Jump to content



Εrror message @ Unreal2004


greekfragma

Recommended Posts

το παρακατω λαθος εμφανιζεται αφου με πεταξει στα παραθυρα.εχει συμβει 2-3 φορες σε ανυποπτο χρονο(ακομα και οταν βρισκομουνα στο μενου του Unreal)..........για να βεβαιωθω οτι δεν παιζει κατι με τις μνημες τις εβαλα μαμα.........η 9800προ ειναι ροκ σταβλη ψηλοτερα απο εκει που παιζω Unreal....την βαζω χαμηλοτερα επιτηδες μπας και.....αλλα δεν.

καμια ιδεα?

'''''''''''''''''''''''''''UT2004 Build UT2004_Build_[2004-03-03_02.42]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2408 MHz with 511MB RAM

Video: RADEON 9800 PRO (6436)

General protection fault!

History: ULevel::MultiLineCheck <- ULevel::SingleLineCheck <- LightVisibility <- GetRelevantLights <- FActorSceneNode::Render <- UCanvas::DrawActor <- UCanvas::execDrawActor <- (MinigunFire CTF-January.Minigun.MinigunFire4 @ Function Engine.WeaponFire.DrawMuzzleFlash : 0061) <- UObject::ProcessEvent <- (HudCCaptureTheFlag CTF-January.HudCCaptureTheFlag, Function Engine.HUD.PostRender) <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- Level January <- UpdateWorld <- MainLoop

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΟ?????

:mad: :'( :confused: :...: :unsure::TD::dots:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 11:23]

Ριχτα ολα στα defaults και μετα πες μας, οταν εχεις το cpu στα 2400 και σου πεταει error πρωτα δοκιμαζεις αν φταιει αυτο και μετα ποσταρεις:TD:

ο επεξεργαστης ειναι ροκ σταβλος και στα 12χ205.....τωρα ειμαι στα 12χ200 για να ειμαι 1000% σιγουρος οτι ειναι ροκ σταβλος σε περιπτωση που στα 12χ205 τυχαινει να μην ειναι σταθερος.......1 στις 1000 πιθανοτητες δηλ.

γενικα ειμαι απολυτα σιγουρος οτι εδω που βρισκομαι ειναι απολυτα σταθερος.......εχω τρεξει ολα τα τεστ για να τεσταρω το πισι.2πλα πραιμ και τοστ και 3δμαρκ2003 και ακουαμαρκ κλπ κλπ....

το μονο που δεν εχω δοκιμασει ειναι το πατσ που αναφερει ο εκλεκτος........θα το περασω και θα σας πω:T:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια κατεβασα και τον επεξεργαστη στο 11χ200.......................περασα και το πατς και παλι τα ιδια...............

το οτι το σαουθ τσιπ οπως και το νορθ δεν ακουμπιουνται λεει τιποτα?στο νορθ εχει την στοκ αλουμινενια της γιαγαμπαιτ και το σαουθ ειναι τελειως γυμνο........

με την 9800προ παιζει τιποτα?την εχω με νερο στα 430/370(εχει πυρηνα ΧΤ)

την κατεβασα και εκεινη στα 420/360 αλλα παλι τιποτα............

σαν να κλεινω προς τα τσιπακια μου ρε γμτ(σαουθ ναι νορθ)

..................................................

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20 [Σήμερα, στις 17:15]

Παιζεις και CTF? LOLita :p

Δοκιμασε την καρτα ακομα πιο κατω.Οι μνημες ειπαμε ειναι σιγουρα default?

την δοκιμασα ακομα και ντιφολτ:mad:

και οι μημες μια απο τα ιδια:mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Arapis [Σήμερα, στις 17:16]

καμμια επανεγκατασταση στο παιχνιδι εκανες?ριξε το pc στα default (11χ200) κανε την εγκατασταση,βαλε το patch και δες τι γινεται.εχεις wireless πληκτρολογιο/ποντικι?

και επανεγκατασταση εκανα και το πατσ εβαλα.ποντικι πληκτρολογιο ειναι ενσυρματα(που κολλαει?)

δεν ξερω τι να κανω ρε γμτ

το πισι δουλευει 11χ200πλεον....μετα απο κανα 15λεπτο ανρεαλ τα ιδια....γκρρρρρρ:mad:

εν τω μεταξυ εφαγα και ενα ρεσταρτ ενω επαιζα πριν λιγο............:confused:

λετε να φαγε καμια μητρικη τα ψωμια της ή το λεβικομ 420?δεν ξερω ρε γτμ μια χαρα τασεις εχω απο αυτο και δεν ζεσταινεται και καθολου............

εγω ακομα πιστευω οτι ισως φταιει η θερμοκρασια στα νορθ σαουθ........ζεματανε........εβαλα aerogate sensor επανω και επιασαν 60 στο ανρεαλ..........:TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

...ποντικι πληκτρολογιο ειναι ενσυρματα(που κολλαει?)...

:

εμενα το tomb raider (το πηρα δωρο με την καρτα ηχου) μου εκανε κατι κουλα και με πετουσε στο ξεκαρφωτο.στα error log ελεγε κατι για πληκτρολογιο.εβαλα ενα turbo-x και επαιζε κανονικα.ελεγα μηπως σου εχει κατσει και εσενα τιποτα τετοιο.περαιτερω δεν μπορω να βοηθησω,δεν το εχω το παιχνιδι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

και επανεγκατασταση εκανα και το πατσ εβαλα.ποντικι πληκτρολογιο ειναι ενσυρματα(που κολλαει?)

δεν ξερω τι να κανω ρε γμτ

το πισι δουλευει 11χ200πλεον....μετα απο κανα 15λεπτο ανρεαλ τα ιδια....γκρρρρρρ:mad:

εν τω μεταξυ εφαγα και ενα ρεσταρτ ενω επαιζα πριν λιγο............:confused:

λετε να φαγε καμια μητρικη τα ψωμια της ή το λεβικομ 420?δεν ξερω ρε γτμ μια χαρα τασεις εχω απο αυτο και δεν ζεσταινεται και καθολου............

εγω ακομα πιστευω οτι ισως φταιει η θερμοκρασια στα νορθ σαουθ........ζεματανε........εβαλα aerogate sensor επανω και επιασαν 60 στο ανρεαλ..........:TD:

πακετο!!!!

:confused:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον επαιξα ξανα το απογευμα ανρεαλ και μετα απο 40λεπτα παιχνιδιου τρωω ενα πανεμορφο ρεσταρτ...........δεν σταματησε ομως εκει..............εκανε και ενα dump physical memory............κατι μου φαινεται εχει αρχισει να τα φτυνει........

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι εχουνε γινει αρκετες βλακειες με περασμα οδηγων στα παραθυρα μετα το τελευταιο φορματ το οποιο και βιαστικο ητανε και με λαθος σειρα μπηκαν οι οδηγοι...........μαλλον με βλεπω για φορματ.....αμα ξελασκαρω ομως λιγο γιατι με την εξεταστικη τωρα που καιρος για φορματ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.