Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Sorry που πετάγομαι σαν την τσουτσού εν μέσω της διανομής, αλλά γιατί νομίζω ότι συμπληρώθηκε δεκάδα για νέα παραγγελία? :jump1:

Η βάση κιθάρας πιάνεται? Γιατί αν πιάνεται μας λείπει μόνο ένα αντικείμενο για να συμπληρωθεί δεκάδα.

Έγινε επεξεργασία από LeRoi
Link to comment
Share on other sites

Δικτυάς είσαι συνάδελφε? :p

2ο έτος. Δίνω Αγγλικά αύριο

ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΛΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?

ΝΣ ΠΑΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ..

Elta Courier - Ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ :: Tα Νέα της Εταιρείας Έτσι γράφει, για λεπτομέριες μπορείς να τους πάρεις τηλέφωνο.

Λογικά δεν θα έχει χρέωση παραλήπτη?

Link to comment
Share on other sites

2ο έτος. Δίνω Αγγλικά αύριο

Elta Courier - Ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ :: Tα Νέα της Εταιρείας Έτσι γράφει, για λεπτομέριες μπορείς να τους πάρεις τηλέφωνο.

Λογικά δεν θα έχει χρέωση παραλήπτη?

EΛΤΑ courier κιολας! θα παω αυριο να μάθω..

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι πιος θα αναλαβει. εγω σκεφτομαι για δυο μοντελα ακουστικων.

Εγώ δεν έχω πρόβλημα να αναλάβω, αρκεί να μπορεί να γίνει η αγορά με κατάθεση σε τράπεζα, γιατί πιστωτική δεν υπάρχει και αρκεί να υπάρχει συντονισμός για την προκαταβολή των χρημάτων, γιατί ούτε 300 ευρώ μου περισσεύουν

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω πρόβλημα να αναλάβω, αρκεί να μπορεί να γίνει η αγορά με κατάθεση σε τράπεζα, γιατί πιστωτική δεν υπάρχει και αρκεί να υπάρχει συντονισμός για την προκαταβολή των χρημάτων, γιατί ούτε 300 ευρώ μου περισσεύουν

Περιμένεις ένας "άγνωστος" να μαζέψει 300€ απο άλλους αγνώστους;

Χλωμό. Δεν είναι προσωπικό αλλά σκέψου αν θα το έκανες εσύ.

Θα δείς οτι σε προηγούμενες ομαδικές κάποιο άτομο καιρός στο forum και με αρκετά posts αναλάμβανε τις ομαδικές. Είναι θέμα εμπιστοσύνης (όχι οτι δε μπορεί να την κάνει και το παλιό μέλος)

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και όχι, απλώς δήλωσα την προθυμία μου, για να μην θεωρηθεί ότι θέλω να χώσω άλλον να κάνει τη δουλειά. Ούτε εγώ θα εμπιστευόμουν κάποιον με 10 μηνύματα και μία εβδομάδα εγγραφής σε ένα forum να τσεπώσει 300 ευρώ και αν γίνει άφαντος να τα κλαίμε ομαδικώς.

Αν λοιπόν υπάρχει κάποιος mod ή κάποιο παλιό μέλος που θέλει να αναλάβει την παραγγελία, εγώ είμαι μέσα να συνδράμω με όποιο τρόπο μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να βγάλουμε μια άκρη. Λοιπόν, μέχρι στιγμής έχουμε και λέμε:

1 σετ εγώ 29€

1 σετ ο Kezmi 29€

2 σετ ο Sakinor (αν πάρει δύο τελικά) 58€

1 σετ ο Spyrus και μία βάση μπάσου 46,90€

2 σετ ο TifoziF1 και μία βάση κιθάρας 65,90€

Σύνολο μέχρι τώρα 228,80€

Τρία άτομα για ακουστικά λείπουν και κλείσαμε. :baby:

*Με κόκκινο τα διορθωμένα ποσά

Έγινε επεξεργασία από LeRoi
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς τουλάχιστον να αναλάβεις τη συλλογή των χρημάτων και να βάλεις την παραγγελία και τη διεύθυνση σου ως διεύθυνση αποστολής και μετά να αναλάβουμε οι υπόλοιποι το μοίρασμα?

Btw που μένεις? (περιοχή)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.