Jump to content



Υποπτο email


xrist

Recommended Posts

Ρε παιδια παιρνω ενα υποπτο email απο καποιον Madgreekman με επισυναψη καποιο αρχειο.

Δεν το ανοιγω, το σβηνω και μου ξαναρχετε.

Ξερει κανεις τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist22

Στην αρχη ειχε θεμα 'Protection'

και μετα ''Τhank you''

Δοκιμασε κανενα online scan Mcaffee or Norton Ελπιζω να εχεις ενα απο τα 2.

Επισης σβησε ολα τα cookies τα temp internet files και το History πριν το κανεις

καλη τυχη και ενημερωσε..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ram-raider

Δοκιμασε κανενα online scan Mcaffee or Norton Ελπιζω να εχεις ενα απο τα 2.

Επισης σβησε ολα τα cookies τα temp internet files και το History πριν το κανεις

καλη τυχη και ενημερωσε..

Ηδη τα εχω κανει αυτα ram-raider και δεν εχω καποιο προβλημα.

Απλα ανοιξα το θεμα για ενημερωση αλλα και να δω αν πηρε κανενας αλλος τετοιο μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες.... στο mail της HOL ειχα να μπω απο ταν εφυγα για διακοπες το Πασχα μονο...δηλαδη 15 μερες...μεσα σε 15 μερες ειχα πανω απο 2000 email...μου πηρε κανενα μισαωρο να τα διαγραψω ολα...

Ειδικα η Hol μου εχει σπασει τα νευρα...καθημερινα ερχονται παρα πολλα με επισυναψη αρχειων...απο τσοντοσελιδες(που δεν μπαινω) και απο κατι ασχετα...ακομα και απο το TheLab μου ειχε ερθει!!!!!!!

Για αυτο προσοχη σε οσα email εχουν επισυννημενα αρχεια...οταν θα βλεπεις τιτλους οπως

Mail recipient

Transaction failed

Thank you

Hi!

"£$%^&

Και αλλα πολλα...να τα διαγραφεις αμεσως!

Link to comment
Share on other sites

ακομα και απο το TheLab μου ειχε ερθει

Μήπως έχεις επιλέξει να ενημερώνεσαι με mail, όταν λαμβάνεις pm;; Δύσκολο να ήρθε απ' το the lab και να είναι μήνυμα με ιό...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.