Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Προς όλα τα παιδιά που πήραν μέρος στην παραγγελία που ανέλαβε ο Noodle. Για να οργανωνόμαστε, σιγά σιγά.

Λοιπόν, υπάρχουν δυο επιλογές απ'όσο έχω καταλάβει. Είτε του κάνουμε κατάθεση 5 ευρώ για να τα στείλει μέσω courier, είτε δεν κάνουμε κατάθεση τίποτα και τα στέλνει με ΕΛΤΑ πόρτα πόρτα που απ'οσο είδα έχει χρέωση 9.50 ευρώ για αποστολή + 5.17 ευρώ για αντικαταβολή, δηλαδή βγαίνει τελική τιμή 14.67 ευρώ. Προσωπικά προτιμώ την λύση της κατάθεσης των 5 ευρώ. Τα 15 ευρώ των ΕΛΤΑ είναι σχεδόν όσο θα δίναμε και στο Thomman, είναι χαζό δηλαδή.

Προτείνω λοιπόν, όσοι ενδιαφέρονται για την λύση του courier με 5 ευρώ κατάθεση να ποστάρουν εδώ πέρα, να ξέρει και ο Noodle τι γίνεται, να κάνουμε τις καταθέσεις αύριο/μεθαύριο και να τα στείλει όλα μαζί παρασκευή ξέρω γω, μια και καλή. Δεν υπάρχει λόγος να τον βάζουμε να στέλνει το κάθε πακέτο ξεχωριστά, ήδη έχει επωμιστεί πολλές ευθύνες και τρεχάματα.

Είναι κρίμα εφόσον έχουν έρθει τα πράγματα να πνιγόμαστε σε μια κουταλιά νερό.

Έγινε επεξεργασία από helix
Link to comment
Share on other sites

το να σταλουν όλα όσα είναι γαι Αθήνα με ΚΤΕΛ σε εναν και αυτός να κανονίσει την διανομή το σκεφτήκατε ?

Πολύ καλή ιδέα μεν, όμως προϋποθέτει να βρεθεί κάποιος που μένει κέντρο (για να είναι ευκολοπροσβάσιμος με μμμ κτλ), έχει μεταφορικό μέσο (για να τα παραλάβει), και την απαραίτητη διάθεση/χρόνο να κάνει τις συνεννοήσεις κτλ. Πάντως χωρίς να γνωρίζω τις χρεώσεις των ΚΤΕΛ είμαι σίγουρος οτι αυτή θα είναι και η πιο οικονομική λύση. Προσωπικά είμαι μέσα και γι'αυτό, απλά πρέπει να μαζευτούμε όλοι.

Link to comment
Share on other sites

Παπακιτουαν θες στα αγοραζω και παιρνεις με την φευτερη ομαδικη...

2.5Ε αποστολη με.ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ ΙΣΧΥΕΙ αλλα τα ακουστικα θαβτα παραλαβετε απο τις ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ της περιοχης σας.

Αν θελετε να ερθουν στη πορτα σας θα κοστισουν 5.9Ε

Ναβτα στειλω με 2.5Ε να τελειωνουμε??

Link to comment
Share on other sites

το ποιο δύσκολο στις ομαδικές δεν είναι να την κάνεις αλλά να παραλάβουν όλοι.

Σκέψου οτι ακόμα έχω κάτι pads του Grunt εγώ σπίτι και δεν έχουμε βρεθεί. Και πάνε 3 μήνες τώρα που πήραμε τα ακουστικά.

γιαυτό και προτίμησα να τρέξω προσωπικά για να παραδώσω σε αρκετούς. Για να φύγει ο βραχνάς απο πάνω μου.

Βοηθήστε τον noodle να σας παραδώσει και αφήστε την γκρίνια. Καθυστέρηση φέρνετε έτσι παρά διευκόλυνση.

Link to comment
Share on other sites

Παπακιτουαν θες στα αγοραζω και παιρνεις με την φευτερη ομαδικη...

