Jump to content



ΝΕΕD FOR SPEED UNDERGROUND 2!!!!!!!!!!!!


Nedi46

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

αχΧΧΧ!!!!!! δεν παει αλλο θα παω να παρω κανα PS2 γιατι εχω τερματιση το ΝFSU 50 και και πανω!!! ασε που δεν μπορο να βρο το το πως το λενε που ελεγε ο αριστος87 με τα πολα mods δεν θημαμε τορα! τελος παντονννν θα παει κανένας στο ακρόπολης??? εγώ αύριο και Κυριακή !!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

ποιο toca???το ενα???το δυο εχει βγει για pc??ξερω οτι εχει βγει για xbox!!

Αν λές το toca race driver 2, το είδα στο Πλαίσιο για PC. Έχει βέβαια και για XBOX.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχε ο πατέρας μου δυο niva (πλάκα πλάκα τρωμερό αυτοκίνητο. Για να κολλώσει είναι κάπως δύσκολο) και θέλω να το κατεβάσω να του το δείξω, μήπως ξέρει κανείς Ρωσικά;;;; Κάπου έω πεταμένο το cd του Systran αλλά αντε βρεσ'το τώρα!!! Απλώς θέλω να μου πει κάποιος που πάω για download....

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλαρακια ειναι παιχνιδι που προκειται να βγει και δεν ειναι πλακα........

Απο τι βλεπω εχει πολυ καλα γραφικα και δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο τα ομοια του!!!

Επειδη ξερω κατι απο Niva θεωρω οτι ειναι το καλυτερο τζιπ απο τη αποψη οτι παει κυριολεκτικα παντου. Βεβαια απο ανεση σε τρακτερ καλυτερα ειναι....

Link to comment
Share on other sites

Όταν πουλήσαμε το Niva 1.7 που είχαμε, μέσα σε μια εβδομάδα πρέπει να είχαν πάρει 50 άτομα! Τέσπα, για να μην βγαίνουμε και off topic, έχουμε κανένα νέο από το NFSU2; Κάνα demo και ψήνομαι;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Όταν πουλήσαμε το Niva 1.7 που είχαμε, μέσα σε μια εβδομάδα πρέπει να είχαν πάρει 50 άτομα! Τέσπα, για να μην βγαίνουμε και off topic, έχουμε κανένα νέο από το NFSU2; Κάνα demo και ψήνομαι;

οχι ακομα!!!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.