Jump to content



Case για Thermochill 120.3


elvor

Recommended Posts

Στο Chieftec το Full ΔΕΝ πρεπει να χωραει το συγκεκριμενο ψυγειο. Ακομα και στην οροφη θα πρεπει να κανει τρελες πατεντες για να μπει. Το LianLi λογω του οτι εχει μεγαλυτερο μηκος θα βολεψει πιο ευκολα για την τοποθετηση του ψυγειου μεσα.

Διαστασεις Thermochill : Overall dimensions HxWxD = 419x126x50mm..

Διαστασεις Chieftec : Dimensions 470 x 205x 670mm

Διαστασεις Lian Li PC-71 : Dimensions: 588 x 210 x 570mm

Μπορει και τα 2 να ειναι μεγαλυτερα απο το ψυγειο στο μηκος αλλα το Chieftec εχει και τα Drive Bays και το ψυγειο πιθανοτατα δεν θα χωραει εκει.....εκτος αν σφηνωθει.....(οχι και οτι καλυτερο).

Link to comment
Share on other sites

Μετραω αυτη τη στιγμη το Chieftech full case και μου βγαινει 42.5 cm εσωτερικο μηκος...

τα υπολοιπα 4.5εκ που λενε αυτοι ειναι το παχος του σκελετου και της πλαστικης προσοψης

οποτε ουτε κατα διανοια δεν χωραει....

εκτος εαν ξηλωθει ο πριτσινωμενος πατος και αντικατασταθει με το ψυγειο.....:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

εκτος εαν ξηλωθει ο πριτσινωμενος πατος και αντικατασταθει με το ψυγειο.....:boxed:

Ή η πιρτσινωμενη οροφη......να το κανεις διαμπερες ρε παιδι μου το case.....να ποιανει και κατι παραπανω στην μεταπωληση......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 14:09]

Ή η πιρτσινωμενη οροφη......να το κανεις διαμπερες ρε παιδι μου το case.....να ποιανει και κατι παραπανω στην μεταπωληση......

ειχες παντα αδυναμια στα cabrio ετσι???:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.