Jump to content



Official "Πανεπιστήμιο & Τριτοβάθμια Εκπαίδευση" thread (UniLab)


hayabusa

Recommended Posts

Δηλαδη ρε παιδια δεν εχω καταλαβει τι παιζει?

Τα τει ειναι κλειστα για ολη την βδομαδα?

Γιατι τει αθηνας δεν εχει βγαλει την παραμικρη ανακοινωση.

Ενας καθηγητης μονο ενημερωσε οτι την δευτερα δεν θα γινουν οι εξετασεις στο μαθημα του.

Δηλαδη εμεις τι να κανουμε να μυρισουμε τα νυχια μας?

Edit:

Mολις εβγαλαν ανακοίνωση:

• Τετραήμερη αποχή των μελών Ε.Π. του ΤΕΙ Αθήνας, από το εκπαιδευτικό έργο, την επόμενη εβδομάδα (από 10/9/12 έως 13/9/12).

• Να μη κατατεθούν οι βαθμολογίες για τα μαθήματα που θα εξετασθούν αυτή την εβδομάδα για όλα τα εξάμηνα πλην του τελευταίου και όσων φοιτητών/τριών παίρνουν πτυχίο.

Τρεχα γύρευε δηλαδη.Λες και μενουμε μια γωνια απο το τει να τρεχουμε καθε τρεις και λιγο να βλεπουμε αν θα γινεται το μαθημα η οχι.:suicide::suicide::suicide::suicide::suicide::suicide::suicide::suicide::suicide::suicide::suicide::suicide:

να πεθανουν ολοι εκει μεσα.τσιρκο ε τσιρκο

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

ΗΜΜΥ ΕΜΠ απεργία έως και Πέμπτη, αλλά μέχρι στιγμής ελάχιστοι καθηγητές λένε αν θα διεξαχθεί η εξέταση του μαθήματος τους ή όχι....

Καλά είμαστε τραγικοί.

Οι Αρχιτέκτονες έβγαλαν ανακοίνωση, οι Χημικοί το ξέρουν από την Παρασκευή κιόλας ότι θα είναι κλειστά.

Αλλά εμείς το αφήνουμε στην ευχέρεια του κάθε καθηγητή.

Χάος. :TD:

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαστε τραγικοί.

Οι Αρχιτέκτονες έβγαλαν ανακοίνωση, οι Χημικοί το ξέρουν από την Παρασκευή κιόλας ότι θα είναι κλειστά.

Αλλά εμείς το αφήνουμε στην ευχέρεια του κάθε καθηγητή.

Χάος. :TD:

Άστα να πάνε...

Εγώ ακόμα περιμένω απάντηση σε mail για το αν δίνω αύριο :devil:

Link to comment
Share on other sites

FYI

Η δυνατότητα υποβολής ηλεκτρονικών αιτήσεων για την απόκτηση της νέας ακαδημαϊκής ταυτότητας

θα είναι διαθέσιμη από τις 24/09/2012 από τη διεύθυνση Ηλεκτρονική Υπηρεσία Απόκτησης Δελτίου Ειδικού Εισιτηρίου

Link to comment
Share on other sites

Πσσσ ειμαστε πολυ προχο. Για μια εβδομαδα καμια ανακοινωση. Για 2 μερες, οπωσδηποτε...

ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

Μόλις το είδα και εγώ. Αν και μόνο δύο καθηγητές συμμετείχαν την προηγούμενη βδομάδα σε μας (Πληροφορική).

Link to comment
Share on other sites

Ναι και στην Μηχανολογια πανω απο τους μισους (που ξερω εγω) δεν συμμετειχαν. Αλλα επειδη δεν μπορουν να ενημερωσουν τον κοσμο, στις περισσοτερες περιπτωσεις η εξεταση δεν εγινε γιατι ηταν 10 ατομα μεσα στην αιθουσα...

Link to comment
Share on other sites

εγω πηγα για 1-2 μαθηματα τη προιγουμενη, εχασα τα 3 μαθηματα αυτης της βδομαδας -.- και εχω ερθει αθηνα απο τη τριτη.

Θα ξανακατεβω οταν αρχησουν τα μαθηματα

τει ηρακλειου

μαμ@απεργιες

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το Ν. 4009/2011 (ΦΕΚ Α 195/6-9-2011), από το ακαδημαϊκό έτος 2012-2013 δε χορηγούνται δωρεάν διδακτικά συγγράμματα στους φοιτητές που παρακολουθούν πρόγραμμα σπουδών για τη λήψη δεύτερου πτυχίου.

Στη διάθεσή σας,

Γραφείο Αρωγής Χρηστών Εύδοξος

Ήδη τα κόψανε στους κατατακτήριους (μιας και δεν είχαμε πάσο/επίδομα/μεταγραφή ας μην έχουμε και βιβλία).Και απο φεβρουάριο λένε θα κοπούν σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.