Jump to content



Official "Πανεπιστήμιο & Τριτοβάθμια Εκπαίδευση" thread (UniLab)


hayabusa

Recommended Posts

Η αίτησή σας έχει υποβληθεί επιτυχώς και αναμένεται η αξιολόγησή της από τη Γραμματεία του Τμήματός σας

Αυτες οι γραμματείες μην τυχων κάνουν κατι σωστο γρηγορα και ανωδυνα...:fist:

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Πήγα κέντρο,πήρα και κάρτα για δωρεάν σίτηση!!

Και σχολή δεν έχω καν αρχίσει για να μας πουν,μόνος μου...

Σενιος bro.

U mad [MENTION=14956]uNick[/MENTION] ? :dance3:

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Πήγα κέντρο,πήρα και κάρτα για δωρεάν σίτηση!!

Και σχολή δεν έχω καν αρχίσει για να μας πουν,μόνος μου...

Σενιος bro.

U mad @ARMAGEDDON ? :dance3:

mad είμαι γιατί όσοι είπαν θα καλοπεράσεις τώρα κατάλαβα τι εννοούσαν για την άλλη βδομάδα φυσική - ηλεκτρονικά και ηλεκτρονικά κυκλώματα εργασίες για το σπίτι :wall:

και το καλύτερο δευτέρα 8 με 4 το μεσημέρι (συνεχόμενα) και πρέπει να σηκώνομαι στις 6 το πρωί και να κάνω κάθε μέρα 1:30 να πάω και 1:30 να γυρίσω πέραμα

όσο για την κάρτα (πάσο όλοι θα το πάρουμε) για σίτιση έχω βγάλει και εγώ umad HYDRA :baby:

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο εξαμηνο ειναι λιγο τεντα απο εργασιες, για να σε βαλουν στο κλιμα. Για τον ιδιο λογο ειναι και καααπως (οχι πολυ) ελαστικοι. Μην αγχωνεσαι παντως, μετα τις πρωτες 2-3 θα μπεις στο κλιμα και δεν θα σου ειναι τιποτα. Κυκλωματα εργαστηριο μπηκε αυτο το εξαμηνο, ο Μουτζουρης το κανει και αυτο? Φανταστικος καθηγητης, εμενα μ'αρεσει παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.