Jump to content



AM3/DDR2 mobo


paris

Recommended Posts

Σε εμένα με δύο συστήματα με W.D. 500GB CAVIAR BLUE στον ένα έβγαλε σκόρ 6,2 και στον άλλο 6.0 !!!

Στο νέο μου σύστημα με W.D. CAVIAR BLACK SATA III έβγαλε σκόρ 5,9 !!

Τι να πεις .......ότι να είναι .....

Σοβαρα μιλας? Εγω ηξερα οτι οι μηχανικοι πανε μεχρι 5,9.

Ισως η ms να το διορθωσε μεσω καποιου update, αλλα πως γινεται να βγαζεις 6.0/6.2 με εναν κοινο caviar blue, ενω εγω με τον velociraptor 10000rpm μόνο 5,9? :nothing:

Link to comment
Share on other sites

5,9 με ssd?... δε γινονται αυτα. Μπορουμε να δουμε ενα screenshot?:)

Εχω την υποψια οτι τα wei scores επηρεαζονται μεταξυ τους. Αρα ο δισκος μπορει να πεφτει με χαμηλη cpu/vga.

Link to comment
Share on other sites

5,9 με ssd?... δε γινονται αυτα. Μπορουμε να δουμε ενα screenshot?:)

Εχω την υποψια οτι τα wei scores επηρεαζονται μεταξυ τους. Αρα ο δισκος μπορει να πεφτει με χαμηλη cpu/vga.

To θέμα είναι πως ο caviar blue που έβγαλε 6,2 είναι πιο αργός από τον caviar black που έβγαλε 5,9 και που φοράει το νέο μου σύστημα! Επίσης το νέο μου σύστημα είναι πολύ μπροστά σε ισχύ από το παλιό και ο σκληρός δουλεύει με sata iii controler !!!

Link to comment
Share on other sites

Bασικα επειδη οπως ειπα δεν πιστευω οτι πηρες πανω απο 5.9 με μη sata, μηπως θα μπορουσαμε να δουμε ενα screenshot?:dance3:

Mηπως δεν ηταν αυτος ο βασικος σκληρος και βαθμολογηθηκε αλλος?

Link to comment
Share on other sites

5,9 με ssd?... δε γινονται αυτα. Μπορουμε να δουμε ενα screenshot?:)

Εχω την υποψια οτι τα wei scores επηρεαζονται μεταξυ τους. Αρα ο δισκος μπορει να πεφτει με χαμηλη cpu/vga.

Με συγχωρεις, μα οπως ειπα ο δισκος ειναι στο λαπτοπ τωρα και το desktop δεν... υπαρχει πια. :)

Αλλιως δεν ειχα κανενα μα κανενα προβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.