Jump to content



Ομαδική αγορά Superlux HD668B


papajim

Recommended Posts

Ειμαστε όλοι οκ τότε; θα το δω και σπίτι.

[MENTION=15582]fantomas[/MENTION] σου παραγγέλνω κ σένα κ είτε μου τα στέλνεις με έμβασμα είτε με κατάθεση κ τα βρίσκουμε! Είμαι από το κινητό κ δεν έχω τα στοιχεία, ας του τα στείλει κάποιος αλλιώς θα τα στείλω εγώ μόλις πάω σπίτι! Αν είμαστε κομπλέ παραγγέλνω σήμερα! :)

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ειμαστε όλοι οκ τότε; θα το δω και σπίτι.

[MENTION=15582]fantomas[/MENTION] σου παραγγέλνω κ σένα κ είτε μου τα στέλνεις με έμβασμα είτε με κατάθεση κ τα βρίσκουμε! Είμαι από το κινητό κ δεν έχω τα στοιχεία, ας του τα στείλει κάποιος αλλιώς θα τα στείλω εγώ μόλις πάω σπίτι! Αν είμαστε κομπλέ παραγγέλνω σήμερα! :)

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Ok αλλά τα 669 για μένα. Αν υπάρχει πρόβλημα, τότε 668Β όπως όλοι! :) Ευχαριστώ για την εξυπηρέτηση μαν!!

Link to comment
Share on other sites

Ok αλλά τα 669 για μένα. Αν υπάρχει πρόβλημα, τότε 668Β όπως όλοι! :) Ευχαριστώ για την εξυπηρέτηση μαν!!

γιατι τα 669?!!! ειναι πιο "σφιχτα" στο κεφαλι απο τα 668β? γιατι καπου διαβαζα χθες με το κινητο οτι τα προτιμουν πλεον απο τα 668.

φτιαχνω καφε και τσεκαρω να δω οτι ολοι κατεθεσαν να ξεκινησω την παραγγελεια!!:p

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκτελέστηκα σημερα. Οποτε done

κωστα σε εσενα εβγαλε κατι αλλαμπουρνεζικα που λεει και η μανα μου εισαι ο μονος που δεν εμφανιζε ονομα η νικνειμ!:p και επειδη μου κοβει υπεθεσα εισαι εσυ!:hehe:

ειστε ολοι σιφουνες!!:D

παω τραπεζα να βαλω οσα λειπουν για σπυρο και παραγγελνω τωρα.

οποιος εχει κατι να πει,να το κανει τωρα η να σωπασει για παντα!:p:hehe:

ισως αλλαξω τα δικα μου με τα 669 θα το αποφασισω τελευταια στιγμη!!!

Link to comment
Share on other sites

γιατι τα 669?!!! ειναι πιο "σφιχτα" στο κεφαλι απο τα 668β? γιατι καπου διαβαζα χθες με το κινητο οτι τα προτιμουν πλεον απο τα 668.

φτιαχνω καφε και τσεκαρω να δω οτι ολοι κατεθεσαν να ξεκινησω την παραγγελεια!!:p

Κατι τέτοιο έχω καταλάβει κ γω, οτι αφήνουν πιο λίγο εξωτερικό θόρυβο να περάσει. Θα δείξει. .!! Πωωω σε έχωσα να τραβιεσαι κ τράπεζα :(

Εδω που τα λεμε σε έχωσα για ολη τη παραγγελία :hehe:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Κατι τέτοιο έχω καταλάβει κ γω, οτι αφήνουν πιο λίγο εξωτερικό θόρυβο να περάσει. Θα δείξει. .!! Πωωω σε έχωσα να τραβιεσαι κ τράπεζα :(

Εδω που τα λεμε σε έχωσα για ολη τη παραγγελία :hehe:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

δεν ειναι τοσο ομορφα οσα τα 668 ομως.. :/

σακινορ τα ασπρα, οποια μου πεις θα σου παραγγειλω αλλα μην αλλαξεις αλλη φορα!!!:p:hehe:

να περιμενω λιγη ωρα μηπως εχει καποιος καποια διαφωνια μεχρι το απογευμα? (δεν ειναι ολοι σαν εμενα χασομεριδες στα φορουμ αυτο σκεφτομαι!:p)

Link to comment
Share on other sites

Πανο τωρα που μου ρθε...αν κατευεις ηρακλειο μετα τη παραγγελια... μου κρατας τα ακουστικα και κερναω και καφε.. :smoke:

τυχερε!!!:hehe:

ελπιζω να εχουν ερθει μεχρι τοτε, περιμενω το προγραμμα της εξεταστικης, ενα μαθημα εχω και θα ειναι 10-21 καπου αναμεσα! αν στα φερω κερναω εγω καφε με τα ρεστα απο την καταθεση!:p

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι τοσο ομορφα οσα τα 668 ομως.. :/

Ελα μωρέ νταξ.. δεν έχουν αυτές τις τρυπούλες απο την εξωτερική μεριά του ακουστικού γιαυτό μάλλον όμως μπλοκάρουν καλύτερα κ τους εξωτερικούς ήχους. Κατα τ'άλλα ίδια είναι!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ελα μωρέ νταξ.. δεν έχουν αυτές τις τρυπούλες απο την εξωτερική μεριά του ακουστικού γιαυτό μάλλον όμως μπλοκάρουν καλύτερα κ τους εξωτερικούς ήχους. Κατα τ'άλλα ίδια είναι!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

τα 669 θα παρω και γω και οτι ειναι να γινει ας γινει!

στις 7 θα κανω την παραγγελεια ωστε να το δουν οι περισσοτεροι μηπως θελουν κατι.:dirol:

εδιτ: εικονα με το εξελ χωρις τις διευθυνσεις!;)

πριν το τελος:

10* 668b: Superlux HD-668 B - Thomann Greece

2* 669: Superlux HD-669 - Thomann Greece

1* 651: Superlux HD-651 White - Thomann Greece

8* pads: AKG K-240/270/271 Velour Pad - Thomann Greece

5* y's: the sssnake 1847 Y Adapter - Thomann Greece

συνολο: 501,20€.

post-10518-1416077398,994_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από panos444
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.