Jump to content



ΑΘΗΝΑ-Θελω να δανειστω ενα DREMEL-!!!!


greekfragma

Recommended Posts

Μια απορία ρε παιδιά (λίγο off topic)...Πόσο κάνει περίπου ένα Dremel?Είναι ψιλορίσκο να πάρω κάποιο από άλλη εταιρεία ή είναι όλα τα ίδια πάνω κάτω??Είχα βρει κάτι αντίστοιχα απο άσχετες εταιρείες με καμμιά 25αρια..

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε αντωνακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι??????ασε με να χαρω και λιγο τωρα που με επιασε η χαρα της δημιουργιας(playmobil&playskool και ολα τα αλλα μαζι)

ααααααααααααααααααααααααααααααααααα

εχω βρει και σεγα.θα δοκιμασω στην αρχη να κοψω μικρα κομματια απο το κεντρο του πλαινου και αναλογα θα δω τι με βολευει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από antonisk7

Fragma μην δοκιμάσεις να κόψεις το πλαϊνό του κουτιού με το ντρεμελ .

Γιατί? Το μόνο "πρόβλημα" είναι πως παίρνει περισσότερη ώρα από το κόψιμο με σέγα. Αν όμως έχεις υπομονή (δεν θέλει απότομες και βιαστικές κινήσεις) μπορείς να κάνεις θαύματα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

το original κατω απο 90 ευρω δυσκολα το βρισκει κανεις....

Αν θυμαμαι καλα το original στο Praktiker το ειχα παρει 115 με 75 κομματια μεσα...μυτες κλπ κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K [Σήμερα, στις 21:44]

Αν θυμαμαι καλα το original στο Praktiker το ειχα παρει 115 με 75 κομματια μεσα...μυτες κλπ κλπ...

ηταν καλη προσφορα αυτη το ξερω...

εαν ψαξεις και στον Α.Διλμα στην οδο Αθηνας εχει και αλλη μια πολυ καλη μαρκα

Proxxon λεγονται...

εφαμιλη ποιοτητα και καλυτερες τιμες....

απιστευτα μεγαλη ποικιλια αξεσουαρ

και συμπληρωματικα εργαλεια και add-ons!! που δεν εχει το original dremel...

ειναι στα προσεχως για εμενα τουλαχιστον.:D

Link to comment
Share on other sites

γιωργηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!βρηκα το ειδικο αυτο φιλτρο που λες που βαζουνε και στα αυτοκινητα.20ευρω ενα κομματι 60χ60.ειναι καλα ή πιασοκ@λικα?παντως μου ειπε ο τυπας οτι ειναι απιθανο να το βαλω μονος μου.Αν δεν βρω πουθενα αλλου φθηνοτερα θα τον ρωτησω μηπως μπορει να και να μου το βαλει ο ιδιος.Α!αυριο το πρωι θα παρω τηλ στο μαγαζι που μου πες για το πλεξι και μαλλον το απογευμα θα παω απο κει

Γιαννηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!τελικα τι θα γινει με το ντρεμελακι?πως θα ρθω απο σενα με λεωφορειο απο δαφνη??????

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Χθες, στις 23:56]

γιωργηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!βρηκα το ειδικο αυτο φιλτρο που λες που βαζουνε και στα αυτοκινητα.20ευρω ενα κομματι 60χ60.ειναι καλα ή πιασοκ@λικα?παντως μου ειπε ο τυπας οτι ειναι απιθανο να το βαλω μονος μου.Αν δεν βρω πουθενα αλλου φθηνοτερα θα τον ρωτησω μηπως μπορει να και να μου το βαλει ο ιδιος.Α!αυριο το πρωι θα παρω τηλ στο μαγαζι που μου πες για το πλεξι και μαλλον το απογευμα θα παω απο κει

ο 38.45 ή ο Chroma την εχουν ηδη δοκιμασει τη ζελατινα τζαμιων οποτε θα ξερουν τα περι τιμων

(δεν θυμαμαι σιγουρα ομως ποιος ηταν...)

για την τοποθετηση της εχω και εγω την ιδια εντυπωση...

ειναι δυσκολη διαδικασια και απαιτει ειδικη μεταχειριση....

αυριο θα ξερω και τις details για σκαλισματα στο plexi....

stay tuned

Link to comment
Share on other sites

Κοπριτη για ποια ζελατινα λες?

Οπως αυτη για τα αμαξια?

Αν ναι δεν νομιζω να ειναι τοσο δυσκολο....καθαριζεις την επιφανεια που θα το βαλεις, περνεις ενα σεσουαρ απο τη γκομενα/γυναικα/μαμα/γιαγια σου και αρχιζεις και το ζεσταινεις λιγο...

Σιγα σιγα...και οσο προχωρας να το κολλας πιεζοντας με κατι ισιο(πχ χαρακας) για να φυγουν οι φουσκαλες που θα δημιουργηθουν απο τον εκγλωβισμενο αερα....

ΥΓ:Δωστε ιδεες και οδηγιες γιατι θελω κι εγω να βαλω plexi!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K [Σήμερα, στις 18:39]

Κοπριτη για ποια ζελατινα λες?

Οπως αυτη για τα αμαξια?

Αν ναι δεν νομιζω να ειναι τοσο δυσκολο....καθαριζεις την επιφανεια που θα το βαλεις, περνεις ενα σεσουαρ απο τη γκομενα/γυναικα/μαμα/γιαγια σου και αρχιζεις και το ζεσταινεις λιγο...

Σιγα σιγα...και οσο προχωρας να το κολλας πιεζοντας με κατι ισιο(πχ χαρακας) για να φυγουν οι φουσκαλες που θα δημιουργηθουν απο τον εκγλωβισμενο αερα....

ΥΓ:Δωστε ιδεες και οδηγιες γιατι θελω κι εγω να βαλω plexi!!!!!

Ρε Φανη κανουν κατι κολπα με σαπουνονερο κτλ...

το εχω δει και εχω την εντυπωση οτι ειναι καλυτερο μιας και θα πας να το παρεις απο ειδικευμενο καταστημα να τους πεις να στο βαλουν κιολας εαν θες τελειο αποτελεσμα.....

εαν παντως θες να πειραματιστεις και να μοιραστεις την εμπειρια σου εδω ειμαστε.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.