Jump to content



Toshiba Satellite M30X-118 70€ // PS3 Games, BDs, DVDs


racer

Recommended Posts

Πωλείται το laptop του τίτλου

Σε αυτό το link δεξιά λέει τα χαρακτηριστικά

Toshiba Satellite M30X-118 - Pentium M 735 1.7 GHz - 15.4" TFT - Laptops - CNET Archive

Προβλήματα:

Το drive δε διαβάζει τα δισκάκια με την πρώτη, θέλει ν προσπάθειες (εξαρτάται από την όρεξή του) για να τα διαβάσει.

Το βύσμα της τροφοδοσίας δεν κάνει καλή επαφή, για να φορτίσει πρέπει να πιάσω το καλώδιο τροφοδοσίας κάτω από το laptop ώστε να το τραβάει μόνιμα.

Δεν ανάβει πάντα με την 1η, απ' ό,τι έχω καταλάβει μάλλον κάποιο πρόβλημα με τις RAM ή τα slots παίζει γιατί με ένα στικάκι συνήθως ανάβει.

Έχει κάποια "λοφάκια" γύρω από το πληκτρολόγιο γιατί όταν το είχα ανοίξει έκανα λάθος στις βίδες και έβαλα πιο μεγάλες :p

Πρόπερσι του άλλαξα οθόνη γιατί χάλασε η παλιά (η νέα είναι matte) και πληκτρολόγιο. Η μπαταρία απ' όσο έχω δει κρατάει πάνω από ώρα αλλά πραγματικά το έχω πολύ καιρό στην άκρη και δεν ξέρω τι ακριβώς συμβαίνει. Δε μπορώ αυτή την περίοδο να ασχοληθώ για να το φτιάξω, αν κάποιος το θέλει στα 70€ για ανταλλακτικά ή να το φτιάξει η δεν ξέρω εγώ τι ας μου πει :p Δεν ήξερα τι τιμή να βάλω, αν δεν το δώσω θα το κρατήσω για να ασχοληθώ μαζί του το καλοκαίρι :)

//////////////////////////////

Επίσης πωλούνται αυτά

PS3 Games

Uncharted: Drake's Fortune 8€

Uncharted 2: Among Thieves 10€

Silent Hill: Homecoming 15€

Turok 10€

God Of War Collection 15€

Street Fighter IV 10€

Όλα μαζί στα 60€.

BDs

The Dark Knight (2 Disc Special Edition) 10€

Apocalypto 8€

Δεν έχουν ελληνικούς υπότιτλους.

Μαζί στα 15€

DVD

Alien Quadrilogy

Είναι κασετίνα με 9 DVD και έχει ελληνικούς υπότιτλους

Στα 15€

Όλα μαζί στα 80€

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.