Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

οταν παραλάβετε γραψτε και εδώ γιατί γυναίκα τα ετοίμαζε τα δέματα και τα έβαλε ολα μαζι μπροστά της αμα έκανε μ@κ@κι@ και εστειλε σε κανεναν 1 παραπάνω πείτε το ρε κουφάλες :p

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την νέα αγορά, να ενημερώσω ότι βρίσκομαι Αγ. Παρασκευή, Γέρακα και ότι θα ήθελα εκτός από τα ακουστικά και pads.

Spyrus ή LeRoi θα αναλάβει την παραγγελία;:hi:

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει ποιος, είναι ο και ο mod που του ζητήσαμε.

Χρειαζόμαστε ακόμα 60 ευρώ παραγγελία.

Μετά το βλέπουμε, θα πρότεινα κατάθεση και μετά αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει ποιος, είναι ο και ο mod που του ζητήσαμε.

Χρειαζόμαστε ακόμα 60 ευρώ παραγγελία.

Μετά το βλέπουμε, θα πρότεινα κατάθεση και μετά αγορά.

Επειδή σας βλέπω όλους να ζητάτε και pads, θα μου πείτε και εμένα τον άσχετο τί ακριβώς είναι τα pads μήπως τσιμπήσω και εγώ, αν τα χρειάζομαι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για την ομαδικη αν υπαρχουν και αλλοι απο Θεσ/νικη ή αν βολευει βαλτε και εμενα για 1 Superlux HD-668 B.

Αντε να δω αν θα μπορεσω τουλαχιστον σε αυτη την ομαδικη μιας και εχασα την ομαδικη του Βασιλη.. :whistling

Link to comment
Share on other sites

Κάνει πιο αναπαυτικά τα ακουστικά για πολύ ώρα.

AKG K-240/270/271 Velour Pad - Thomann Greek Cyberstore

Είναι από άλλα ακουστικά αλλά ταιριάζουν

Ειδικά για το καλοκαίρι !! και εγώ σκέφτομαι για 1 τέτοιο, θα δώ αν βγώ οικονομικά.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα χρειάζομαι για τη δουλειά μου, γιατί κάνω απομαγνητοφωνήσεις κλπ.

Βέβαια, χειμώνα, καλοκαίρι είμαι δίπλα σε κλιματιστικό και δεν έχω θέμα θερμοκρασίας και αυτός είναι ο λόγος που δεν μου φαίνονται ιδιαίτερα χρήσιμα, για να δώσω 16 παραπάνω (είμαι και στριμωγμένος οικονομικά), αλλά αν επειδή τα φοράω κανένα τετράωρο την ημέρα, μου ξεκουράζουν τα αυτιά να τα χτυπήσω...

Link to comment
Share on other sites

4ωρο με τα pads που εχει ηδη τωρα (stock) δεν γινετε,θελει οπωςδηποτε διαλληματα,εμενα με ποιανει πονος στο πισω μερος του αυτιου σε σημειο να ειναι πολυ ενοχλητικο να τα φοραω.

Ειναι πολυ καλα αυτα τα pads αλλα ειναι λιγο τσιμπημένα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για την ομαδικη αν υπαρχουν και αλλοι απο Θεσ/νικη ή αν βολευει βαλτε και εμενα για 1 Superlux HD-668 B.

Αντε να δω αν θα μπορεσω τουλαχιστον σε αυτη την ομαδικη μιας και εχασα την ομαδικη του Βασιλη.. :whistling

Μόνο εσύ από Θεσσαλονίκη. Δεν έχεις κανένα γνωστό Αθήνα να στα φέρει;

Link to comment
Share on other sites

'Exω αυτά εδώ Philips SHP2500 [ame=http://www.youtube.com/watch?v=-Aoo_kjck2Y]Philips SHP2500 Headphones Very long stereo audio cable wire - YouTube[/ame] τα Superlux είναι καλύτερα η όχι? :p

Βάλτε με και εμένα για 1 ζευγάρι + pads

Superlux HD-668 B + AKG K-240/270/271 Velour Pad

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εσύ από Θεσσαλονίκη. Δεν έχεις κανένα γνωστό Αθήνα να στα φέρει;

:weep: Δυστηχως οχι οπως και να εχει οπως ειδα εχω λιγο χρονο ακομη οποτε αναμενω μηπως και βρεθει καποιος ακομη και κανουμε την δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο τα pads ενα αλλο που βοηθαει στα superlux ειναι να φανε για καμια μερα stretch για να ανοιξουν λιγο γιατι σφιγγουν αρκετα το κεφαλι...

βαλτε αναμεσα μερικα βιβλια ή οτι αλλο σκεφτειτε ωστε το ανοιγμα να ειναι λιγο περισσοτερο απο το μεγεθος του κεφαλιου σας και αφηστε τα ετσι οσες περισσοτερες ωρες μπορειτε.

βελτιωνεται πολυ η αισθηση...

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

εκτος απο τα pads ενα αλλο που βοηθαει στα superlux ειναι να φανε για καμια μερα stretch για να ανοιξουν λιγο γιατι σφιγγουν αρκετα το κεφαλι...

βαλτε αναμεσα μερικα βιβλια ή οτι αλλο σκεφτειτε ωστε το ανοιγμα να ειναι λιγο περισσοτερο απο το μεγεθος του κεφαλιου σας και αφηστε τα ετσι οσες περισσοτερες ωρες μπορειτε.

βελτιωνεται πολυ η αισθηση...

Εσυ δυνάμωσε τα λίγο γιατι τρως πολλά σφαξίδια στο bf.. :p

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο τα pads ενα αλλο που βοηθαει στα superlux ειναι να φανε για καμια μερα stretch για να ανοιξουν λιγο γιατι σφιγγουν αρκετα το κεφαλι...

βαλτε αναμεσα μερικα βιβλια ή οτι αλλο σκεφτειτε ωστε το ανοιγμα να ειναι λιγο περισσοτερο απο το μεγεθος του κεφαλιου σας και αφηστε τα ετσι οσες περισσοτερες ωρες μπορειτε.

βελτιωνεται πολυ η αισθηση...

καλό αυτό με τα βιβλία.

Λοιπόν, pads 16,60 και 29 τα ακουστικά; Διορθώστε αν κάνω λάθος.:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.