Jump to content



Αγορά laptop μέχρι 500 ευρώ ?


ARMAGEDDON

Recommended Posts

εγω σκεφτομαι να το παρω μιας και το πλαισιο ειναι εξουσιοδοτημενος αντιπροσωπος,και να παρω την επεκταση εγγυησης για να εχω το κεφαλι μου ησυχο..μολις ανεβω αθηνα θα συζητησω με τους δικους μου και θα το παρω μαλλον..!ειναι πολυ καλη τιμη,τουλαχιστον 200ευρω κατω σε σχεση με τον ανταγωνισμο.. στο πλαισιο κυριως που κοιταω..!!;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
dell θα πάρω αλλα πιο το ένα έχει καλύτερο επεξεργαστή το άλλο όχι και τόσο καλό αλλά έχει καλύτερη κάρτα γραφικών !!! :fist::fist:

1. Dell Inspiron M501R - Laptop - AMD Athlon II X2 P360 2.30GHz - 15.6" LED - Μαύρο | Multirama

2. Dell Inspiron 15R i5-480 Blue

:fist::fist::fist:

Σαφώς το (2). 2x512KB cache σε διπύρηνο επεξεργαστή είναι πλέον κακόγουστο αστείο, πόσο μάλλον εν συγκρίσει προς την τριπλάσια cache του i5-480M.

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς το (2). 2x512KB cache σε διπύρηνο επεξεργαστή είναι πλέον κακόγουστο αστείο, πόσο μάλλον εν συγκρίσει προς την τριπλάσια cache του i5-480M.

Με την 5470 ομως τι παιχνιδια θα σηκωνει;

Αντε το pro και το Manager.

Ειχα φορητο με αυτην την καρτα, και για μεχρι εκει ηταν.

Link to comment
Share on other sites

πείτε ότι πήρα αύριο το acer 30/6/11... ωραία ?

και πάω στις 25/6/12 θα μπορώ να πάρω την επέκταση του plaisiou για + 2 χρόνια ?

αυτο εβλεπα τωρα!!λεει οποτεδηποτε μεσα στον χρονο..αρα λογικα ναι..!!εγω δεν παιζω με την τυχη μου.. θα τα δωσω τα 100ευρω εξτρα ναχω το κεφαλι μου ησυχο..!!:p

επισης ακυρο αυτο για το λεντ!!μονο το πλαισιο δεν λεει οτι ειναι λεντ η οθονη οποτε λογικα παραλειψη τους ειναι..!!;)

Link to comment
Share on other sites

αυτο εβλεπα τωρα!!λεει οποτεδηποτε μεσα στον χρονο..αρα λογικα ναι..!!εγω δεν παιζω με την τυχη μου.. θα τα δωσω τα 100ευρω εξτρα ναχω το κεφαλι μου ησυχο..!!:p

επισης ακυρο αυτο για το λεντ!!μονο το πλαισιο δεν λεει οτι ειναι λεντ η οθονη οποτε λογικα παραλειψη τους ειναι..!!;)

αν είναι έτσι θα προσπαθήσω το σηντομοτερο να το πάρω, ώστε να έχω τον χρόνο να το στήσω (προγράμματα :p) ...

Link to comment
Share on other sites

Διάστημα ενεργοποίησης: Το πακέτο αυτό μπορεί να αγοραστεί μόνο μέσα στον πρώτο χρόνο από την ημερομηνία αγοράς ενός φορητού υπολογιστή Αcer.

Οποτε ναι, εχεις εναν χρονο μπροστα σου να το.. στρωσεις!

Link to comment
Share on other sites

και γω γιαυτο θα παω..!ελπιζω να μου βγει καλο..! ενημερωσε μολις το παρεις,γιατι εγω ανεβαινω αθηνα απο δευτερα..!να τελειωσει δηλαδη η εξεταστικη και μετα..! με την μια θελω βαση και ποντικι..!:p αν ψαξεις στειλε και γιαυτα τιποτα!!!

επισης ερωτηση: γιατι λεει αναμενεται η επεκταση εγγυησης?παιζει να μην μπορουμε να την παρουμε?!εγω σκεφτομαι να μαζεψω πρωτα κανα ψιλο και μετα να την παρω..!

