Jump to content



Ας κάνουμε το Εργαστήρι καλύτερο!


Recommended Posts

Το Tapatalk δεν σε καλύπτει ; :)

(όσον αφορά την πρώτη πρόταση)

haya δεν υπάρχει λόγος να δώσω λεφτά για μια συμβεβλημένη με τις απαιτήσεις μερικών εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο μου κάνει. Κάθεσαι και δουλεύεις για site αλλουνού τζαμπέ

έχω την αίσθηση οτι, αν δεν κανεις πλάκα, αυτή η άποψη δεν ταιριάζει καθόλου στο επίπεδο της συζήτησης αλλά και τη γενικότερη φιλοσοφία ενός forum.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο μου κάνει. Κάθεσαι και δουλεύεις για site αλλουνού τζαμπέ

Hobby λέγεται. Μου αρέσει αυτό που κάνω και χαίρομαι να βοηθάω και το site και τους συμφορουμίτες.

Είναι δυνατόν το kingbet.eu να διαθέτει δωρεάν εφαρμογή για το site του και το TheLab να χρησιμοποιεί απλώς Tapatalk, το οποίο μάλιστα πληρώνεις;

Το kingbet βγάζει λεφτά, εμείς όχι :) Αλλά δεν είναι αυτό το θέμα. Δυστυχώς δεν υπήρχε κάποιος με ελεύθερο χρόνο για να φτιάξει κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν το kingbet.eu να διαθέτει δωρεάν εφαρμογή για το site του και το TheLab να χρησιμοποιεί απλώς Tapatalk, το οποίο μάλιστα πληρώνεις;

δεν μπορώ να καταλάβω από που πηγάζει αυτή η απαίτηση που εκφράζεις, ειλικρινά δηλαδή.

Σαν πρόταση κι εγω θετικά το βλέπω, και κατά καιρούς έχω υποβάλλει και τις δικές μου τόσο εδώ όσο και στα εσωτερικό φόρουμ, με γνώμονα πάντα ομως ότι πολλά πράγματα ίσως και να μην γινουν για πολλούς λόγους (και σίγουρα ένας εξ'αυτών είναι το ότι τα παιδιά εχουν και πραγματικές δουλειές, και το TheLab παρόλο που ίσως θα το ήθελαν πολύ δεν ειναι η κύρια πηγή εισοδήματός τους)

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπα τίποτα ρε παιδιά. Εξέφρασα άποψη και αφού δεν ήταν σεβαστή προς υλοποίηση έπρεπε να τελειώσει εκεί, όχι να διαβάζω στο επόμενο post "γιατί δεν την κάνεις εσύ"

Anyway, complet από μένα αν δεν έχετε κάτι περαιτέρω. Ας μην spammaroume το thread.

Link to comment
Share on other sites

η άποψή σου ήταν απόλυτα σεβαστή, και δεν σου είπε κάτι αντίθετο ο Νίκος.

Σε παρότρυνε απλά να αφιερώσεις λιγο χρόνο για να προσφέρεις εάν θέλεις κατι κι εσύ στην ιστοσελίδα.

Δεν ξερω αν το έχεις καταλαβει, αλλά όλοι, μέλη και Δ.Ο, από τον ελεύθερο χρόνο μας προσφέρουμε ότι προσφέρουμε απλά γιατί μας αρέσει :)

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς, αλλά αν είχα ελεύθερο χρόνο θα το είχα δρομολογήσει ήδη, αντί να περιμένω κάτω από το δέντρο το μήλο.

Έγινε επεξεργασία από theoamd
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς, αλλά αν είχα ελεύθερο χρόνο θα το είχα δρομολογήσει ήδη, αντί να περιμένω κάτω από το δέντρο το μήλο.

θα σου πρότεινα να ξαναδιαβάσεις όσα σου γράψαμε παραπάνω για να καταλάβεις σωστά τα περί μήλων, δέντρων και αυτών που περιμένουν. :)

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα, αν θυμάμαι καλά, μπορούσες να δεις στο "Μηνύματα από το χρήστη: Μικρός Γιαννάκης" σε ποιο από τα τελευταία του ποστ είχε λάβει κάρτα. Σήμερα δεν γίνεται αυτό, το βλέπεις μόνο στο συγκεκριμένο topic όπου την έλαβε. Γίνεται να φαίνεται και στο προφίλ του στο section: "Μηνύματα από το χρήστη:Μικρός Γιαννάκης";

Επίσης το "από" στη φράση "Μηνύματα από το χρήστη:" δεν έχει τόνο. Αν θέλετε του βάζετε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά. από τον υπολογιστή του σπιτιού μου δεν μπορώ να μπω στο thelab ούτε από chrome ούτε από FF ούτε από IE. καθάρισα τα πάντα, έκλεισα firewall όλα κομπλέ. και μου δείχνει πως είναι down :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.