Jump to content



ΜΥΣΤΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΟ PC ΜΟΥ


greekfragma

Recommended Posts

Έλα παιζάκι πάρε κι εσύ λίγη "δόξα"!:happy:

Αυτό είναι κλασσικό πρόβλημα κάποιων μοντέλων gigabyte

Έτσι κι αλλιώς είπα από πριν «Όπως είπαν και άλλοι είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα»

Η απάρνηση σε ένα θέμα δεν έρχεται από ένα χρηστή, αλλά από το σύνολο των απαντήσεων. Αλλιώς μετά το πρώτο πόστ δε θα είχε νόημα να ποστάρουμε και οι υπόλοιποι.:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Χθες, στις 23:11]

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΛΥΣΗ ΒΡΕΘΗΚΕ.ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΛΛΑΞΑ ΜΟΝΤΕΜ.ΔΑΝΕΙΣΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ.ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΙΣΙ ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.ΑΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΦΟΥΝΤΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟΜΟΝΤΕΜΑΚΙ.

@KAYND:ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΣΤΟ βιοσ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΝΕΡΓΕΣ.Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΥΣΗ.

post-129-1416070962,1156_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Αμαν ρε εκλεκτε.........Ουτε ενα ποστ δεν μπορουμε να κανουμε με κεφαλαια?ΚΑΙ ΝΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΒΡΕΘΗΚΕ Η ΛΥΣΗ ΑΟΦΥ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ..........οντως ο φιλος μιρορ εχει ενα δικιο να φωναζει......αν και καινουριος εδω μεσα εδωσε την λυση αρχικα........πολλα μπραβο και σε σενα φιλε.

@kaynd:πειραζει να παρω τα περισσοτερα απο σενα και να τα δωσω στον μιρορ?χεχεχεχεχε

οπως και να χει παιδες ολα λυθηκαν.τηενκ γιου οοοοοοοοοοοοοοοοολ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλή φάση!!! Όταν γυρίζεις σπίτι και σκέφτεσαι να μπεις στο PC το παίρνεις τηλέφωνο πρώτα... Αυτή η GigaByte σκέφτεται για μας πριν από μας τελικά(για αυτό και γω πήρα GB :p)

Αλλά δυστηχός δεν συνεργάζεται με όλα τα modem:(

(Δλδ. Πάρτετο και αλλιώς) :upside::p:upside:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.