Jump to content



ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ αναξάρτητα απο forum


Iannis1416003167

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Δεν ήξερα ότι έγινε η ψηφοφορία και ούτε καν είδα τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας.

Δεν φρόντισε κανένας από τους "υπευθύνους" να με ενημερώσει μέσω pm/email...

Link to comment
Share on other sites

Δεν παρακολουθώ το PCTech.. οπότε και δεν είδα το pm σου.

Όπως και να 'χει, είδα την ψηφοφορία αλλά έχω απορίες. Από τους 68 active users που foldaroun για την ομάδα (σύμφωνα με το folding.extremeoverclocking.com) 13416 μόλις οι 32 απάντησαν από τους οποίους μόλις οι 19 συμφώνησαν για το Ηellas@Folding. Εσείς δηλαδή θεωρείτε σωστό να αλλαχτεί το όνομα με ένα ποσοστό μικρότερο του 30%;

Link to comment
Share on other sites

Οταν λεει Active εννοει αυτουςε που foldαρουν συνεχεια. Ειναι 230+ users αλλα 69 active. Αυτο εννοει. Και ο 68ος που αρχισε να foldαρει προχτες (που λεει ο λογος) εχει το ιδιο δικαιωμα με σενα, με μενα με ολους τους ACTIVE...

Link to comment
Share on other sites

Lol, δεν είδα σε καμμία ψηφοφορία να αναπτύσετε και την λογική βαρύτητας ψήφου...

Παρωδία το καταντήσατε το όλο θέμα....

Folding και μ@λ@κιες..... I want my points back, right here right now....

Τι είπαμε ότι ψάχνουν στο f@h? μάλλον points@home πρέπει να ονομαστεί η ομάδα....

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ φταίω στη τελική που ασχολούμαι. Ας συνενοηθεί ο Τάσος με τον Νικόλα κι ας έρθουν να μου πουν ένα όνομα να βάλω.

Προσωπικά δε θα είχα το θράσος να αλλάξω το όνομα της ομάδας αν τουλάχιστον το 85% δεν απάνταγε θετικά. Κάντε ότι νομίζετε. :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει ευρεία έννοια σε αυτό που είπες. Ούτε καν διαφορετική οπτική. Να κατηγοριοποιήσουμε τους ανθρώπους ανά I.Q. και ανά φυλετική ομάδα..

Hail Hitler!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.