Link to comment
Share on other sites

Στα περισσοτερα πραγματα του, το Πλαισιο την ιδια φραση λεει.

Κανονικα διαθεσιμο θα ειναι..

Για βαση, εχω διαβασει τα καλυτερα για αυτην (αλλα ειναι τσιμπημενη βεβαια):

CoolerMaster Notebook Cooler Ergostand 9-17" Black w/4x USB2.0 - Βάσεις Notebook - plaisio.gr

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ολο αλουμινιο μου αρεσει αυτη και εχει και σουπερ τιμη!! : Turbo-X Notebook Cooler ALU20 Aluminum Black 13 - 17" - Βάσεις Notebook - plaisio.gr

εδιτ: αν ειναι να τα σκασω μαλλον θα προτιμησω αυτη: http://www.plaisio.gr/Laptop-Netbook-GPS/Laptop-Acc/Stands/Enermax-Aeolus-Premium-Notebook-Cooler-CP-003-B-G.htm μου φαινεται πολυ ποιοτικη..!βασικα θελω να την δω απο κοντα κιολας να δω τι λεει ποιοτικα..!

εδιτ2: κοιταω αυτο το ποντικι: http://www.plaisio.gr/Peripherals/PC-Peripherals/Mice/Mice/Microsoft-Wireless-Mobile-Mouse-3500-White-GMF-00037.htm θελω ενα οικονομικο ασυρματο,και αξιοπιστο..!ικανοποιει τις απαιτησεις μου?!βασικα θα ηθελα να εχει 2 κουμπια για το "μπροστα-πισω" αλλα ειναι πολυ ακριβα αυτα που εχουν ειτε ειναι turbo-x:/

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ολο αλουμινιο μου αρεσει αυτη και εχει και σουπερ τιμη!! : Turbo-X Notebook Cooler ALU20 Aluminum Black 13 - 17" - Βάσεις Notebook - plaisio.gr

εδιτ: αν ειναι να τα σκασω μαλλον θα προτιμησω αυτη: Enermax Aeolus Premium Notebook Cooler - Βάσεις Notebook - plaisio.gr μου φαινεται πολυ ποιοτικη..!βασικα θελω να την δω απο κοντα κιολας να δω τι λεει ποιοτικα..!

Σου αρεσαν τα ledακια τα μπλε εε;; :p

Link to comment
Share on other sites

ειναι το μονο που δεν μου αρεσει αλλα μπορεις να το απενεργοποιησεις..!:p θελω απλα να κανει την δουλεια της σωστα και ομορφα.. χωρις λαμπακια λαμπιονακια φωτακια..!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

ειμαι παιχτης ψυχολογιας!!!:p:p επιπλεον ακομη και αυτοι οι 5 βαθμοι τωρα το καλοκαιρι ειναι κρισιμοι..!:p:p

Εμενα δεν με πολυνοιαζει.

Εφοσον εχω εγγυηση, δεν με ενδιαφερει κατι αλλο!!

Link to comment
Share on other sites

Για εμενα (προσωπικη αποψη) το λαπτοπ ειναι για να δουλευει χωρις βαση κλπ.

Δεν νομιζω οταν το τεσταρουν να χρησιμοποιουν καποια βαση ψυξης. :shout:

απλα δεν το τεσταρουν πανω στα ποδια τους στο εργαστηριο,ουτε σε δωματιο με 30+θερμοκρασια..!;)

Link to comment
Share on other sites

απλα δεν το τεσταρουν πανω στα ποδια τους στο εργαστηριο,ουτε σε δωματιο με 30+θερμοκρασια..!;)

Εμ πες το ετσι!

Εγω μιλαω για σταθερη επιφανεια παντα και οχι πανω σε ποδια/χαλια/κουβερτες.

Υπαρχει και η λυση του.. βιβλιου!

Βαζεις ενα βιβλιο (καμια εγκυκλοπαιδεια κατα προτιμηση) αναμεσα στα ποδια σου και στο λαπτοπ..

Ενα τετοιο πραγμα δηλαδη (βεβαια στην συγκεκριμενη φωτο δεν εχει βιβλιο αλλα παραδειγμα σου φερνω!)

http://clicktechnews.com/wp-content/uploads/2009/07/laptop34.jpg

**Δεν σου ειπα να κοιταξεις την κοπελα!:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.