Jump to content



Quad Core PC με 23'' Full HD οθόνη


deNordic

Recommended Posts

Περιεχόμενα PC:

CPU: Q9550 E0

CPU Cooler: TRUE Black

MoBo: P5Q-Deluxe

GPU: Asus HD5850 1GB

Ram: 4GB Corsair XMS2 DDR2 800Mhz

HDD: Seagate 500GB ST3500AS, WD Blue 500GB (1TB total)

PSU: OCZ GameXstream 600W

Case: HAF 932

Monitor: LG W2361V-PF (1080p 2ms)

Πολύ καλό setup, αρκετά δυνατό τόσο για gaming χρήση όσο και οποιαδήποτε άλλη δουλειά. Είναι αρκετά προσεγμένο καθώς είναι το main PC.

Τρέχει εντελώς απροβλημάτιστα/stable στα 3,4Ghz με Vcore 1.184 και όλα τα αλλά AUTO. Ίσως παίζει και με λιγότερο ρεύμα αλλά δεν έχω ψαχτεί ιδιαίτερα. Είναι καλό κομμάτι το cpu και πιστεύω όποιος ασχοληθεί τον φτάνει άνετα στα 4Ghz με καλό ρευματάκι και ανεκτές θερμοκρασίες.

Τιμή: 749€

Επικοινωνία/pms στον χρήστη tolisd

Θα προτιμηθούν αγοραστές από Θεσσαλονίκη.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να φύγει όπως είναι. Λόγω αυξημένων υποχρεώσεων δεν έχω χρόνο να μπω στην διαδικασία να "μοιράσω" τα κομμάτια σε διαφορετικούς αγοραστές. Αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσω αλλά δεν νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για να τελειώνουμε εδώ το ζήτημα, ΔΕΝ με ενδιαφέρει (τουλάχιστον για το άμεσο μέλλον) να το σπάσω σε κομμάτια οπότε μην ποστάρετε άδικα αν δεν το θέλετε όλο πακέτο.

Παρ'ολ'αυτά η τιμή είναι συζητήσιμη και γίνονται δεκτές ανταλλαγές με λαπτοπ με τα χαρακτηριστικά του Msystems.gr - Προϊόντα - Hewlett Packard Pavilion dv6-6002ev (Dark Umber).

Link to comment
Share on other sites

μακάρι να βρείς έναν για όλο το πακέτο. αλλα αν βρείς πολλούς αγοραστές για όλα μα όλα τα κομμάτια? :dance3:

Λόγω στρατιωτικών υποχρεώσεων δεν έχω την ευχέρεια ούτε τον χρόνο να ψάξω αγοραστή για το κάθε τι γι'αυτό θέλω να φύγει όλο πακέτο. Αν δεν βρεθεί κάποιος το κρατάω ως έχει.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Περιεχόμενα PC:

CPU: Q9550 E0

CPU Cooler: TRUE Black

MoBo: P5Q-Deluxe

GPU: Asus HD5850 1GB

Ram: 4GB Corsair XMS2 DDR2 800Mhz

HDD: Seagate 500GB ST3500AS, WD Blue 500GB (1TB total)

PSU: OCZ GameXstream 600W

Case: HAF 932

Monitor: LG W2361V-PF (1080p 2ms)

Πολύ καλό setup, αρκετά δυνατό τόσο για gaming χρήση όσο και οποιαδήποτε άλλη δουλειά. Είναι αρκετά προσεγμένο καθώς είναι το main PC.

Τιμή: 650€

Γίνονται δεκτές ανταλλαγές με λαπτοπ με τα χαρακτηριστικά του Msystems.gr - Προϊόντα - Hewlett Packard Pavilion dv6-6002ev (Dark Umber).

Επικοινωνία/pms στον χρήστη tolisd

Θα προτιμηθούν αγοραστές από Θεσσαλονίκη.

Ας βοηθήσει ένας mod. Ήθελα να κάνω edit το πρώτο ποστ και έκανα βλ*κεία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.