Jump to content



Official "Πανεπιστήμιο & Τριτοβάθμια Εκπαίδευση" thread (UniLab)


hayabusa

Recommended Posts

ωραίος ότι μάθημα και αν είναι να περνάει να φεύγει,

εγώ μέχρι στιγμής έχω περάσει φυσική εργαστήριο με 8 , και προγραμματισμό εργαστήριο με 10 , και την άλλη βδομάδα θα ξέρω και στα άλλο δυο εργαστήρια τι γίνεται .

η εξεταστική μου ξεκινάει στις 6 Φεβρουαρίου

Link to comment
Share on other sites

ωραίος ότι μάθημα και αν είναι να περνάει να φεύγει,

εγώ μέχρι στιγμής έχω περάσει φυσική εργαστήριο με 8 , και προγραμματισμό εργαστήριο με 10 , και την άλλη βδομάδα θα ξέρω και στα άλλο δυο εργαστήρια τι γίνεται .

η εξεταστική μου ξεκινάει στις 6 Φεβρουαρίου

Εχεις παρακολουθησει Ηλ. Φυσικη?

Link to comment
Share on other sites

xD δεν θέλω να τον παινέψω αλλά ξέρει πάρα πολλά αλλά δεν μπορεί να τα μεταφέρει απλά και όμορφα έτσι αισθάνομαι εγώ .

Χαχαχα και ο Αναστασιάδης είναι από τους καλύτερους εκεί μέσα, που να δεις άλλους (Κίτσος κ σία...)

Έγινε επεξεργασία από daospi
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, και ο Αναστασιάδης είναι από τους καλύτερους εκεί μέσα, που να δεις άλλους (Κίτσος κ σία...)

για να μην παρεξηγούμαστε δεν έγραψα πουθενά ότι δεν είναι καλός , αντιθέτως είναι αρκετά καλός αλλά το μάθημα του με κουράζει !!!

πάντως σαν πολλά άτομα δεν είναι ηλεκτρονικοί εδώ μέσα :p ....

να κάνουν like στο παρόν ποστ μόνο οι ηλεκτρονικοί του ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

Link to comment
Share on other sites

για να μην παρεξηγούμαστε δεν έγραψα πουθενά ότι δεν είναι καλός , αντιθέτως είναι αρκετά καλός αλλά το μάθημα του με κουράζει !!!

Για την μεταδοτικότητα αναφερόμουν, ο Κιτσος πάλι, σε τίποτα :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.