Jump to content



ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ αναξάρτητα απο forum


Iannis1416003167

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Φίλε Iannis, προφανώς το γνωρίζουμε πριν από εσένα και επιλέξαμε να παραμείνουμε στην ομάδα του TheLab.

p.s. Αν θέλαμε να foldάρουμε για την ομάδα #13416, θα το κάναμε ήδη, μιας και ο DJD ήταν ο ιδρυτής της.

Link to comment
Share on other sites

Η ευελιξία στο συγκεκριμένο θέμα είναι σχετική.... ίσως γνωρίζεις τι εννοώ, ίσως όχι... δεν έχει σημασία να ανοίξουμε την κουβέντα της ευελιξίας εδώ, ο καθένας foldάρει για τους λόγους που πιστεύει και για όποια ομάδα θέλει.

Link to comment
Share on other sites

Δικαίωμά σου να μην την συμμερίζεσαι και σεβαστό.

Το αυτονόητο της συλογικότητας πάλι, εγώ το βλέπω στο ότι όλοι foldάρουμε για ένα κοινό σκοπό... το αν θα γίνει μέσω της μίας ομάδας ή της άλλης, προσωπικά το θεωρώ b-movie.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να μην πάρει έκταση το θέμα (δεν υπάρχει λόγος).

Την πρωτοβουλία για την αλλαγή του ονόματος της ομάδας καθώς και την αποκόλληση της από ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ σάιτ-φόρουμ.....την πήρα εγώ.

Πίστεψα και συνεχίζω να πιστεύω ότι ΟΛΟΙ μαζί μπορούμε να κάνουμε κάτι καλό.

Δέν υπάρχει καμμία σκοπιμότητα και καμμία άλλου είδους πρόθεση πίσω από αυτή την κίνηση.

Αν υπήρχε κάτι τέτοιο...ο djd και ο rootx....γνωρίζουν ότι θα μπορούσα να έιχα δώσει ένα άλλο "ιδιαίτερο" όνομα....αλλά δεν το έκανα.

Πιστεύω στην ομαδική προσπάθεια και αποσκοπώ στην προβολή της Ελλάδας γενικότερα προς τα έξω....και ευχόμουν να το πετύχω αυτό μέσω της μεγαλύτερης συμμετοχής.

Για το λόγο αυτό "δημιουργήθηκε" η ομάδα Greece United στο Folding και στο SETI.

Αυτό είναι το ρεζουμέ της όλης ιστορίας και μην ψάχνετε για κάτι άλλο.

Φυσικά ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει Folding ή SETI όποτε θέλει,όπως θέλει και με όποια ομάδα θέλει.

Δέν επιθυμώ να δημιουργηθούν προβλήματα και αντιπαραθέσεις.

Φιλικά

Καλή συνέχεια σε όλους

Τάσος

Link to comment
Share on other sites

Γιατί παλιά κάναμε Folding όλοι μαζί....και είμασταν η μοναδική Ελληνική ομάδα.

Οπότε έστω και με την κατάληξη .GR ....αντιπροσώπευε τα πιστεύω μου.

Τώρα πλέον είμαστε 3 Ελληνικές ομάδες...και θα μπορούσα να είχα δημιουργήσει και μία τέταρτη.

Αρά πάλι κατά τη γνώμη μου....τώρα ήταν η κατάλληλη περίοδος να ξεκινήσω αυτή τη νέα προσπάθεια.

Link to comment
Share on other sites

...καλά

Ψάξε σε παλιά πόστ του pctech και θα δείς ότι έχω πεί ακριβώς τα ίδια πράγματα και στο παρελθόν.

Και ...ναι το παραδέχομαι ότι δεν θέλω να χαθούν οι κόποι τόσων χρηστών ....αλλά και η ήδη υπάρχουσα δυναμική της ομάδας.

****

edit

*****

Γιατί συνεχίζετε να συνδέετε το folding με τα forums ?

Υ.Σ.

Ισχύει ότι έγραψα και παραπάνω και μόνο αυτά.

Δέν θα απαντήσω ξανά σε αυτό το πόστ...γιατί δεν επιθυμώ να δημιουργήσω ένταση από τη στιγμή που βλέπω ότι δεν υπάρχει ταύτιση απόψεων.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.