Jump to content



Thermalright Archon CPU Cooler


dmarccos

Recommended Posts

Συγχαρητήρια για την παρουσίαση. Άψογος. Κορυφαία ψύκτρα. Καιρό τώρα την χαλβαδιάζω γιατί βαρέθηκα το τέρας την iFX-14. Αν την έφερνε και κανείς Ελλάδα καλά θα ήταν :p

Αναμένετε σύντομα να έρθει eworld.com.gr Ο κόσμος της Πληροφορικής

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Την αψαχνα και εγω αυτην την ψυκτρα για 1 λογο κυριως, οτι ειναι λεπτη και δεν ενοχλει καθολου τις μνημες.

Παντως διακρινω ενα αλλο προβλημα απο τις Photos σου και θελω να μου πεις αν ισχυει. Οτι αν η slot της καρτας γραφικων ηταν στην πρωτη θεση της μητρικης, θα χτυπαγε πανω η ψυκτρα και δε θα μπορουσε να μπει?

Ετσι ψιλοφαινεται σε μια απο τις φωτογραφιες σου....αν μπορεις επιβεβαιωσε το γιατι εχω την maximus IV gene-z και η θεση της καρτας ειναι οντως στην πρωτη slot...

Link to comment
Share on other sites

Παντως διακρινω ενα αλλο προβλημα απο τις Photos σου και θελω να μου πεις αν ισχυει. Οτι αν η slot της καρτας γραφικων ηταν στην πρωτη θεση της μητρικης, θα χτυπαγε πανω η ψυκτρα και δε θα μπορουσε να μπει?

Ετσι ψιλοφαινεται σε μια απο τις φωτογραφιες σου....αν μπορεις επιβεβαιωσε το γιατι εχω την maximus IV gene-z και η θεση της καρτας ειναι οντως στην πρωτη slot...

Ναι στη δικιά μου μητρική έχει πρώτα μία pciex1 θύρα και μετά της κάρτας γραφικών

δες εδώ

οπότε έχει μεγαλύτερη απόσταση από τη δική σου όπως βλέπω εδώ οπότε πιστεύω κι εγώ πως δε θα χωράει

http://www.thelab.gr/members/dmarccos-15150/albums/parousiaseis--399/dsc-0879-6367.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.