Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Τελεια! :D

Bill αν μπορείς κράτα μας ενημερους για το πότε γίνει η αποστολή και οταν είναι δυνατό δώσε και ενα tracking (νομιζω με DHL στελνουν) να λιωνουμε ολη μερα στο F5.

Και πάλι θενκς που μας οργανωσες, εισωραιος. :)

Link to comment
Share on other sites

Μου εστειλαν μαιλ Αλεξ οργανωνουν την παραγγελία οποτε μολις οργανωθει θα μου δώσουν και tracking number το οποιο θα σας το δώσω μαζί με τον κωδικό παραγγελίας.

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη σ ευχαριστούμε πολύυυυυ, περιμένου με αγωνία..Να ρωτήσω, την αποστολή στα διάφορα μέρη της Ελλάδας ποιος θα την κάνει;

θα την αναλάβω εγώ μεσω κουριερ με 5Ε εξοδα αποστολής πανελλαδικά

Link to comment
Share on other sites

Ένα μπράβο κι ένα ευχαριστώ Βασίλη κι από μένα, που πήρες την πρωτοβουλία και όλο το βάρος της οργάνωσης και της διεκπεραίωσης της παραγγελίας.

Επίσης, όταν σου φτάσουν τα πράγματα, μην ξεχάσεις να φτιάξεις ένα κάστρο με όλα τα κουτιά, να μπεις μέσα και να τραβήξεις αναμνηστική pic :D

Link to comment
Share on other sites

καλη παραλαβη να' χετε guys...

απλα [MENTION=9203]NooDle[/MENTION] στειλε τους μαζι με το δεμα τους και μια φωτοτυπια της αποδειξης για αν, χτυπα ξυλο, παθει κανεις κατι.. ή με ενα email το pdf της αποδειξης (νομιζω πρεπει να υπαρχει στο site εκει που ειναι η παραγγελια)...

καλες ακροασεις...

Link to comment
Share on other sites

Για όσο περιμένουμε... Βρήκα το εξής (ξέρω τα διαγράμματα δεν είναι το παν αλλά τροφή για σκέψη :p)

Απόκριση συχνότητας Superlux HD668B και Beyerdynamic DT990

graphCompare.php?graphType=0&graphID[]=3301&graphID[]=2141

[ame=http://www.amazon.com/beyerdynamic-990-Premium-250-Ohm/dp/B00193FT26]Amazon.com: beyerdynamic DT 990 Premium 250 Ohm Headphone (Black/Silver): Electronics[/ame] :whistle2: :nerd:

Από ότι βλέπω και αν δεν έχω λάθος, κάτω από τα 30Hz, δηλαδή στις πολύ χαμηλές τα Beyer, υπερέχουν πάρα πάρα πολυ - οι μονάδες είναι λογαριθμικές και μικρές αλλαγές φαινομενικά στα db είναι μεγάλες. Αλλά από 30Hz και πάνω και όπου οι διαφορές πέφτουν πολύ κάτω από 3db, οι αποκρίσεις πρέπει να φαίνονται στο αυτί παραπλήσιες...

Έγινε επεξεργασία από alexis2044
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε θέμα δυστυχως.. Εχει οριο η τραπεζα τα 600Ε

Kalimera sas,

kata tin epeksergasia tis paraggelias sas dustuxws eixame problima me ti xrewsi tou sunolikou posou apo ti pistwtiki i to logariasmo Paypal sas.

Auto mporei na ofeiletai se proswrino problima tis trapezas sas i se kapoio orio pou uparxei sti karta. Oi perissoteres trapezes bazoun ena extra orio, aneksartito ap to kathauto orio tis pistwtikis, se xrewseis gia agores online i metafores xrimatwn sto ekswteriko. Parakaloume epikoinwniste me ti trapeza sas sxetika. Enallaktika mporeite na plirwsete mesw trapezis, s auti ti periptwsi epikoinwniste mazi mas.

Συγγνωμη για τα greekglish ετσι μου το εστειλαν..

Παω τραπεζα να δω αν μπορει να γινει προσωρινη αυξηση οριου

Link to comment
Share on other sites

Πηγα απο την τράπεζα και με πιανει ενας θειος και λεει (εκει δουλευει)

Αυτο που πας να κανεις ειναι παρανομο και θα σε κυνηγησουν και θα βγαλεις λεφτα!!

Γιατι εχουν κανει τοσες καταθεσεις στο λογαριασμο σου? Λες και βάλανε εκατομμύρια μεσα..

Στη τελική ήρθα σπίτι πήρα τηλέφωνο και όλα καλα..

Link to comment
Share on other sites

Ε αυτο του ειπα και γω απο καταστημα στο εξωτερικο θα τα πάρω τα ακουστικα με αποξειξη αγορας κανονικα!

ps και γράφει και στο site 23% φπα για την χώρα σου! ελεος

Link to comment
Share on other sites

600 όριο μόνο ? lol

Αν εχεις κοντά σου πειραιως πήγαινε και δημιούργησε μια προπληρωμένη webuy.

Ημερήσιο Όριο Συναλλαγών (Αγορές & Εκφορτίσεις) : 1.000,00 EURO

Όρια Φόρτισης (ανά συναλλαγή) : €10 - €3000

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.