Jump to content



"PC1" - Αξιόπιστο μαγαζί? (Saitek Cyborg)


Ghost

Recommended Posts

PER.583484.jpg

Καλησπέρα Labbers! Αποφάσισα να ανανεώσω τον υπολογιστή μου με κάτι πρωτότυπο για keyboard, μιας και έχω ένα βασικό keyboard που σιγά-σιγά τα παίζει και θέλω καινούργιο.. σκέφτηκα λοιπόν να δώσω ένα χρηματικό ποσο για να πάρω το 'Cyborg' τις 'Saitek'..Το θέμα είναι όμως, είναι αξιόπιστο για να κάνω παραγγελια από το site/μαγαζί: PC1?

Link:

http://www.pc1.gr/showitem.php?ID=200008126

(Το link βρέθηκε μέσο Skroutz, στο οποιο και έχει καλή αξιολόγηση, αλλα και πάλι..)

Ενώ έχω E-Shop κοντά μου που το έχει, προτιμώ να δώσω 15 euro λιγότερα και ας περιμένω 2-3 μερούλες..

Περιμένω γνώμες!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο μαγαζακι το pc1 φιλε.Εχει τυχει και εχω αγορασει απο εκει αρκετες φορες διαφορα πραγματα γιατι ειχα πετυχει καλες τιμες.Πολυ εξυπηρετικοι και γρηγορη αποστολη(τουλαχιστον σε εμενα που ειμαι εντος αθηνων):T:

Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα χθες το βραδυ, βλέπω ακόμα είναι στην φάση έλεγχος διαθεσιμότητας'..

Guys, μήπως να την ακυρώσω την παραγγελια? :fist:μου φαίνεται ωραίο.. αλλα διάβαζα παρα πολλά.. καλά k κακά για αυτό :< :fist:

Edit: το ακύρωσα μετά που διάβασα κάτι άρθρα!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πότε περίμενες να ελέγξουν τη διαθεσιμότητα; Παρασκευή βράδυ ; :p

Btw, για ποιον ήταν τα άρθρα που διάβασες και σε προβλημάτισαν; Για το pc1 ή για το (απαίσιο) πληκτρολόγιο;

O ναι :shout:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.