Jump to content



cpu+mobo s1155 / am3 cpu!


Recommended Posts

Πωλειται το πακετακι

Intel Core i5 2500 (s1155, 3,30GHz, 6MB) - Επεξεργαστές - plaisio.gr

Gigabyte GA-PH67A-UD3 (1155, H67, DDR3) - Mητρικές - plaisio.gr (Β2 step)

χωρις εγγυηση στα 200 ευρω!

ακομη υπαρχει ενας sempron 140 στα 25 ευρω!

τα πραγματα ειναι σφραγισμενα στα κουτια τους! εξοδα αποστολης του παραληπτη!

Link to comment
Share on other sites

θελω να ρωτησω ποιοσ ο λόγς που δεν εχουν εγγυηση εφοσον ειναι τοσο καινουρια?

η αποδειξη ηταν ονομαστικη και χαθηκε! εσκασε και χαρτι στρατου και επομενως δινονται!

Link to comment
Share on other sites

η αποδειξη ηταν ονομαστικη και χαθηκε! εσκασε και χαρτι στρατου και επομενως δινονται!
Εφόσον είναι ονομαστική ξαναεκτυπώνεται αλλά ΟΚ

τωρα το ειδα...:wall:... ξεχασα το 'δεν'! Η αποδειξη δεν ηταν ονομαστικη , χαθηκε, και τωρα ειναι χωρις εγγυηση!

Link to comment
Share on other sites

ο sempron ξεκλειδωνει ? και αν εχει δοκιμαστει σε 32 και 64 bit win

Καλημέρα φιλε μ , το παλικάρι στο 1ο ποστ γράφει " τα πραγματα ειναι σφραγισμενα στα κουτια τους! "

και τα έξοδα αποστολής είναι του παραλήπτη .. οπότε εμάς από Θεσ/νικη δεν μας συμφέρει ...

32-34 ευρώ έχει στη γειτονιά μας ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλε μ , το παλικάρι στο 1ο ποστ γράφει " τα πραγματα ειναι σφραγισμενα στα κουτια τους! "

και τα έξοδα αποστολής είναι του παραλήπτη .. οπότε εμάς από Θεσ/νικη δεν μας συμφέρει ...

32-34 ευρώ έχει στη γειτονιά μας ... ;)

τωρα ρε φιλε τι καταλαβαινεις με αυτο το ποστ σου?

1ον αν εχει δοκιμαστει με unlock με συμφερει να τον παρω γιατι ειναι σιγουρος δοκιμασμενος:clap:

ενω ο αλλος δεν ειναι:weep:

2ον ενταξει το σφραγισμενο μπορει να εχει και αλλη ερμηνεια [να εχει ξαναμπει στο κουτι]

Link to comment
Share on other sites

τωρα ρε φιλε τι καταλαβαινεις με αυτο το ποστ σου?

1ον αν εχει δοκιμαστει με unlock με συμφερει να τον παρω γιατι ειναι σιγουρος δοκιμασμενος:clap:

ενω ο αλλος δεν ειναι:weep:

2ον ενταξει το σφραγισμενο μπορει να εχει και αλλη ερμηνεια [να εχει ξαναμπει στο κουτι]

1ον ρε φιλε οχι σε ξένους ...

2ον επειδη ειμαι ποντιος κατα το ήμισυ , οταν διαβαζω σφραγισμένος ... καταλαβαίνω ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟΣ με ταινία ασφαλείας , απειραχτος ... το να έχει ξαναμπεί στο κουτί για μένα σημαίνει ΑΝΟΙΓΜΕΝΟ-ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΈΝΟ

Link to comment
Share on other sites

1ον ρε φιλε οχι σε ξένους ...

2ον επειδη ειμαι ποντιος κατα το ήμισυ , οταν διαβαζω σφραγισμένος ... καταλαβαίνω ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟΣ με ταινία ασφαλείας , απειραχτος ... το να έχει ξαναμπεί στο κουτί για μένα σημαίνει ΑΝΟΙΓΜΕΝΟ-ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΈΝΟ

TERRY308

1ον αν σε εθιξα σου ζητω συγνωμη εγω νομιζω οσοι γραφουν στο lab πρεπει

να αισθανονται :man_in_love: τουλαχιστον φιλοι

2ον εισαι :offtopic2:σε αυτο το ποστ γραφουν μονο οσοι ενδιαφερονται να αγορασουν

και 3ον αναφορικα το τι εναι σφραγισμενο να μου επιτρεψεις να το γνωριζω πολυ καλα και λογω της δουλειας μου και επειδη εχουν δει παρα πολλα τα γερικα ματια μου υπαρχει και αυτος που εβαλε την αγγελια να απαντησει

Link to comment
Share on other sites

TERRY308

1ον αν σε εθιξα σου ζητω συγνωμη εγω νομιζω οσοι γραφουν στο lab πρεπει

να αισθανονται :man_in_love: τουλαχιστον φιλοι

2ον εισαι :offtopic2:σε αυτο το ποστ γραφουν μονο οσοι ενδιαφερονται να αγορασουν

και 3ον αναφορικα το τι εναι σφραγισμενο να μου επιτρεψεις να το γνωριζω πολυ καλα και λογω της δουλειας μου και επειδη εχουν δει παρα πολλα τα γερικα ματια μου υπαρχει και αυτος που εβαλε την αγγελια να απαντησει

Και τα δικα μου ματακια εχουν διαβασει αλλα κι αλλα εχουν δει εν τελη ...

ημουν ο 1ος που δηλωσε ενδιαφερον για το σετακι ... και δεν ενημερωθηκα με πμ , αλλα διαβασα το πρωι που ανεβηκε η αγγελια οτι εφυγε αλλου (ειχα βαλει βεβαια κι ενα ΑΝ για τις αποδειξεις-εγγυηση) ..

ευχαριστω κι απλα το οτι ειμαστε σε forum δεν σημαινει οτι ειμαστε φιλοι ...

τελος απο μενα ..

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αν πας με τα κουτιά , μπορούν να το δουν απτο serial number ...

ΑΑΑΝ βρεθεί άκρη θα με ενδιέφερε ... το πακετάκι

Και τα δικα μου ματακια εχουν διαβασει αλλα κι αλλα εχουν δει εν τελη ...

ημουν ο 1ος που δηλωσε ενδιαφερον για το σετακι ... και δεν ενημερωθηκα με πμ , αλλα διαβασα το πρωι που ανεβηκε η αγγελια οτι εφυγε αλλου (ειχα βαλει βεβαια κι ενα ΑΝ για τις αποδειξεις-εγγυηση) ..

ευχαριστω κι απλα το οτι ειμαστε σε forum δεν σημαινει οτι ειμαστε φιλοι ...

τελος απο μενα ..

terry308 εγω καταλαβα οπως εγραψες στο 1ο σου post, οτι θα σε ενδιεφερε το σετακι μονο αν εβρiσκα τις αποδειξεις! γι'αυτο και δεν σου εστηλα pm! δεν το εκανα εσκεμμενα!

ο sempron ξεκλειδωνει ? και αν εχει δοκιμαστει σε 32 και 64 bit win

ultraex2005 στο 1ο μου post, λεω οτι τα πραγματα ειναι σφραγισμενα! Δλδ οτι ειναι αθικτα, με τις ταινιες ασφαλειας τους! αρα δεν ξερω αν ξεκλειδωνει ή οχι κτλ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.