Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

hayabusa,

έχω δει αρκετά "+1".

SirDiman,

προφανώς αυτό που βλέπεις εσύ, δεν το βλέπουν όλοι.

Αν παίζει πάντως σε διπλό ταμπλό, θα πρέπει το σχετικό εικονίδιο Thumbs up να βγάζει tip "Thanks/Agree" αντί για σκέτο "Thanks" και κάτω αριστερά να εμφανίζεται "Ευχαριστώ/Συμφωνώ από:" αντί για σκέτο "Ευχαριστώ από:"

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ο καθένας το εκλαμβάνει όπως θέλει (ευχαριστώ/συμφωνώ/good posting κλπ), η καλύτερη λύση είναι, όπως είχα πει και όπως είχε γίνει αντίστοιχα με το thumbs down, να γράφει:

" :T: από: "

Link to comment
Share on other sites

hayabusa,

έχω δει αρκετά "+1".

SirDiman,

προφανώς αυτό που βλέπεις εσύ, δεν το βλέπουν όλοι.

Αν παίζει πάντως σε διπλό ταμπλό, θα πρέπει το σχετικό εικονίδιο Thumbs up να βγάζει tip "Thanks/Agree" αντί για σκέτο "Thanks" και κάτω αριστερά να εμφανίζεται "Ευχαριστώ/Συμφωνώ από:" αντί για σκέτο "Ευχαριστώ από:"

Σου ξαναλέω πως δεν έχεις άδικο μεν αλλά όλα τα πόστ με τέτοιο περιεχόμενο μεταφέρονται άμεσα από τους mods-admins. όπως καταλαβαίνεις δεν είναι δυνατόν να ελέγξουν από πριν τι θα ποστάρει ο καθένας αλλά τουλάχιστον διατηρούν σε πολύ καλό επίπεδο τις συζητήσεις και το περιεχόμενο του φόρουμ. Από εκεί και έπειτα δεν νομίζω ότι μπορεί να γίνει κάτι παραπάνω. ;)

Όσο για το thumbs up, αφού ο καθένας το εκλαμβάνει όπως θέλει δεν ειναι και τρομερό το ότι δεν γράφει "ευχαριστώ-συμφωνώ" αλλά μόνο "ευχαριστώ"

:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς, το "thumbs up" δεν μπορεί να το εκλάβει ο καθένας όπως θέλει, καθώς δηλώνει ξεκάθαρα "ευχαριστώ". Και όταν κάποιος θέλει να δηλώσει ότι απλά συμφωνεί, νομίζω ότι δεν θα κλικάρει "thumbs up", αλλά θα αναγκαστεί να ποστάρει "+1" ή "συμφωνώ".

Τέλος, δεν νομίζω ότι είναι τόσο σπουδαίο να γίνει μια σχετική βελτίωση / συμπλήρωση.

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω σκεφτει παρομοιο πραμα οπως ο mican, αλλα κλαινμαιν , ειναι οπως ειπε ο nickstamat "ευχαριστώ/συμφωνώ/good posting" ;)

το google search τα σπαει, στο head-fi.org εχει google custom search και βρισκεις ακριβως αυτο που θες με τη μια ! πχ http://www.head-fi.org/forums/gtsearch.php?cx=005274520625664720466:pai3rdbiuu8&cof=FORID:10&q=akg+k701&sa=Search

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

δεν ξερω αν εχει ξανααναφερθει....

προτεινω να μπει αλλη μια κατηγορια στο "Βασικο hardware & υπερχρονισμος" ή οπου θεωρειτε καταλληλα, για Apple Hardware...

πιστευω εχει πολυυυ πραμα...iphone, ipad, ipod, macbooks, imacs κτλ

υγ: και δεν το λεω επειδη εχω iphone και macbook:whistling :to_pick_ones_nose3:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εψαχνα χτες να βρω ενα review και χαθηκα τελειως στις 20+ σελιδες (το review με τις vga ψυκτρες εψαχνα, και τελικα δεν το βρηκα). Τα reviews πλεον εχουν γινει πολλα σε αριθμο. Πιστευω οτι ειναι αναγκαια πλεον η υπαρχξη κατηγοριων, πχ CPU, vga, psu, cooling, hdd, κλπ. Τι λετε?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κατι που ειχα ξαναναφερει πριν παραπ πολυ καιρο ,αν θυμαμαι καλα.

Την υπαρξη spoilers (

....

) πως την βλεπετε? :)

Πιστευω ειναι πολυ βολικο σε ορισμενα θεματα οπως συζητιση για ταινιες και αλλα...

Link to comment
Share on other sites

Ε άμα κάνεις quote φυσικά και το βλέπεις. Εκτός αν λες κάτι άλλο και δε σε πιάνω.

Όχι ρε, απλά το αστείο είναι ότι έβαλα μαύρα γράμματα και δεν φαινόταν τίποτα :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.