δε λέει...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.