Jump to content



MOBO + CPU + GPU


npetras

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα . Ενα φιλαράκι και νέο μέλος μας o mbria πουλάει κάποια parts απο το παλιό του pc . Σας δίνω τη λίστα με τα πράγματα και τις τιμές όπως μου την έδωσε .Οποιαδήποτε extra πληροφορία για τα αντικείμενα ,ή για συζητήσετε περαιτέρω περί της πώλησης εάν ενδιαφέρεστε θα απευθυνθείτε με PM στον ίδιο τον mbria .

Η Λίστα έχει ώς εξής :

Motherboard: ASUS P5B MX-Wifi AP -----

link: ASUS P5B-MX/WIFI-AP - - E-SHOP.GR

60 euro με 1.5 GB ram δωρο.

CPU: Inter C2D e4400 2M Cache, 2.00 Ghz, 800 Mhz FSB ------

link: Intel� Core

50 euro

VGA: Connect3D Radeon HD 2400 Pro 256Mb DDR2 -------

link: Graphics Card Connect3D Radeon HD2400 Pro 256 Mb DDR2 (PCI-EX): features and prices connect3d radeon hd2400 pro 256 mb ddr2 (pci-ex). - ShoppyDoo

50euro

p.s Να προσθέσω οτι στα εξαρτήματα δεν έχει γίνει ποτέ overclocking!

:rubik:

Link to comment
Share on other sites

καλητερα να ριξεις μια ματια στις τιμες των καρτων, και ξανασκεφτεσαι τις τιμες !:hmm:

Link to comment
Share on other sites

για 15€ την αγοράζω τώρα.

Με 30€ παίρνεις 4770 μεταχειρισμένη .... με 50€ παίρνεις 4870 .

Πες μου αν είναι γιατί ψάχνω μια τέτοια μικρή για hybrid crossfire.

Link to comment
Share on other sites

Ισως με ενδιαφερει το πακετο στα 100.

Δωσε μου λιγες πληροφοριες ακομα.

Η ραμ τι ειναι ακριβως;

Το εχεις παιξει με windows 7 to συστηματακι να δεις αν τραβαει;

Υπαρχει καθολου εγγυηση σε οτιδηποτε;

Και τελος σε τι τροφοδοτικο τα ειχες γιατι εχω ενα windmill 385αρι και θελω να δω αν αρκει.

Link to comment
Share on other sites

Έχει 1Gb Kingston Ram χωρίς heatsink (value), 512Mb Team Group και οι δύο στα 667Mhz. Το έχω παίξει με Windows 7 Ultimate 32-bit (έτρεχα LoL, World of Warcraft & CoD: MW2). Εγγύηση και να υπάρχει δεν έχω τις αποδείξεις! :man_in_love:

Το 385άρι λογικά θα είναι μια χαρά! Έβαλα τα στοιχεία στο eXtreme Outer Vision - eXtreme tools for computer enthusiasts και σύμφωνα με τα χρόνια του παραπάνω απο 370Watt σε Full Load δεν μου έβγαλε ότι χρειάζεται!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.