Jump to content



ΤΑ "ΖΩΑ" ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ


papatsonis

Recommended Posts

δεν βρήκα κάποιο θέμα με κυνηγούς/κυνήγι, και μιας και δεν ήθελα να κάνω highjack στο γνωστό θέμα "ΤΑ ΖΩΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ", προτίμησα να το ποστάρω μόνο του (αν υπάρχει κάποιο σχετικό θέμα ευχαρίστως να ενοποιηθεί)

είδα πριν λίγο το πιο κάτω βίντεο.. και πραγματικά το highest rated comment("mia gynaika me @.. kai 3 kynhgoi @...") είναι η επιτομή. Όσο και να με εκνευρίζει αφάνταστα και μένα να με βιντεοσκοπούν χωρίς την συγκατάθεση μου.. (σε σημείο που να απορώ πως κρατήθηκαν.. και δε διάβασα άλλου τύπου είδηση σήμερα... ;) ), άλλο τόσο με εκνευρίζει αφάνταστα η συμπεριφορά των "κυνηγών"(πήραν όλοι ένα καρυοφύλλι μόνο.. παιδεία 0.. και την είδαν κυνηγάτορες) και ιδιαίτερα οι τελευταίες στιγμές του βίντεο... και δουλεύει και στην πολεο-δομία... μάλιστα.. φαντάζομαι κυρώσεις όπως 1 μήνα χωρίς μισθό (για αρχή..) , θα ήταν ότι πρέπει για να ξεκουδουνίσει λίγο το κεφαλάκι του.. . Αναμένω με ενδιαφέρον, την συνέχεια και αν απαγγέλθηκαν μηνύσεις, ακόμη και για απόπειρα ανθρωποκτονίας/σωματικών βλαβών στον τραμπουκο-δόμο.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=edsr6bUB05A]YouTube - Διαμάχη γυναίκας με 3 θρασύδειλους κυνηγούς[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Ρε κι αυτή τι πήγε μόνη της εκεί πέρα...

Έπρεπε να είναι άλλοι 3 σε μία γωνία να το βάλουν κάτω το τελευταίο "τυπάκι" και να τον πατήσουν με το ίδιο το Citroen.

Μαγκιές με το αμάξι πάνω σε πεζή ρε!! Αντί να κάνει τουμπεκί και να φύγει...

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε, όλη την ώρα έτρεμε....κάτι τέτοιες επιπολαιότητες γίνονται και την παθαίνουν στην τελική θαρρείς και δεν ξέρουν τι τρελοί κυκλοφορούν εκεί έξω, άμα η γινόταν η δεύτερη φάση του Αγρινίου εκεί να έβλεπες !!

Link to comment
Share on other sites

λογικά το σπίτι της είναι πολύ κοντά στο σημείο (αν δείτε και την κατεύθυνση που πάει να κινηθεί το τυπάκι στην αρχή, όταν της λέει να του δείξει τα χαρτιά της άδειας)

Link to comment
Share on other sites

Δηλ. κατσε λιγο γτ αρχιζω και ρεταρω.Αυτος μπηκε δεν μας ενδιαφερει πως στην πολεοδομια και πλεον επειδη μπηκε εκει εγινε ο μαμαο της υποθεσης?

δηλ πχ αν θα παει το βραδυ εξω για φαι και δεν του αρεσει θα παει για ελεγχο την αλλη μερα.

Αν παρει τσιγαρα και δεν του αρεσουν θα παει για ελεγχο την αλλη μερα.

Αν παει για σερβις το αμαξι του και δεν του αρεσει θα παει για ελεγχο την αλλη μερα.

Αν παρει προφυλακτικα και τρυπησουν θα παει για ελεγχο την αλλη μερα.

Ενδιαφερον ψυχολογικο φαινομενο :fist:

Εγω παντως θα τον ελεγα να ερθει,απλα θα τον ενημερωνα οτι θα κυνηγαω και εγω εκεινη την μερα :p

Link to comment
Share on other sites

δηλ πχ αν θα παει το βραδυ εξω για φαι και δεν του αρεσει θα παει για ελεγχο την αλλη μερα.

το έχεις δει ????? Εγώ ναι....και παράλληλα να τους κάνεις καλό σε συγγενικό του πρόσωπο από καιρό !!

Link to comment
Share on other sites

όσο δίκαιο και αν έχει , πολύ αψυχολόγητο αυτό που έκανε.. δηλαδή αν την έδερναν μέχρι θανάτου και μετά της έκλεβαν την κάμερα τι θα γινόταν ? σε τέτοιες περιπτώσεις μένεις σπίτι σου και καλείς την αστυνομία και μόνο με συνοδεία περιπολικού πας και ζητάς τα ρέστα.

καλή η προστασία της πανίδας/ χλωρίδας αλλά όχι και να παίζουμε με την σωματική μας ακεραιότητα απέναντι σε ανθρώπους που προφανώς δεν ενδιαφέρονται

Link to comment
Share on other sites

καλα της κανανε...αλλα ειναι κοτα ο Ελληνας.ΠΟΛΥ ΚΟΤΑ.ο ΑΜΕΡΙΚΑΝΟς ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΘΑΨΕΙ- ΒΙΑΣΕΙ -ΚΟ:triniti:ΨΕΙ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ!!!

αν ΗΤΑΝ στην Αμερική.. .είτε αυτή, είτε σύζυγος της.. θα είχε δικαίωμα να τους πυροβολήσει νομίζω επειδή μπήκαν σε ξένη ιδιοκτησία (τουλάχιστον όχι για το συγκεκριμένο συμβάν, αλλά για τα προηγούμενα που ανέφερε και στην εκπομπη "Εν Λευκώ")

Link to comment
Share on other sites

καλα της κανανε...αλλα ειναι κοτα ο Ελληνας.ΠΟΛΥ ΚΟΤΑ.ο ΑΜΕΡΙΚΑΝΟς ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΘΑΨΕΙ- ΒΙΑΣΕΙ -ΚΟ:triniti:ΨΕΙ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ!!!

Εύγε παλικάρι, είσαι πολύ μαμάω μάγκας. :whip:

Link to comment
Share on other sites

καλα της κανανε...αλλα ειναι κοτα ο Ελληνας.ΠΟΛΥ ΚΟΤΑ.ο ΑΜΕΡΙΚΑΝΟς ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΘΑΨΕΙ- ΒΙΑΣΕΙ -ΚΟ:triniti:ΨΕΙ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ!!!

Man, ειμαι 7μιση χρονια στο lab, πιστευω οτι τα παω καλα με ολους κ δεν εχω βρισει κανεναν κ ποτε.

Αλλα εσυ ειναι ηλιθιος και επικινδυνος !!!

(Και ας φαω καρτα. Αξιζει τον κοπο...)

Link to comment
Share on other sites

black χιουμορ κανω (billpeppas, Ydinopoulos)....(ξεκολατε.... και χιουμορ να μην εκανα δημοκρατια εχουμε και μπορω να εκφραζω ελευθερα τη γνωμη μου, οτι ειναι σπαστικια και μαλακισμενη αυτη φαινεται απο τη φωνη της και επιπλεον οταν την παταει το αυτοκινητο για μονταζ μου φαινεται...) οτι εχει δικιο ναι χιλια δικια εχει η κυρια και κακως που κανει νταιλικια μονη της χωρις καποιον μαζι...

Δηλωση : Υdinopoulos ειμαι τρομοκρατης και θα ρθω να σου βαλω ΜΠΟΜΠΑ!

τωρα τι ειμαi απο τα δυο που λες?

τι εισαι ειναι? ελληνικα που εμαθες?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.