Jump to content



check disk


Recommended Posts

Ζαχο επειδη εκανα κι εγω check disk...αν θυμαμαι καλα λεει να το βαλει scheduled για το επομενο boot...

κατι τετοιο θυμαμαι...

LordOfRings βαλε να κανει check disk, και μολις σου βγαλει το μηνυμα κλειστο..κανε ενα reboot και δες!

Link to comment
Share on other sites

εκανα reboot λεω να κανει repair αλλα με βγαζει στο dos μου λεει να διαλεξω ποια εγκατάσταση να κανει repair ζηταει κωδικο τον βάζω και μετα βγαζει στο dos xωρις να κανει τπτ,...

μετα

εβαλα cd στα windows ελεγε καιτ για upgrade το εκανα ..περιμενα κανα μισαωρο αλλα τπτ...

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλα για το repair πας στα bios και βαζεις να μπουταρει CD-ΣΚΛΗΡΟΣ-ΔΙΣΚΕΤΑ...κανεις restart...αφου εχεις μεσα το cd..και θα σου βγαλει μια γαλαζια οθονη με τα windows και θα σε ρωτησει τι να κανει...ευσ θα πατησεις repair ή R δεν θυμαμαι καλα...και θα εγκαταστησει ξανα οσα αρχεια εχουν προβλημα ή λειπουν κλπ κλπ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K

Αν θυμαμαι καλα για το repair πας στα bios και βαζεις να μπουταρει CD-ΣΚΛΗΡΟΣ-ΔΙΣΚΕΤΑ...κανεις restart...αφου εχεις μεσα το cd..και θα σου βγαλει μια γαλαζια οθονη με τα windows και θα σε ρωτησει τι να κανει...ευσ θα πατησεις repair ή R δεν θυμαμαι καλα...και θα εγκαταστησει ξανα οσα αρχεια εχουν προβλημα ή λειπουν κλπ κλπ....

Οπως ειπα και παραπάνω το εκανα μου βαζει να διαλεξω ποια εγκατάσταση να κανει repair ζηταει κωδικο τον βάζω και μετα πετάει στο dos xωρις να κανει τπτ,........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Aν μπαινεις στα Windows πανε στο σκληρο σου δεξι κλικ, ιδιοτητεσ κανε ελεγχο σφαλματων.

Μπορει να βοηθησει......

Αυτο θελω να κανω και λεει ,,windows was unable to complete the disk check,,,

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.