Jump to content



Τέλος τα What'sup,CU,F2G;;


athlon=greek

Recommended Posts

Χθες πήγα στον Γερμανό στην πόλη μου να ανανεώσω το what'sup μου και η υπάλληλος μου είπε ξερά ό,τι όλες οι εταιρείες αποφάσισαν να κόψουν αυτού του είδους τα προγράμματα.Γνωρίζει κάτι κανείς για το συγκεκριμένο θέμα;:hm:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ διαβασα αυτά από εδώ. Vodafone: Αύξηση ελάχιστης διάρκειας κλήσης σε 60 δευτερόλεπτα - ADSLgr.com

Πρόγραμμα Vodafone Unlimited

Ότι από τις 28 Ιανουαρίου 2011 το πρόγραμμα Vodafone Unlimited δεν θα είναι εμπορικά διαθέσιμο για νέες εγγραφές υφισταμένων ή νέων συνδρομητών καρτοκινητής Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone, Vodafone International και Καρτοκινητό Ολυμπιακός . Όσοι συνδρομητές θα έχουν εγγραφεί στο πρόγραμμα Vodafone Unlimited μέχρι τις 28 Ιανουαρίου 2011, θα μπορούν να κάνουν χρήση του προγράμματος αυτού μέχρι τις 30 Ιουνίου 2011.

Link to comment
Share on other sites

Χθες πήγα στον Γερμανό στην πόλη μου να ανανεώσω το what'sup μου και η υπάλληλος μου είπε ξερά ό,τι όλες οι εταιρείες αποφάσισαν να κόψουν αυτού του είδους τα προγράμματα.Γνωρίζει κάτι κανείς για το συγκεκριμένο θέμα;:hm:

1.ανανεώσω=φορτώσω άυλο χρόνο? πάρω κάρτα?

2.που ξέρει τι κάνουν οι άλλοι?

εγώ σήμερα πήρα κανονικά χρόνο-κάρτα απο περιφτέρι.

ενώ βέβαια έχω 1500+1500 για ένα μήνα απο σήμερα

η προσφορά ισχύει μέχρι 31/1/2011

λες να λήξει το πανηγύρι τέλος του μήνα?

Link to comment
Share on other sites

Μην μιλαει όποιος δεν θέλει καρκίνο.. δεν καταλαβαίνω γιατι είναι καλυτερα να μας χρεώνουν.. μακαρι να μην σταματησουν γιατι εμενα με εχουν βολεψει ακρετά αυτές οι προσφορές.. όπως και πάρα πολυ κόσμο

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικα θα περιμενουν ορδες νεων συνδρομητων με παγιο γιατι επιασαν τον παπα απ' τα @@... Και σε 3 μηνες καποια απ' ολες θα κανει την π0στια και θα προσφέρει ξανα τα ελευθερα και αντε παλι απ' την αρχη...

Η συμφωνιες κυριων διαρκουν μονο οταν υπαρχει ψωμι. Αν ειναι ζω πεθαινεις κατσταση δε γινονται αυτα.

Link to comment
Share on other sites

εγω αυτο που εκανα μεχρι τωρα ηταν να γεμιζω το whatsup με 10 ευρω το μηνα μολις εμπαιναν τα 1500 λεπτα το εκανα μεταφορα στην κοσμοκαρτα και ειχα και εκει λεφτα. 60 ευρω εχει φτασει να εχει.

Link to comment
Share on other sites

Οχι θα ντραπουν!!!

Μα γιατι αλλο ρε παιδια; Οικονομικη κριση...Τι κανουμε σε περιοδους οικονομικης κρισης;

Χτυπαμε

-τους καπνιζοντες

-τους χρηστες κινητων τηλεφωνων

-τη βενζινη

-το ρευμα

-το νερο

-τα φαρμακα

-την περιθαλψη

-τις συγκοινωνιες

-τα διοδια

Τα καλυτερα επονται...

Προσωπικη μου γνωμη,που απο τα 1500 δε χαλαω ουτε τα 100 το μηνα και τα 50 msm,ειναι οτι καλυτερο θα ειναι για ολους μας.Και οσοι το χρησιμοποιουν πολυ,τι να πω,βαζουν φτηνο σταθερο απο 4net π.χ και τα λεφτα που εδιναν στον ΟΤΕ ,τα δινουν για ενα καλο συμβολαιο.

Αντε μπας και μας μεινει λιγο μυαλο. :T:

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι πως τα προγράμματα unlimited στα καρτοκινητά είχαν παρουσιαστεί εξ αρχής σαν προσφορά για το 2010, οπότε είναι και αναμενόμενο να σταματήσουν. Δεν ήταν νέα προγράμματα που θα έμεναν για πάντα.

Δείτε για παράδειγμα εδώ για vodafone, όπου αναγράφει ξεκάθαρα ότι Η διάρκεια ισχύος του θα είναι έως τις 30/06/2011

και εδώ για Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.