Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Ναι τα παρέλαβα τους απατεώνες 8 ευρώ μεταφορικά χρέωσαν έκανα μια μικρό σύγκριση με τον κολλητό μου που έχει τα akg κ77 τα akg δεν μπούκωναν στις υψηλές όπως τα 668 αλλά τα 668 έχουν άλλη αίσθηση του μπάσου και φυσικά και πολύ πιο ξεκούραστα στα game

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρεα, ψαχνωντας για headset ή headphones για το λαπτοπ μου και μετα απο αρκετη ερευνα επεσα στα εν λογο ακουστικα για τα οποια ακουσα παρα πολυ καλα σχολια ειδικα μετα απο καποιες μοντες.θελω να ρωτησω λοιπον απο τους γνωστες και τους κατωχους των ακουστικων αν ενδικνιωνται για την χρηση που τα θελω.

ποιο απλα ψανχω all around ακουστικα ειτε με μικροφωνο ειτε χωρις(βασικα χωρις μικροφωνο καθως το λαπτοπ διαθετει) για gaming,ταινιες και ακροαση μουσικης,πολυ μουσικης :D

τα 668Β θα με καλυψουν στους παραπανω τομεις και θα εχουν καποια διαφορα στον ηχο σε σχεση με αλλα απλα φθηνιαρικα ακουστικα? πρακτικα αξιζουν τα λευτα τους?

τελος για να μην μακρυγορω επειδη εχω μια συλλογη με flac εχει νοημα να τα ακουω απο τα ακουστικα αυτα η δεν θα υπαρχουν διαφορες σε σχεση με καλης ποιοτητας Mp3?

χρειαζεται καποια εξωτερικη καρτα ηχου να τα οδηγησει η και η ενσωματομενη του λαπτοπ θα κανει σωστα την δουλεια της?(το λαπτοπ ειναι dell inspiron 7520 se)

μεχρι τα 40 ευρω υπαρχει καποιο αλλο ακουστικο που να αξιζει ή οτι και να παρω μεχρι τα λευτα αυτα ειναι ηχιτικα το ιδιο?:help1:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρεα, ψαχνωντας για headset ή headphones για το λαπτοπ μου και μετα απο αρκετη ερευνα επεσα στα εν λογο ακουστικα για τα οποια ακουσα παρα πολυ καλα σχολια ειδικα μετα απο καποιες μοντες.θελω να ρωτησω λοιπον απο τους γνωστες και τους κατωχους των ακουστικων αν ενδικνιωνται για την χρηση που τα θελω.

ποιο απλα ψανχω all around ακουστικα ειτε με μικροφωνο ειτε χωρις(βασικα χωρις μικροφωνο καθως το λαπτοπ διαθετει) για gaming,ταινιες και ακροαση μουσικης,πολυ μουσικης :D

τα 668Β θα με καλυψουν στους παραπανω τομεις και θα εχουν καποια διαφορα στον ηχο σε σχεση με αλλα απλα φθηνιαρικα ακουστικα? πρακτικα αξιζουν τα λευτα τους?

τελος για να μην μακρυγορω επειδη εχω μια συλλογη με flac εχει νοημα να τα ακουω απο τα ακουστικα αυτα η δεν θα υπαρχουν διαφορες σε σχεση με καλης ποιοτητας Mp3?

χρειαζεται καποια εξωτερικη καρτα ηχου να τα οδηγησει η και η ενσωματομενη του λαπτοπ θα κανει σωστα την δουλεια της?(το λαπτοπ ειναι dell inspiron 7520 se)

μεχρι τα 40 ευρω υπαρχει καποιο αλλο ακουστικο που να αξιζει ή οτι και να παρω μεχρι τα λευτα αυτα ειναι ηχιτικα το ιδιο?:help1:

Πίστεψε με αξίζουν πολύ παραπάνω απόσο κοστίζουν. Θα δείς μεγάλη διαφορά απο άλλα της ίδιας κατηγορίας. Αυτά και κάποια AKG νομίζω παίζουν μπάλα τριγύρω σε αυτά τα λεφτά. (40€)

Link to comment
Share on other sites

Πίστεψε με αξίζουν πολύ παραπάνω απόσο κοστίζουν. Θα δείς μεγάλη διαφορά απο άλλα της ίδιας κατηγορίας. Αυτά και κάποια AKG νομίζω παίζουν μπάλα τριγύρω σε αυτά τα λεφτά. (40€)

ευχαριστω πολυ!! :D

για την χρηση που τα θελω κανουν? δηλαδη δεν ειναι καθαρα ακουστικα παραγωγης μουσικης/dj οπως πχ τα μονιτορ ηχεια ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αρκετα ουδέτερα εχω διαβάσει, προσωπικα μου ακουγονται ΠΟΛΥ καλα.

Καποιες φορες νιωθω ενα πονο πισω απο το αυτι αλλα το καθε κεφαλι ειναι μοναδικο

Για 30 ευρω ειναι σουπερ :happy:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αρκετα ουδέτερα εχω διαβάσει, προσωπικα μου ακουγονται ΠΟΛΥ καλα.

Καποιες φορες νιωθω ενα πονο πισω απο το αυτι αλλα το καθε κεφαλι ειναι μοναδικο

Για 30 ευρω ειναι σουπερ :happy:

ωραια! ειδομεν λοιπον,τα παραγγειλα απο το αγγλικο αμαζον με 32 ευρω συνολο,σε μια βδομαδα που θα φτασουν(συμφωνα με το αμαζον) θα σας πω λοιπον και εγω την γνωμη μου :)

Link to comment
Share on other sites

Τα ασκουστικα πετάνε...

Τα δοκιμασα σήμερα στον μίκτη στο μαγαζι που δουλευω και βγάζουν πολυ καλη ποιότητα ήχου..

Λιγο στο μπασο μπουκώνουν αλλα οκ..

Σε συγκριση με τα sennheiser HD 25 II που έχω δεν μπορω να τα συγκρίνω γιατι τα senn είναι κλειστού τύπου και προσφέρουν πολυ καλή ηχομόνωση απο εξωτερικους ήχους..

Περισσότερα θα σας πω αυριο το πρωι σήμερα θέλω να τα δουλέψω...

ευχαριστώ και πάλι τον Νίκο aka [MENTION=10170]swatoner[/MENTION]!!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=12468]NOP$TRIM[/MENTION] Mπράβο ρε φίλε καταπληκτικο δωσε info λεμεεεεεεεε

Aμα γίνει καμια ομαδικη ειμαι παλι μέσα εχω ψήσει κοσμο να αγοράσει :p

Τα ακουστικα για τα 30Ε που εχουν στην κυριολεξία ριμάζουν... Δεν το περιμενα με τίποτα να βγάζουν τετοια ποιότητα και τέτοια ένταση σε αυτα τα χρήματα..

best buy για το 2012 λεμε :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.