Jump to content



Προσφορά πλαισίου μέσω facebook


doctor kTm

Recommended Posts

Το πλαίσιο προσφέρει σε όσους 'χτίσουν' το ολοκληρωμένο pc τους μέσω του build to order, δωρεάν οποιοδήποτε κουτί επιλέξουν, με τον κωδικό facebook_iloveBTO . Η αφαίρεση του ποσού θα γίνει μετα την τιμολόγηση σύμφωνα με τα λεγόμενα τους. Η προσφορά θα ισχύει μέχρι την κυριακή το βραδυ. Το μοναδικό link που εχω είναι από post στο fb.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πλαίσιο προσφέρει σε όσους 'χτίσουν' το ολοκληρωμένο pc τους μέσω του build to order, δωρεάν οποιοδήποτε κουτί επιλέξουν, με τον κωδικό facebook_iloveBTO . Η αφαίρεση του ποσού θα γίνει μετα την τιμολόγηση σύμφωνα με τα λεγόμενα τους. Η προσφορά θα ισχύει μέχρι την κυριακή το βραδυ. Το μοναδικό link που εχω είναι από post στο fb.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Δυστυχώς δεν είναι έτσι όπως τα λες τα πράγματα. Είναι συγκεκριμένο το κουτί που "χαρίζουν".

Για λεπτομέρειες εδώ

Link to comment
Share on other sites

plaisio.png

plaisio1.png

Πάντα σύμφωνα με αυτά που λένε, αυτή η προσφορά τους είναι διαφορετική. Δεν γνωρίζω εάν είναι αλήθεια και πιστεύω ότι θα ξεστοκάρουν πολλά παλιά κουτιά, αλλά στο site τους έχουν 2-3 της προκοπής. Επίσης δεν έθεσαν όριο στο ποσό της αγοράς του hardware.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν είναι έτσι όπως τα λες τα πράγματα. Είναι συγκεκριμένο το κουτί που "χαρίζουν".

Για λεπτομέρειες εδώ

Κανεις λαθος, δες εδω και διαβασε τα σχολια

ΠΛΑΙΣΙΟ - PLAISIO's Photos - Wall Photos | Facebook

Η προσφορα ισχυει για οποιοδηποτε κουτι επιλεξεις, ακουγεται πολυ καλο αλλα εκανα αναβαθμιση πριν 2 μηνες δε λεει να ξαναπαρω :hm:

Link to comment
Share on other sites

Στα αλήθεια πιστεύεις ότι θα μου χαρίσουν αυτό το κουτί?

Λοιπόν, μπήκα στον κόπο να συναρμολογήσω το πιο φθηνό μηχάνημα που μπορούσα με το παραπάνω κουτί μαζί. Αφαιρώντας το κόστος του κουτιού, η τιμή βγαίνει 268,19€. Το κουτί έχει κόστος 359€.

Συμπέρασμα: Αν θέλετε μόνο κουτί, μην το κάνετε. Αν θα θέλατε να έχετε και τα υπόλοιπα υλικά, καλώς, συμφέρει τρελά. Αν πάλι είναι ένα ψέμα αυτό, νομίζω ότι η ακύρωση παραγγελίας είναι πολύ εύκολη.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και το αλλο ενδεχομενο, παιρνεις το pc και πουλας οτι δε χρειαζεσαι, ετσι κερδιζεις το κουτι και δεν παει χαμενο οτι απο τα υπολοιπα δε θελεις, αντε να βγεις μειον ενα 50-60€ αλλα και παλι κερδισμενος θα εισαι

Link to comment
Share on other sites

ιδού ο λάκος της φάκας

@ Dimos Drandaltzis Ενδιαφερον ακουγεται, αλλα το πιο φτηνο τροφοδοτικο που μπορεις να βαλεις σε οποιοδηποτε κουτι του build-to-order κανει 95 ευρω! Επισης η επιλογη κουτιων ειναι περιορισμενη αν και υπαρχουν διαθεσιμα και αλλα για online αγορα οπως συμβαινει και στα power supplies!

Link to comment
Share on other sites

εγώ νομίζω οτι πάει στις Προσφορές Απάτες και οφείλουμε να κάνουμε καταγγελία....δε γίνεται από τη μιά να σου λέει ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ κουτί και στο μενού να σου δίνει μόνο 3 επιλογές.

ΤΣΑΚΩΝΑ για δέβρω έξω!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.