Jump to content



VGA sales (GTX 285, 8800GTX, 4870)


qbiefox

Recommended Posts

Πωλουνται οι εξης καρτες γραφικων :

1. Evga GTX 285 1gb στο κουτι της με παρελκομενα σε αριστη κατασταση (παντα σε καλα αεριζομενο κουτι, παντα καθαρη) και καθολου πιεσμενη, αφου δεν παιζω παιχνιδια.

100 euro

2. Twintech 8800GTX 768mb σε καλη κατασταση

50 euro

3. 2 x Sapphire HD 4870 512mb στο κουτι της με παρελκομενα σε καλη κατασταση.

60 euro η καθε μια - 110 και οι δυο μαζι

Ολες οι καρτες ειναι απολυτα λειτουργικες. Χαρτια εχει μονο η 4870, αλλα έχει ελαχιστη εγγυηση ακομα (20-25 μερες).

Επισης με +20 euro δινω μια thermalright T-rad2 με εναν CM 1200rpm blue led fan (τα led σβηνουν αν δεν σας αρεσουν) η οποια κανει για αυτες τις καρτες, και μπορω να την βαλω και στην 285 με μικρη πατεντα στις βιδες.

Παρακαλω οχι παζαρια. Εκδηλωση ενδιαφεροντος εδω και μετα πμ με στοιχεια επικοινωνιας.

Link to comment
Share on other sites

Η evga είναι classified εκδοση? Αν ναι, σε ενδιαφέρει μία ανταλλαγή με μία PNY GTX285 με υπολοιπο εγγύησης 2 μηνες και κάτι?

ΥΓ: ρωτάω γιατί έχω ένα μπλοκ για την classified έκδοση και δεν ταιριάζει στη δικια μου. Για να μην πάει χαμένο ψάχνω για ανταλλαγή με κάποιον που έχει την classified.

Link to comment
Share on other sites

Η μια 4870 εφυγε στον adpanos, τον οποιο και ευχαριστω. Η τιμη της αλλης πεφτει στα 55 ευρω. Οποτε εχουμε και λεμε...

1. Evga GTX 285 1gb στο κουτι της με παρελκομενα σε αριστη κατασταση

100 euro

2. Twintech 8800GTX 768mb σε καλη κατασταση

50 euro

3. Sapphire HD 4870 512mb στο κουτι της με παρελκομενα σε καλη κατασταση.

55 euro

Link to comment
Share on other sites

^_^

1. Evga GTX 285 1gb στο κουτι της με παρελκομενα σε αριστη κατασταση

100 euro

2. Twintech 8800GTX 768mb σε καλη κατασταση

45 euro

3. Sapphire HD 4870 512mb στο κουτι της με παρελκομενα σε καλη κατασταση.

55 euro

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=101]ea6gka[/MENTION]

Η 8800 ειναι μια χαρα. Οχι μονο mod δεν εχει φαει, ουτε overclock ουτε τπτ. Απλα της εχω αλλαξει bios λογω μιας ασυμβατοτητας που ειχε με μια mobo. Της εχω πανω gigabyte bios, και αυτο απο stock καρτα (χωρις oc). Αν θες βεβαια, στο γυρναω παλι στο δικο της (οχι οτι εχει καποια διαφορα). Αυτη την στιγμη ειναι στην ακρη εδω και κανα 5-μηνο. Εννοειται πριν στην στειλω θα την βαλω πανω να την τεσταρω.

Αθηνα ειμαι αλλα στελνω στελνω και επαρχεια, με οτι θες εσυ. Εγω συνηθως χρησιμοποιω ελτα, για να μην βγαινουν πολλα τα μεταφορικα. Με ελτα κανα 4ευρο θα σου παει. Απλα οχι αντικαταβολες, γιατι θα παρω τα λεφτα μετα απο ενα τερμινο :p Αν μπορεις να κανεις μια καταθεση σε τραπεζα, θα με βολευε πολυ.

Για οτι αλλες ερωτησεις, εδω ειμαι :)

Link to comment
Share on other sites

Η 4870 pending στον [MENTION=818]miror[/MENTION]

[MENTION=7713]vadams64[/MENTION]

Επειδη οπως μπορεις να δεις, την 8800 την ζητησε ο ea6gka πριν καποιες μερες, ο οποιος ομως εχει να φανει απο τοτε, ας του δωσουμε λιγο χρονο ακομα, και αν μεχρι αυριο δεν επικοινωνησει, τοτε δικια σου η καρτουλα.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=101]ea6gka[/MENTION] κανενα προβλημα man.

Η 2η 4870 εφυγε στον [MENTION=818]miror[/MENTION] τον οποιο και ευχαριστω πολυ.

[MENTION=7713]vadams64[/MENTION] Δικια σου η 8800GTX. Σου εστειλα πμ με στοιχεια επικοινωνιας για να κανονισουμε συναντηση.

Οποτε πλεον υπαρχει pending η 8800GTX και η:

1. Evga GTX 285 1gb στο κουτι της με παρελκομενα σε αριστη κατασταση (παντα σε καλα αεριζομενο κουτι, παντα καθαρη) και καθολου πιεσμενη, αφου δεν παιζω παιχνιδια.

100 euro

Αντε να φευγει και αυτη να τελειωνουμε :)

Link to comment
Share on other sites

αποσυρωμαι απο την 8800 διοτι στο κενο διαστημα επειδη βιαζομουν ενασ αλλος χρηστης του φορουμ θελησε να ολοκληρωσουμε την συνναλαγη οποτε δεν θα ηθελα νατο κρεμασω συγνωμη και παλι εαν κατι δεν παει καλα θα σεενημερωσω.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.