Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

καλισπερα, εγω θελω 2χ superlux hd651 13 euro το ενα ( white , red)

και 6χ the sssnake 1847 Y Adapter - Thomann Greece 1,5 ευρω το ενα

Αυτα θα τα βρεις και σε καταστημα με ηλεκτρονικα κοντα σου και σε μικροτερη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν έχει ακόμα βρεθεί κάποιος να αναλάβει την οργάνωση και εκτέλεση της παραγγελίας.

Απλώς ο p_under και ο fantomas συγκεντώσανε τα ονόματα που έχουν εκδηλώσει μέχρι τώρα ενδιαφέρον, και από ότι φαίνεται συμπληρώνουμε τα 299 ευρώ συνολικά, ώστε να μην πληρώσουμε μεταφορικά, που είναι και το ζητούμενο.

Αν δεν βρεθεί όμως αυτός που θα το αναλάβει, δεν μπορούμε να προσωρήσουμε. Και κακά τα ψέματα, θέλει και κόπο και χρόνο από μερους του.

Καλό πάντως είναι, όσοι ενδιαφέρονται για παραγγελία να κρατήσουν επαφή με το topic, έτσι ώστε αν τελικά αυτή προχωρήσει, να συντονιστούμε γρήγορα και σωστά.

Link to comment
Share on other sites

θα μπορούσα να το κάνω εγώ, αν με εμπιστεύεστε αλλά μένω επαρχία άρα άκυρο!

m8 την προηγουμενη την ανελαβα εγω που επισης ειμαι επαρχια. Ολα γινονται, θεληση να υπαρχει να βοηθησουμε την κοινοτητα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηξη για τους γνωστες:

Αυτα Superlux HMC 660 X - Thomann Greece κανουν για gaming? Εχω Auzentech X-Fi Forte με dual OPA627AU για να τα οδηγησει

[MENTION=14120]narta[/MENTION] καλυτερα να παρεις τα Superlux HMD-660 E

Superlux HMD-660E - Thomann Greece

ειναι τα ιδια με τα 660 Χ με τη μονη διαφορα οτι εχουν διαφορετικο βυσμα για το μικροφωνο και δεν θα μπλεξεις με ανταπτορες κλπ...

Superlux HMD-660 E

post-11666-1416077309,3891_thumb.jpg

Superlux HMD-660 Χ

post-11666-1416077309,5509_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πουθενά κάνα αξιόλογο guide που να εξηγεί τα διάφορα νουμεράκια των ακουστικών και γιατί είναι ειδικά το καθένα?

Πέρα των εξηγήσεων κλειστού τύπου / ανοιχτού κτλ δεν έχω βρει κάτι πραγματικά κατατοπιστικό

Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω φως :(

Τουλάχιστον αυτός που έκανε την προηγούμενη ομαδική να μας πει λίγο την διαδικασία μήπως και μετά από αυτό θελήσει κάποιος να το αναλάβει ?

1. Οριστικοποιηση λιστας με παραγγελια ανω των 300€

2. Καταθεση ποσου απο τους συμμετεχοντες σε τραπεζικο λογαριασμο του υπευθυνου

3. Παραγγελια

4. Παραλαβη

5. Διαμοιρασμος

Ευκολα ειναι απλα θελει χρονο και ενα excel-ακι να κρατηθει αρχειο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.