Jump to content



Κοιταχτε τιμη !


Helly

Recommended Posts

Και φυσικα συνεχιζεται η παραδοση των πολυ χαμηλων τιμων στις νεες καρτες γραφικων στην Ελλαδα :eek::p

ΑΤΙ Χ800 PRO Greece

Για Χ800 XT και 6800 ULTRA προβλεπω πανω απο χιλιαρικο :rip:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

σε 2 εβδομαδες οι 6800

Σε ποιο κατάστημα σου είπαν σε 2 εβδομάδες? σε ένα που πήραμε τηλ. την περασμένη βδομάδα(με το που τις ανέβασε στο site του) τις είχε και καλά ετοιμοπαράδοτες. :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

mgmanager, παρε τωρα τηλεφωνο.

Lol, δεν χρειάζεται να πάρω τηλ βρε, με κάλυψε η απάντησή σου... απλά "άλλο" κατάστημα τις είχε εδω και μία βδομάδα ετοιμοπαράδοτες όταν πήραμε τηλ.. την επομένη, πρόσθεσε το κατόπιν παραγγελίας.

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααχχαχαχα ο δικός μου!

Βασικά www.har_ _ _ op.gr διότι το όνομα ομοιάζει επικίνδυνα με κάποιο άλλο και θα χουμε πάλι 10 σελίδες τόπικ....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η τιμή της X800 από Πλαίσιο δεν είναι μεγάλη.Στο Overclockers.co.uk της Sapphire έχει 250 λίρες-->380 ευρώ χωρίς φπά μόνο 80 ευρώ διαφορά!!!!!.Επίσης περίπου τόσο έχει η 9800ΧΤ σχεδόν παντού.Ούτως ή άλλως όλοι φραγκοφονιάδες είναι ειδικά το Πλαίσιο.Μετά τους Ολυμπιακούς πιστεύω θα είναι η καλύτερη περίοδος για τις νέες κάρτες είτε Ati είτε Geforce.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO [Σήμερα, στις 10:35]

Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααχχαχαχα ο δικός μου!

Βασικά www.har_ _ _ op.gr διότι το όνομα ομοιάζει επικίνδυνα με κάποιο άλλο και θα χουμε πάλι 10 σελίδες τόπικ....

:shutup:

Link to comment
Share on other sites

Μην ζοριζεστε, συνηθιζεται να ειναι υψηλες οι τιμες μολις καποιοι τις φερουν και μετα απο 3 μηνες που θα εχουν ολοι θα πεσουν οι τιμες, εγω παντως δεν προκειται να παρω πριν τον Σεπτεμβριο :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.