2.5Ε αποστολη με.ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ ΙΣΧΥΕΙ αλλα τα ακουστικα θαβτα παραλαβετε απο τις ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ της περιοχης σας.

Αν θελετε να ερθουν στη πορτα σας θα κοστισουν 5.9Ε

Ναβτα στειλω με 2.5Ε να τελειωνουμε??

Εμένα με βολεύει να τα πάρω από το κατάστημα με το που έρθει το μήνυμα γιατί την διανομή κατοίκον αργουν να την κάνουν.

Με χρέωση παραλήπτη έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με βολεύει να τα πάρω από το κατάστημα με το που έρθει το μήνυμα γιατί την διανομή κατοίκον αργουν να την κάνουν.

Με χρέωση παραλήπτη έτσι?

Ναι με χρέωση παραλήπτη!

Link to comment
Share on other sites

Παπακιτουαν θες στα αγοραζω και παιρνεις με την φευτερη ομαδικη...

2.5Ε αποστολη με.ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ ΙΣΧΥΕΙ αλλα τα ακουστικα θαβτα παραλαβετε απο τις ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ της περιοχης σας.

Αν θελετε να ερθουν στη πορτα σας θα κοστισουν 5.9Ε

Ναβτα στειλω με 2.5Ε να τελειωνουμε??

Θα μας έρθει δηλαδή χαρτάκι να πάμε να τα παραλάβουμε; εγώ πάντως (αν είναι εύκολο και δεν αποφασίσετε κάτι άλλο), ψηφίζω τα 2.5€.

Link to comment
Share on other sites

Θα μας έρθει δηλαδή χαρτάκι να πάμε να τα παραλάβουμε; εγώ πάντως (αν είναι εύκολο και δεν αποφασίσετε κάτι άλλο), ψηφίζω τα 2.5€.

Μήνυμα θα έρθει στον αριθμό κινητού σου που θα δώσει o noodle.

Δεν νομίζω να είναι κάποιος που να μην τον βολεύει να τα πάρει από τα έλτα. Τις περισσότερες παραγγελίες που κάνω από τα τοπικά καταστήματα καταλήγω και τις πέρνω γιατί ή δεν με πετυχαίνουν στο σπίτι ή τα αργούν 1-2 μέρες

Έγινε επεξεργασία από kmd
Link to comment
Share on other sites

Special τα στέλνω σε ολους με το 2.5αρη

Αυριο πουρνο πουρνο

Εβγαλα και φωτοτυπια την απόδειξη απο thoman και την έβαλα μεσα στα ακουστικα.

Επισης οσοι παραγγείλατε και τα velour pads τα έβαλα και αυτα μεσα στο κουτί των ακουστικών που θα παραλάβουν.

Link to comment
Share on other sites

Να δω πως θα σου κανω καταθεση 2.5 ευρω στην τραπεζα μου θυμιζει το σκηνικο που πατερας συνταξιουχος φιλου πηγε και εκανε καταθεση σε λογαριασμο 1ευρω στην τραπεζα και τον κοιταγαν σαν περιεργοι ολοι για να συμπληρωθει το 20αρικο να τα σηκωσει απο την καρτα εξω μην εχοντας το βιβλιαριο :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Να δω πως θα σου κανω καταθεση 2.5 ευρω στην τραπεζα μου θυμιζει το σκηνικο που πατερας συνταξιουχος φιλου πηγε και εκανε καταθεση σε λογαριασμο 1ευρω στην τραπεζα και τον κοιταγαν σαν περιεργοι ολοι για να συμπληρωθει το 20αρικο να τα σηκωσει απο την καρτα εξω μην εχοντας το βιβλιαριο :happy2:

Δημητρη δεν χρειάζεται κατάθεση με ΕΛΤΑ ερχεται κανονικά με έξοσα παραλήπτη.

Αρα πληρώνεις κατα την παραλαβή

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.